Activ e‑Factură

ECAMARADE SRL

CUI: 37737720
CIF: 37737720
Reg. Com.: J23/2870/2017
CAEN: 7990
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 iunie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Alte servicii de rezervare și asistență turistică

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:10

Despre ECAMARADE SRL

ECAMARADE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Pantelimon, judetul ILFOV, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte servicii de rezervare și asistență turistică" (cod CAEN 7990), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ECAMARADE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
2.970 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
25 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
25 RON
Capital propriu
-29.845 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Str. Velei nr. 11A, 77145

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Str. Velei nr. 11A, 77145
Cod poștal: 77145
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Str. Velei nr. 11A, 77145
Cod postal
77145
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.06.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2024)

Stare inactivitate

Data inactivare
12 iulie 2021
Data reactivare
31 ianuarie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-2.970 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 2.350 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 2.350 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.970 RON 6.176 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.970 RON 3.826 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.970 RON 3.826 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 1.552 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 25 RON 84 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 25 RON 1.636 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25 RON 84 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 29.870 RON 28.510 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -29.845 RON -26.874 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active25RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

119.480,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale25 RON
Datorii totale29.870 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-119.380,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.970 0 0 2.970 2.970
2023 2.350 2.350 6.176 0 0 3.826 3.826
2022 0 0 5.856 0 0 5.856 5.856
2021 0 0 6.124 0 0 6.124 6.124
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 6.159 0 0 6.159 6.159
2019 5.217 +420,1% față de anul precedent 5.217 9.485 0 0 4.268 4.425
2018 1.003 +25,2% față de anul precedent 1.003 1.589 0 0 586 616
2017 801 801 844 0 0 43 67

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 25 25 0 0 25
2023 1.552 84 1.636 0 0 84
2022 6.203 19 6.222 0 0 19
2021 10.859 19 10.878 0 0 19
2020 15.515 611 16.126 0 0 611
2019 20.171 3.637 23.808 0 0 3.637
2018 0 201 201 0 0 201
2017 0 192 192 0 0 192

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 29.870 +4,8% față de anul precedent -29.845 Neraportat 0
2023 28.510 -2,6% față de anul precedent -26.874 Neraportat 0
2022 29.270 +4,3% față de anul precedent -23.048 Neraportat 0
2021 28.070 +3,2% față de anul precedent -17.192 Neraportat 0
2020 27.194 -5,3% față de anul precedent -11.068 Neraportat 0
2019 28.717 +4.098,4% față de anul precedent -4.909 Neraportat 0
2018 684 +1.059,3% față de anul precedent -483 Neraportat 0
2017 59 133 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.970 RON
Angajati
0
Datorii
29.870 RON +4.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.350 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.826 RON
Angajati
0
Datorii
28.510 RON -2.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.856 RON
Angajati
0
Datorii
29.270 RON +4.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.124 RON
Angajati
0
Datorii
28.070 RON +3.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.159 RON
Angajati
0
Datorii
27.194 RON -5.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 5.217 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.217 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.217 RON +420.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.425 RON
Angajati
0
Datorii
28.717 RON +4098.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.003 RON +25.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
616 RON
Angajati
0
Datorii
684 RON +1059.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 801 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 801 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
801 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
67 RON
Angajati
0
Datorii
59 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataECAMARADE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7990 in Orş. Pantelimon (ILFOV)

ECAMARADE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7990 in Orş. Pantelimon (ILFOV)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7990, Ilfov

WHOLE HOLIDAY SRL
CUI: 37345122CAEN: 7990
Activ
ILFOV, Com. Vidra2017-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.403 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
YELLOWTICKETS SRL
CUI: 37900222CAEN: 7990
Activ
ILFOV, Com. Domneşti2017-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.696.568 RON
Profit
796.998 RON
Angajati
2
AKM BUSINESS MANAGEMENT SRL
CUI: 36616827CAEN: 7990
Activ
ILFOV, Sat Ghermăneşti Com. Snagov2016-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.340 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GREAT TOURS SRL
CUI: 38156172CAEN: 7990
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2017-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.714 RON
Profit
35.671 RON
Angajati
2

Alte firme din Ilfov

SMYRNA ALFA SRL
CUI: 37737711CAEN: 5610
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2017-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.744.649 RON
Profit
628.981 RON
Angajati
6
ENJOY TIA MOTORS S.R.L.
CUI: 37738288CAEN: 4932
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2017-06-12
fara e-Factura
PROSIT SERVICES S.R.L.
CUI: 37732897CAEN: 4933
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2017-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.893 RON
Profit
168.160 RON
Angajati
1
ADM PROPS TRANS SRL
CUI: 37744077CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2017-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.050.881 RON
Profit
64.752 RON
Angajati
3
AUTO AGEP SRL
CUI: 37691614CAEN: 4532
Activ
ILFOV, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla2017-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.154 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ASFALT USCAT SRL
CUI: 37787078CAEN: 4783
Activ
ILFOV, Sat Brăneşti Com. Brăneşti2017-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.665.933 RON
Profit
1.617.695 RON
Angajati
17
AVENTUS SRL
CUI: 37154254CAEN: 4941
Activ
ILFOV, Com. Berceni2017-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.952.336 RON
Profit
110.378 RON
Angajati
11
AZUR ESTATE CONVEX SRL
CUI: 29231062CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2011-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.672 RON
Profit
9.243 RON
Angajati
0
SUMERIA VET S.R.L.
CUI: 43182992CAEN: 7500
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2020-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.786 RON
Profit
33.458 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ECAMARADE SRL?

CUI-ul ECAMARADE SRL este 37737720.

Unde este sediul ECAMARADE SRL?

ECAMARADE SRL are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Str. Velei nr. 11A, 77145, Orş. Pantelimon, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata ECAMARADE SRL?

ECAMARADE SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ECAMARADE SRL in 2024?

In 2024, ECAMARADE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ECAMARADE SRL?

ECAMARADE SRL are codul CAEN principal 7990 (Alte servicii de rezervare și asistență turistică).

Ce profit a inregistrat ECAMARADE SRL in 2024?

ECAMARADE SRL a inregistrat o pierdere neta de 2.970 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.