Activ Plătitor TVAe‑Factură

GODYRIS HOPE SRL

CUI: 37800959
CIF: RO37800959
Reg. Com.: J2017009813409
CAEN: 8299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 iunie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:56

Despre GODYRIS HOPE SRL

GODYRIS HOPE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GODYRIS HOPE SRL a raportat o cifra de afaceri de 384.802 RON, in scadere fata de anul precedent (-26.6%). Profitul net inregistrat a fost de 113.390 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 24.746 RON in 2017 la 384.802 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din septembrie 2022. In ultimele 12 luni au fost publicate 2 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
384.802 RON
Venituri totale
506.080 RON
Cheltuieli totale
364.033 RON
Profit brut
142.047 RON
Profit net
113.390 RON
Marja profit net
29,47%
Active imobilizate
10.269 RON
Active circulante
319.768 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
154.915 RON
Casa & conturi bănci
164.853 RON
Capital propriu
226.195 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Şos. Berceni nr. 96, 41918

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Şos. Berceni nr. 96, 41918
Cod poștal: 41918
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Şos. Berceni nr. 96, 41918
Cod postal
41918
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.06.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 septembrie 2022)
TVA la incasare
3 decembrie 2024

Stare inactivitate

Data inactivare
10 august 2023
Data reactivare
5 martie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
384.802 RON
Rezultat net
113.390 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 384.802 RON 524.072 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 506.080 RON 1.160.543 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 364.033 RON 998.362 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 142.047 RON 162.181 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 113.390 RON 124.575 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 10.269 RON 49.454 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 319.768 RON 810.812 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 330.037 RON 860.266 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 11 RON
CreanțeSume de încasat 154.915 RON 648.948 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 164.853 RON 161.853 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 103.842 RON 169.853 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 226.195 RON 112.804 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active330.037RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

31,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale330.037 RON
Datorii totale103.842 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
34,4 %Profit net / active totale
ROE
50,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
68,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 384.802 -26,6% față de anul precedent 506.080 364.033 142.047 -12,4% față de anul precedent 113.390 -9,0% față de anul precedent 0 0
2023 524.072 +100,6% față de anul precedent 1.160.543 998.362 162.181 +59,2% față de anul precedent 124.575 +25,5% față de anul precedent 0 0
2022 261.288 +26,6% față de anul precedent 464.393 362.512 101.881 +57,3% față de anul precedent 99.248 +62,8% față de anul precedent 0 0
2021 206.356 +98,7% față de anul precedent 237.536 172.779 64.757 60.982 0 0
2020 103.875 -34,3% față de anul precedent 105.132 132.504 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 27.372 30.763
2019 158.045 +157,8% față de anul precedent 158.045 57.362 100.683 +187,5% față de anul precedent 95.942 +189,1% față de anul precedent 0 0
2018 61.300 +147,7% față de anul precedent 61.300 26.276 35.024 +190,6% față de anul precedent 33.185 +193,4% față de anul precedent 0 0
2017 24.746 24.746 12.694 12.052 11.310 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 10.269 319.768 330.037 0 154.915 164.853
2023 49.454 810.812 860.266 11 648.948 161.853
2022 91.326 1.620.349 1.711.675 11 1.370.470 249.868
2021 95.734 204.020 299.754 11 67.632 136.377
2020 127.723 165.767 293.490 11 73.477 92.279
2019 0 161.802 161.802 11 79.330 82.461
2018 1.082 51.994 53.076 11 13.392 38.591
2017 2.995 15.678 18.673 0 6.857 8.821

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 103.842 -38,9% față de anul precedent 226.195 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 169.853 -28,1% față de anul precedent 112.804 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 236.160 +82,2% față de anul precedent 269.375 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 129.628 -19,6% față de anul precedent 170.126 Neraportat 1
2020 161.296 +602,2% față de anul precedent 110.321 Neraportat 0
2019 22.971 +136,6% față de anul precedent 140.634 Neraportat 0
2018 9.707 +35,5% față de anul precedent 44.695 Neraportat 0
2017 7.163 11.510 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

21din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RTRaluca TomutaadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 21095/2026modificare date, retragere asociaţi persoane fizice

modificare date, retragere asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 21081/2026modificare date, retragere asociaţi persoane fizice

modificare date, retragere asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 384.802 RON. Profit: 113.390 RON

Cifra de afaceri: 384.802 RON. Profit: 113.390 RON

Cifra de afaceri
384.802 RON -26.57% față de anul precedent
Profit net
113.390 RON -8.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
103.842 RON -38.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 524.072 RON. Profit: 124.575 RON

Cifra de afaceri: 524.072 RON. Profit: 124.575 RON

Cifra de afaceri
524.072 RON +100.57% față de anul precedent
Profit net
124.575 RON +25.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
169.853 RON -28.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 261.288 RON. Profit: 99.248 RON

Cifra de afaceri: 261.288 RON. Profit: 99.248 RON

Cifra de afaceri
261.288 RON +26.62% față de anul precedent
Profit net
99.248 RON +62.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
236.160 RON +82.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 206.356 RON. Profit: 60.982 RON

Cifra de afaceri: 206.356 RON. Profit: 60.982 RON

Cifra de afaceri
206.356 RON +98.66% față de anul precedent
Profit net
60.982 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
129.628 RON -19.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 103.875 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 103.875 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
103.875 RON -34.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
30.763 RON
Angajati
0
Datorii
161.296 RON +602.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 158.045 RON. Profit: 95.942 RON

Cifra de afaceri: 158.045 RON. Profit: 95.942 RON

Cifra de afaceri
158.045 RON +157.82% față de anul precedent
Profit net
95.942 RON +189.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.971 RON +136.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 61.300 RON. Profit: 33.185 RON

Cifra de afaceri: 61.300 RON. Profit: 33.185 RON

Cifra de afaceri
61.300 RON +147.72% față de anul precedent
Profit net
33.185 RON +193.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.707 RON +35.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 24.746 RON. Profit: 11.310 RON

Cifra de afaceri: 24.746 RON. Profit: 11.310 RON

Cifra de afaceri
24.746 RON
Profit net
11.310 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.163 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGODYRIS HOPE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

GODYRIS HOPE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

03.062026Mentiune · Buletin 21095/2026modificare date, retragere asociaţi persoane fizice

modificare date, retragere asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 13.05.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GODYRIS HOPE SRL
CUI
37800959
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.06.2026
Registrul Comerțului
J2017009813409
EUID
ROONRC.J2017009813409
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Şoseaua BERCENI, Nr. 96, Bl. A, Etaj 13, Ap. 13.07
Județ
București
Număr încheiere
444543
Data încheierii
02.06.2026
Număr dosar
1954889
Data dosarului
13.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Teodor Andrei Rizescu

Subiecte

modificare date, retragere asociaţi persoane fizice

Vezi Buletinul ONRC nr. 21095/2026 (PDF)
03.062026Mentiune · Buletin 21081/2026modificare date, retragere asociaţi persoane fizice

modificare date, retragere asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 13.05.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GODYRIS HOPE SRL
CUI
37800959
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.06.2026
Registrul Comerțului
J2017009813409
EUID
ROONRC.J2017009813409
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Şoseaua BERCENI, Nr. 96, Bl. A, Etaj 13, Ap. 13.07
Județ
București
Număr încheiere
444543
Data încheierii
02.06.2026
Număr dosar
1954889
Data dosarului
13.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Teodor Andrei Rizescu

Subiecte

modificare date, retragere asociaţi persoane fizice

Vezi Buletinul ONRC nr. 21081/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

INTEGRA MANAGEMENT SRL
CUI: 23871240CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
388.520 RON
Profit
299.974 RON
Angajati
1
PRODSOFT TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 46937514CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
382.704 RON
Profit
185.614 RON
Angajati
0
DXB IMOB STAR S.R.L.
CUI: 46734170CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
393.036 RON
Profit
256.415 RON
Angajati
1
MAGDY TOP CONCEPT S.R.L.
CUI: 40135910CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
380.961 RON
Profit
195.717 RON
Angajati
1
MANU CONSULTING SRL
CUI: 15271733CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
398.084 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
INTERTEX SERVICE SRL
CUI: 29540645CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
371.933 RON
Profit
101.282 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

TORAFLOR SRL
CUI: 37791842CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-06-20
fara e-Factura
MIND FOR SOUL SRL
CUI: 37807558CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.743 RON
Profit
73.963 RON
Angajati
0
EORI INTRASTAT SRL
CUI: 37783807CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.411 RON
Profit
5.503 RON
Angajati
1
BAR TENDING SOLUTION SRL
CUI: 37843275CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.599 RON
Profit
43.627 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ENDLESS F & B SRL
CUI: 37793720CAEN: 3299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
225 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CMC SHARP CONSULTING SRL
CUI: 37801261CAEN: 7430
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.236 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ESP SOCIAL TREND SRL
CUI: 37783882CAEN: 7330
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.098 RON
Profit
129.485 RON
Angajati
1
PANCOS CONSTRUCT INSTAL SRL
CUI: 37618338CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.928.307 RON
Profit
1.124.327 RON
Angajati
13
EUNOIA SPACE S.R.L.
CUI: 37946041CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-07-12
fara e-Factura
DAC HIDROCONSTRUCT SRL
CUI: 35730059CAEN: 4613
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-03-01
fara e-Factura
MARCA 2018 S.R.L.
CUI: 39801446CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-08-28
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GODYRIS HOPE SRL?

CUI-ul GODYRIS HOPE SRL este 37800959.

Unde este sediul GODYRIS HOPE SRL?

GODYRIS HOPE SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Şos. Berceni nr. 96, 41918, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata GODYRIS HOPE SRL?

GODYRIS HOPE SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GODYRIS HOPE SRL in 2024?

In 2024, GODYRIS HOPE SRL a raportat o cifra de afaceri de 384.802 RON.

Ce activitate are GODYRIS HOPE SRL?

GODYRIS HOPE SRL are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Ce profit a inregistrat GODYRIS HOPE SRL in 2024?

GODYRIS HOPE SRL a inregistrat un profit net de 113.390 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.