Inactiv

LAVARIA FLOR S.R.L.

CUI: 37794253
CIF: 37794253
Reg. Com.: J35/2295/2020
CAEN: 8121
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 iunie 2017 · 9 ani
Inactivă din: 6 iulie 2026
Distribuie:

Activități generale de curățenie a clădirilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:39

Despre LAVARIA FLOR S.R.L.

LAVARIA FLOR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități generale de curățenie a clădirilor" (cod CAEN 8121), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din iulie 2026).

In 2024, LAVARIA FLOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.869.047 RON, in crestere fata de anul precedent (+6.6%). Profitul net inregistrat a fost de 126.405 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8, in scadere fata de anul anterior.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.869.047 RON
Venituri totale
1.891.570 RON
Cheltuieli totale
1.719.133 RON
Profit brut
172.437 RON
Profit net
126.405 RON
Marja profit net
6,76%
Active imobilizate
47.191 RON
Active circulante
1.310.094 RON
Stocuri
16 RON
Creanțe
1.228.877 RON
Casa & conturi bănci
81.201 RON
Capital propriu
1.080.291 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Armoniei nr. 27, 300291
Detalii adresabiroul nr.22
Telefon0723275332

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Armoniei nr. 27, 300291
Cod poștal: 300291
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Armoniei nr. 27, 300291
Detalii
biroul nr.22
Cod postal
300291
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 18.08.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 octombrie 2021 - 6 iulie 2026

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
6 iulie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.869.047 RON
Rezultat net
126.405 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.869.047 RON 1.753.753 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.891.570 RON 1.782.415 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.719.133 RON 1.397.478 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 172.437 RON 384.937 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 126.405 RON 367.691 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 47.191 RON 177.111 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.310.094 RON 1.383.706 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.357.285 RON 1.560.817 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 16 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.228.877 RON 1.277.385 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 81.201 RON 106.321 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 276.637 RON 580.651 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.080.291 RON 953.886 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 33 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.357.285RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

20,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.357.285 RON
Datorii totale276.637 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,3 %Profit net / active totale
ROE
11,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,74 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
79,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.869.047 +6,6% față de anul precedent 1.891.570 1.719.133 172.437 -55,2% față de anul precedent 126.405 -65,6% față de anul precedent 0 0
2023 1.753.753 -26,4% față de anul precedent 1.782.415 1.397.478 384.937 -20,7% față de anul precedent 367.691 -21,0% față de anul precedent 0 0
2022 2.383.945 +152,3% față de anul precedent 2.406.535 1.921.121 485.414 +54,0% față de anul precedent 465.151 +51,5% față de anul precedent 0 0
2021 944.788 +216,5% față de anul precedent 972.073 656.779 315.294 +182,0% față de anul precedent 306.980 +181,5% față de anul precedent 0 0
2020 298.555 +207,2% față de anul precedent 325.273 213.458 111.815 +2.193,2% față de anul precedent 109.035 +2.635,5% față de anul precedent 0 0
2019 97.175 +64,4% față de anul precedent 124.400 119.524 4.876 +22,7% față de anul precedent 3.986 +17,8% față de anul precedent 0 0
2018 59.100 87.241 83.267 3.974 3.383 0 0
2017 0 0 45 0 0 45 45

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 47.191 1.310.094 1.357.285 16 1.228.877 81.201
2023 177.111 1.383.706 1.560.817 0 1.277.385 106.321
2022 255.294 1.212.442 1.467.736 0 329.857 882.585
2021 210.067 507.686 717.753 0 460.798 46.888
2020 81.542 152.674 234.216 0 72.626 80.048
2019 109.292 66.162 175.454 0 42.078 24.084
2018 135.182 56.289 191.471 0 39.900 16.389
2017 0 655 655 64 0 591

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 276.637 -52,4% față de anul precedent 1.080.291 Neraportat 8 -75,8% față de anul precedent
2023 580.651 -19,8% față de anul precedent 953.886 Neraportat 33 -36,5% față de anul precedent
2022 724.052 +171,4% față de anul precedent 694.891 Neraportat 52 +79,3% față de anul precedent
2021 266.789 +1.309,4% față de anul precedent 379.739 Neraportat 29 +383,3% față de anul precedent
2020 18.929 -55,7% față de anul precedent 116.758 Neraportat 6 +100,0% față de anul precedent
2019 42.689 +20,4% față de anul precedent 7.523 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2018 35.468 +6.993,6% față de anul precedent 3.538 Neraportat 2
2017 500 155 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VMVALENTINA MARTINOVadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2026 3 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4930/2026cod obiect de activitate, sedii secundare

cod obiect de activitate, sedii secundare

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.869.047 RON. Profit: 126.405 RON

Cifra de afaceri: 1.869.047 RON. Profit: 126.405 RON

Cifra de afaceri
1.869.047 RON +6.57% față de anul precedent
Profit net
126.405 RON -65.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -75.76% față de anul precedent
Datorii
276.637 RON -52.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.753.753 RON. Profit: 367.691 RON

Cifra de afaceri: 1.753.753 RON. Profit: 367.691 RON

Cifra de afaceri
1.753.753 RON -26.43% față de anul precedent
Profit net
367.691 RON -20.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 -36.54% față de anul precedent
Datorii
580.651 RON -19.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.383.945 RON. Profit: 465.151 RON

Cifra de afaceri: 2.383.945 RON. Profit: 465.151 RON

Cifra de afaceri
2.383.945 RON +152.33% față de anul precedent
Profit net
465.151 RON +51.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
52 +79.31% față de anul precedent
Datorii
724.052 RON +171.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 944.788 RON. Profit: 306.980 RON

Cifra de afaceri: 944.788 RON. Profit: 306.980 RON

Cifra de afaceri
944.788 RON +216.45% față de anul precedent
Profit net
306.980 RON +181.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
29 +383.33% față de anul precedent
Datorii
266.789 RON +1309.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 298.555 RON. Profit: 109.035 RON

Cifra de afaceri: 298.555 RON. Profit: 109.035 RON

Cifra de afaceri
298.555 RON +207.23% față de anul precedent
Profit net
109.035 RON +2635.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +100% față de anul precedent
Datorii
18.929 RON -55.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 97.175 RON. Profit: 3.986 RON

Cifra de afaceri: 97.175 RON. Profit: 3.986 RON

Cifra de afaceri
97.175 RON +64.42% față de anul precedent
Profit net
3.986 RON +17.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
42.689 RON +20.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 59.100 RON. Profit: 3.383 RON

Cifra de afaceri: 59.100 RON. Profit: 3.383 RON

Cifra de afaceri
59.100 RON
Profit net
3.383 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
35.468 RON +6993.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
45 RON
Angajati
0
Datorii
500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLAVARIA FLOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

LAVARIA FLOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.022026Mentiune · Buletin 4930/2026cod obiect de activitate, sedii secundare

cod obiect de activitate; sedii secundare; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 04.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
LAVARIA FLOR S.R.L.
CUI
37794253
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.02.2026
Registrul Comerțului
J2020002295354
EUID
ROONRC.J2020002295354
Sediu
Jud. Timiş, Municipiul Timişoara, Strada ARMONIEI, Nr. 27, biroul nr.22
Județ
Timiş
Număr încheiere
102025
Data încheierii
06.02.2026
Număr dosar
522578
Data dosarului
04.02.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Irina Georgeta Berci

Subiecte

cod obiect de activitate, sedii secundare

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 04.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 522578 din 04.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 4930/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8121, Timiş

ROGERA PREST COM SRL
CUI: 27098220CAEN: 8121
Activ
TIMIŞ, Sat Chişoda Com. Giroc2010-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.359.833 RON
Profit
3.864.617 RON
Angajati
107
ORIENT BANAT SRL
CUI: 36253268CAEN: 8121
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.344.886 RON
Profit
735.476 RON
Angajati
69
CURAT RAPID GROUP SRL
CUI: 28830454CAEN: 8121
Activ
TIMIŞ, Sat Sacoşu Turcesc Com. Sacoşu Turcesc2011-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.682.468 RON
Profit
459.005 RON
Angajati
39
ACKROBAT PROFESIONAL SRL
CUI: 31436248CAEN: 8121
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2013-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.093.635 RON
Profit
1.334.071 RON
Angajati
67
EXPERT SENIOREN LIFE S.R.L.
CUI: 41212353CAEN: 8121
Activ
TIMIŞ, Orş. Sânnicolau Mare2019-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.845.841 RON
Profit
159.475 RON
Angajati
40
ROGERA SRL
CUI: 15197220CAEN: 8121
Activ
TIMIŞ, Sat Chişoda Com. Giroc2003-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.451.796 RON
Profit
823.899 RON
Angajati
36
ARIMPEX SRL
CUI: 1822000CAEN: 8121
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.817.784 RON
Profit
216.045 RON
Angajati
85
SERVICE CONS PREST SRL
CUI: 32539748CAEN: 8121
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2013-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.628.974 RON
Profit
27.759 RON
Angajati
40
MR CLEAN TM S.R.L.
CUI: 42288414CAEN: 8121
Activ
TIMIŞ, Sat Biled Com. Biled2020-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.549.427 RON
Profit
972.455 RON
Angajati
10

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LAVARIA FLOR S.R.L.?

CUI-ul LAVARIA FLOR S.R.L. este 37794253.

Unde este sediul LAVARIA FLOR S.R.L.?

LAVARIA FLOR S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Armoniei nr. 27, 300291, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata LAVARIA FLOR S.R.L.?

LAVARIA FLOR S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LAVARIA FLOR S.R.L. in 2024?

In 2024, LAVARIA FLOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.869.047 RON.

Cati angajati are LAVARIA FLOR S.R.L.?

LAVARIA FLOR S.R.L. a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are LAVARIA FLOR S.R.L.?

LAVARIA FLOR S.R.L. are codul CAEN principal 8121 (Activități generale de curățenie a clădirilor).

Ce profit a inregistrat LAVARIA FLOR S.R.L. in 2024?

LAVARIA FLOR S.R.L. a inregistrat un profit net de 126.405 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.