Activ e‑Factură

VIO&DAN PRINT SRL

CUI: 37755041
CIF: 37755041
Reg. Com.: J2017001030334
CAEN: 1812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 iunie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Alte activități de tipărire n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 22:44

Despre VIO&DAN PRINT SRL

VIO&DAN PRINT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Rădăuţi, judetul SUCEAVA, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de tipărire n.c.a." (cod CAEN 1812), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VIO&DAN PRINT SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.700 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-90.1%). Profitul net inregistrat a fost de 916 RON. Datoriile raportate (24.520 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.700 RON
Venituri totale
3.700 RON
Cheltuieli totale
2.610 RON
Profit brut
1.090 RON
Profit net
916 RON
Marja profit net
24,76%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
543 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
483 RON
Casa & conturi bănci
60 RON
Capital propriu
-23.977 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Str. Bogdan Vodă nr. 108, 725400
Telefon0743352336

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Str. Bogdan Vodă nr. 108, 725400
Cod poștal: 725400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Str. Bogdan Vodă nr. 108, 725400
Cod postal
725400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.06.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.700 RON
Rezultat net
916 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.700 RON 37.306 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.700 RON 43.056 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.610 RON 44.873 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.090 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 916 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 1.817 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 1.817 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 543 RON 637 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 543 RON 637 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 483 RON 657 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 60 RON -20 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 24.520 RON 25.530 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -23.977 RON -24.893 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active543RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4.515,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale543 RON
Datorii totale24.520 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
168,7 %Profit net / active totale
ROE
-3,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-4.415,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.700 -90,1% față de anul precedent 3.700 2.610 1.090 916 0 0
2023 37.306 -48,8% față de anul precedent 43.056 44.873 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.817 1.817
2022 72.826 +5,0% față de anul precedent 72.826 51.976 20.850 -33,5% față de anul precedent 18.653 -36,3% față de anul precedent 0 0
2021 69.365 +405,6% față de anul precedent 69.365 38.019 31.346 29.265 0 0
2020 13.720 -91,3% față de anul precedent 21.595 123.238 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 101.643 102.044
2019 158.210 +13.410,7% față de anul precedent 177.335 165.049 12.286 -53,8% față de anul precedent 10.713 -59,7% față de anul precedent 0 0
2018 1.171 177.540 150.954 26.586 26.574 0 0
2017 0 0 6.436 0 0 6.436 6.436

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 543 543 0 483 60
2023 0 637 637 0 657 -20
2022 3.502 15.707 19.209 15.595 0 112
2021 4.123 8.968 13.091 8.836 120 12
2020 658 5.324 5.982 4.084 0 1.240
2019 18.125 44.079 62.204 1.497 39.500 3.082
2018 81.705 3.743 85.448 220 0 3.523
2017 492 211 703 0 0 211

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 24.520 -4,0% față de anul precedent -23.977 Neraportat 0
2023 25.530 -39,6% față de anul precedent -24.893 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 42.285 -22,9% față de anul precedent -23.076 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 54.820 -28,8% față de anul precedent -41.729 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2020 76.976 +147,1% față de anul precedent -70.994 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 31.153 -52,2% față de anul precedent 31.051 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 65.110 +775,3% față de anul precedent 20.338 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 7.439 -6.236 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VLVIOLETA LIVIA CAZACUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36602/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.700 RON. Profit: 916 RON

Cifra de afaceri: 3.700 RON. Profit: 916 RON

Cifra de afaceri
3.700 RON -90.08% față de anul precedent
Profit net
916 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.520 RON -3.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 37.306 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 37.306 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
37.306 RON -48.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.817 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
25.530 RON -39.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 72.826 RON. Profit: 18.653 RON

Cifra de afaceri: 72.826 RON. Profit: 18.653 RON

Cifra de afaceri
72.826 RON +4.99% față de anul precedent
Profit net
18.653 RON -36.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
42.285 RON -22.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 69.365 RON. Profit: 29.265 RON

Cifra de afaceri: 69.365 RON. Profit: 29.265 RON

Cifra de afaceri
69.365 RON +405.58% față de anul precedent
Profit net
29.265 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
54.820 RON -28.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 13.720 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.720 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.720 RON -91.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
102.044 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
76.976 RON +147.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 158.210 RON. Profit: 10.713 RON

Cifra de afaceri: 158.210 RON. Profit: 10.713 RON

Cifra de afaceri
158.210 RON +13410.67% față de anul precedent
Profit net
10.713 RON -59.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
31.153 RON -52.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.171 RON. Profit: 26.574 RON

Cifra de afaceri: 1.171 RON. Profit: 26.574 RON

Cifra de afaceri
1.171 RON
Profit net
26.574 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
65.110 RON +775.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.436 RON
Angajati
3
Datorii
7.439 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVIO&DAN PRINT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1812 in Mun. Rădăuţi (SUCEAVA)

VIO&DAN PRINT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1812 in Mun. Rădăuţi (SUCEAVA)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.102026Mentiune · Buletin 36602/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 01.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
VIO&DAN PRINT SRL
CUI
37755041
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.10.2026
Registrul Comerțului
J33/1030/2017
EUID
ROONRC.J33/1030/2017
Sediu
Municipiul Rădăuţi, Jud. Suceava, Strada BOGDAN VODĂ, Nr. 108
Județ
Suceava
Număr încheiere
780921
Data încheierii
02.10.2026
Număr dosar
3530684
Data dosarului
03.09.2026
Tribunal
Suceava
Registrator
Luminiţa Rusu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 01.09.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 03.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36602/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1812, Suceava

EXSYSTEM SRL
CUI: 7819410CAEN: 1812
Activ
SUCEAVA, Sat Dragomirna Com. Mitocu Dragomirnei1995-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.320 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
2&3D PRINTS S.R.L.
CUI: 50328242CAEN: 1812
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei2024-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.390 RON
Profit
376 RON
Angajati
0
VISION IMPRESS S.R.L.
CUI: 34113780CAEN: 1812
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2015-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.795 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CUTTING & ENGRAVING SRL
CUI: 37777597CAEN: 1812
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2017-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
788 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DIBU CREATIONS S.R.L.
CUI: 49774160CAEN: 1812
Activ
SUCEAVA, Sat Ciprian Porumbescu Com. Ciprian Porumbescu2024-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.980 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1812, Suceava

MICO PRINTBRAND SRL
CUI: 37658286CAEN: 1812
Activ
SUCEAVA, Sat Sadova Com. Sadova2017-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.933 RON
Profit
3.392 RON
Angajati
2
CREATIV PIXEDA S.R.L.
CUI: 37755122CAEN: 1812
Activ
SUCEAVA, Sat Mihoveni Com. Şcheia2017-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.838 RON
Profit
8.295 RON
Angajati
1
BUCOVINA ART CONSULT S.R.L.
CUI: 37086486CAEN: 1812
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2017-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
912.074 RON
Profit
129.556 RON
Angajati
6

Alte firme din Suceava

WEFTMIND SRL
CUI: 37755033CAEN: 1392
Activ
SUCEAVA, Sat Comăneşti Com. Comăneşti2017-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.176 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PATISERIE LA CASIAN S.R.L.
CUI: 37755050CAEN: 1072
Activ
SUCEAVA, Sat Pârteştii de Jos Com. Pârteştii de Jos2017-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
529.729 RON
Profit
7.209 RON
Angajati
6
AD HOTEL&EVENTS S.R.L.
CUI: 37768513CAEN: 9601
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2017-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
502.123 RON
Profit
56.211 RON
Angajati
3
FLIP MOB S.R.L.
CUI: 37600497CAEN: 3109
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2017-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.150.444 RON
Profit
74.684 RON
Angajati
12
RIOKADRI SRL
CUI: 37886314CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Stroieşti Com. Stroieşti2017-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
84 RON
Profit
5.965 RON
Angajati
0
NYCOSTY BUCOVINA S.R.L.
CUI: 39271382CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Sat Roşcani Orş. Liteni2018-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.531 RON
Profit
21.921 RON
Angajati
0
VIVIANA SERVCOM SRL
CUI: 754667CAEN: 4755
Activ
SUCEAVA, Loc. Broşteni Orş. Broşteni1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
790.290 RON
Profit
287.807 RON
Angajati
1
CIOSHIP S.R.L.
CUI: 50307487CAEN: 4712
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2024-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.424 RON
Profit
10.055 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VIO&DAN PRINT SRL?

CUI-ul VIO&DAN PRINT SRL este 37755041.

Unde este sediul VIO&DAN PRINT SRL?

VIO&DAN PRINT SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Str. Bogdan Vodă nr. 108, 725400, Mun. Rădăuţi, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata VIO&DAN PRINT SRL?

VIO&DAN PRINT SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VIO&DAN PRINT SRL in 2024?

In 2024, VIO&DAN PRINT SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.700 RON.

Ce activitate are VIO&DAN PRINT SRL?

VIO&DAN PRINT SRL are codul CAEN principal 1812 (Alte activități de tipărire n.c.a.).

Ce profit a inregistrat VIO&DAN PRINT SRL in 2024?

VIO&DAN PRINT SRL a inregistrat un profit net de 916 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.