Activ

LASER HASHTAG SRL

CUI: 37732390
CIF: 37732390
Reg. Com.: J2017001065028
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 iunie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 08:25

Despre LASER HASHTAG SRL

LASER HASHTAG SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Arad, judetul ARAD, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LASER HASHTAG SRL a raportat o cifra de afaceri de 254.520 RON, in scadere fata de anul precedent (-8.9%). Profitul net inregistrat a fost de 37.170 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
254.520 RON
Venituri totale
260.334 RON
Cheltuieli totale
220.991 RON
Profit brut
39.343 RON
Profit net
37.170 RON
Marja profit net
14,60%
Active imobilizate
116.397 RON
Active circulante
15.390 RON
Stocuri
288 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
15.102 RON
Capital propriu
102.938 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Mun. Arad, Str. Mucius Scaevola nr. 56-58

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Mucius Scaevola nr. 56-58
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Mucius Scaevola nr. 56-58
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.06.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
254.520 RON
Rezultat net
37.170 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 254.520 RON 279.430 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 260.334 RON 285.440 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 220.991 RON 175.603 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 39.343 RON 109.837 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 37.170 RON 107.450 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 116.397 RON 76.934 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 15.390 RON 72.225 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 131.787 RON 149.159 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 288 RON 398 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 38.608 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 15.102 RON 33.219 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 17.178 RON 17.052 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 102.938 RON 115.767 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active131.787RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

13,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale131.787 RON
Datorii totale17.178 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
28,2 %Profit net / active totale
ROE
36,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,90 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 254.520 -8,9% față de anul precedent 260.334 220.991 39.343 -64,2% față de anul precedent 37.170 -65,4% față de anul precedent 0 0
2023 279.430 +29,2% față de anul precedent 285.440 175.603 109.837 -0,1% față de anul precedent 107.450 +2,1% față de anul precedent 0 0
2022 216.265 +307,1% față de anul precedent 221.009 111.115 109.894 105.220 0 0
2021 53.120 -4,2% față de anul precedent 77.808 101.360 0 0 23.552 24.354
2020 55.444 -80,8% față de anul precedent 96.381 164.724 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 68.343 68.842
2019 288.757 +262,8% față de anul precedent 329.301 320.052 9.249 6.362 0 0
2018 79.601 124.101 133.961 0 0 9.860 10.656
2017 0 0 411 0 0 411 411

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 116.397 15.390 131.787 288 0 15.102
2023 76.934 72.225 149.159 398 38.608 33.219
2022 25.711 10.314 36.025 265 0 10.049
2021 38.336 35.743 74.079 1.128 26.287 8.328
2020 86.514 30.275 116.789 987 26.287 3.001
2019 156.210 44.472 200.682 1.634 26.287 16.551
2018 216.481 45.373 261.854 1.313 26.287 17.773
2017 203 200.000 200.203 0 200.000 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 17.178 +0,7% față de anul precedent 102.938 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 17.052 +154,6% față de anul precedent 115.767 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 6.699 -94,4% față de anul precedent 8.317 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 119.017 +3,4% față de anul precedent -96.902 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 115.085 +28,4% față de anul precedent -72.548 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 89.641 -23,2% față de anul precedent -3.705 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 116.680 +28.083,6% față de anul precedent -10.067 Neraportat 2
2017 414 -211 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 254.520 RON. Profit: 37.170 RON

Cifra de afaceri: 254.520 RON. Profit: 37.170 RON

Cifra de afaceri
254.520 RON -8.91% față de anul precedent
Profit net
37.170 RON -65.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.178 RON +0.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 279.430 RON. Profit: 107.450 RON

Cifra de afaceri: 279.430 RON. Profit: 107.450 RON

Cifra de afaceri
279.430 RON +29.21% față de anul precedent
Profit net
107.450 RON +2.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.052 RON +154.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 216.265 RON. Profit: 105.220 RON

Cifra de afaceri: 216.265 RON. Profit: 105.220 RON

Cifra de afaceri
216.265 RON +307.13% față de anul precedent
Profit net
105.220 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.699 RON -94.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 53.120 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.120 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.120 RON -4.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.354 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
119.017 RON +3.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 55.444 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 55.444 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
55.444 RON -80.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
68.842 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
115.085 RON +28.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 288.757 RON. Profit: 6.362 RON

Cifra de afaceri: 288.757 RON. Profit: 6.362 RON

Cifra de afaceri
288.757 RON +262.76% față de anul precedent
Profit net
6.362 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
89.641 RON -23.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 79.601 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 79.601 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
79.601 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.656 RON
Angajati
2
Datorii
116.680 RON +28083.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
411 RON
Angajati
0
Datorii
414 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLASER HASHTAG SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Arad (ARAD)

LASER HASHTAG SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Arad (ARAD)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Arad

WITCHES MAGIC ROAD S.R.L.
CUI: 45290931CAEN: 9329
Activ
ARAD, Orş. Lipova2021-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.884 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
OUTDOOR PLANET SRL
CUI: 37375638CAEN: 9329
Activ
ARAD, Orş. Ineu2017-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
246.909 RON
Profit
96.172 RON
Angajati
2
CHILDREN`S PLAYHOUSE SRL
CUI: 37570051CAEN: 9329
Activ
ARAD, Mun. Arad2017-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.243 RON
Profit
22.770 RON
Angajati
1
GPA PREST SERV S.R.L.
CUI: 40789656CAEN: 9329
Activ
ARAD, Sat Horia Com. Vladimirescu2019-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.900 RON
Profit
138.840 RON
Angajati
1
MOONLACT SRL
CUI: 22222300CAEN: 9329
Activ
ARAD, Sat Dorobanţi Com. Dorobanţi2007-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
451.096 RON
Profit
151.388 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Arad

ALESSIA BALLROOM SRL
CUI: 37829971CAEN: 9329
Activ
ARAD, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu2017-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
308.594 RON
Profit
21.847 RON
Angajati
1

Alte firme din Arad

WALLBERG WEST PROJECT SRL
CUI: 37732382CAEN: 6811
Activ
ARAD, Mun. Arad2017-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.690.343 RON
Profit
1.909.392 RON
Angajati
1
STRATEGIC LEMN SRL
CUI: 37732404CAEN: 1622
Activ
ARAD, Sat Cermei Com. Cermei2017-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.901.180 RON
Profit
32.838 RON
Angajati
29
BKN ECO INSTAL SRL
CUI: 37702152CAEN: 4322
Activ
ARAD, Mun. Arad2017-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.750 RON
Profit
507 RON
Angajati
1
CONSTRANS COTOC SRL
CUI: 37751155CAEN: 4100
Activ
ARAD, Sat Tisa Nouă Com. Fântânele2017-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.300 RON
Profit
82.254 RON
Angajati
1
GOLDEN CROWN COMPANY SRL
CUI: 37614204CAEN: 5610
Activ
ARAD, Sat Măderat Orş. Pâncota2017-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.515 RON
Profit
12.309 RON
Angajati
0
AUTO SANSAMTAV SRL
CUI: 37873420CAEN: 7120
Activ
ARAD, Sat Sântana Orş. Sântana2017-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
774.207 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
PROXIM LUKA S.R.L.
CUI: 39458942CAEN: 1071
Activ
ARAD, Sat Cuvin Com. Ghioroc2018-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.160 RON
Profit
17.470 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LASER HASHTAG SRL?

CUI-ul LASER HASHTAG SRL este 37732390.

Unde este sediul LASER HASHTAG SRL?

LASER HASHTAG SRL are sediul in Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Mucius Scaevola nr. 56-58, Mun. Arad, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata LASER HASHTAG SRL?

LASER HASHTAG SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LASER HASHTAG SRL in 2024?

In 2024, LASER HASHTAG SRL a raportat o cifra de afaceri de 254.520 RON.

Cati angajati are LASER HASHTAG SRL?

LASER HASHTAG SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LASER HASHTAG SRL?

LASER HASHTAG SRL are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat LASER HASHTAG SRL in 2024?

LASER HASHTAG SRL a inregistrat un profit net de 37.170 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.