Activ

RĂUŢI VICTOR-GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 37710759
CIF: 37710759
Reg. Com.: F2017000335113
CAEN: 0145
Formă: Necunoscut
Înființată: 7 iunie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Creşterea ovinelor şi caprinelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:20

Despre RĂUŢI VICTOR-GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

RĂUŢI VICTOR-GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Ticvaniu Mic Com. Ticvaniu Mare, judetul CARAŞ-SEVERIN, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea ovinelor şi caprinelor" (cod CAEN 0145), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, CARAŞ-SEVERIN, Sat Ticvaniu Mic Com. Ticvaniu Mare, TICVANIU MIC nr. 183/a, 327398
Telefon0722756224

Adresă sediu social

Romania, CARAŞ-SEVERIN, Sat Ticvaniu Mic Com. Ticvaniu Mare, TICVANIU MIC nr. 183/a, 327398
Cod poștal: 327398
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CARAŞ-SEVERIN, Sat Ticvaniu Mic Com. Ticvaniu Mare, TICVANIU MIC nr. 183/a, 327398
Cod postal
327398
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 07.06.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Oraviţa
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2017 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2017
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRĂUŢI VICTOR-GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0145 in Sat Ticvaniu Mic Com. Ticvaniu Mare (CARAŞ-SEVERIN)

RĂUŢI VICTOR-GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0145 in Sat Ticvaniu Mic Com. Ticvaniu Mare (CARAŞ-SEVERIN)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0145, Caraş-Severin

ZOO-GANA LUCA S.R.L.
CUI: 41600282CAEN: 0145
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2019-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.407.720 RON
Profit
911.822 RON
Angajati
1
BVM VIOVIC FARM S.R.L.
CUI: 43529928CAEN: 0145
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Şoşdea Com. Măureni2021-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.598 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HOPERAM SEVO S.R.L.
CUI: 45385330CAEN: 0145
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Şoşdea Com. Măureni2021-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.890 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BIO PAJIŞTEA ACTIV SRL
CUI: 32504642CAEN: 0145
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Dezeşti Com. Fârliug2013-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
C & P DAMIADI SRL
CUI: 21585510CAEN: 0145
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Zăgujeni Com. Constantin Daicoviciu2007-04-18
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RĂUŢI VICTOR-GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul RĂUŢI VICTOR-GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 37710759.

Unde este sediul RĂUŢI VICTOR-GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

RĂUŢI VICTOR-GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, CARAŞ-SEVERIN, Sat Ticvaniu Mic Com. Ticvaniu Mare, TICVANIU MIC nr. 183/a, 327398, Sat Ticvaniu Mic Com. Ticvaniu Mare, judetul CARAŞ-SEVERIN.

Cand a fost infiintata RĂUŢI VICTOR-GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

RĂUŢI VICTOR-GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Ce activitate are RĂUŢI VICTOR-GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

RĂUŢI VICTOR-GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0145 (Creşterea ovinelor şi caprinelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.