Activ

PAULOS SOFTCONS SRL

CUI: 37804357
CIF: 37804357
Reg. Com.: J05/1701/2017
CAEN: 6201
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 iunie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:38

Despre PAULOS SOFTCONS SRL

PAULOS SOFTCONS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sântandrei Com. Sântandrei, judetul BIHOR, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6201). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PAULOS SOFTCONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
20.324 RON
Cheltuieli totale
39.517 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
34.918 RON
Active circulante
274.582 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
260.000 RON
Casa & conturi bănci
14.582 RON
Capital propriu
249.871 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei, Str. Unirii nr. 19, 417515
Telefon0753364474

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei, Str. Unirii nr. 19, 417515
Cod poștal: 417515
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei, Str. Unirii nr. 19, 417515
Cod postal
417515
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.06.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-19.193 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 30.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 20.324 RON 59.574 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 39.517 RON 71.874 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 19.193 RON 12.300 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 19.193 RON 12.600 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 34.918 RON 52.690 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 274.582 RON 299.420 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 309.500 RON 352.110 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 260.000 RON 268.657 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.582 RON 30.763 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.456 RON 7.445 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 249.871 RON 269.168 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active309.500RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale309.500 RON
Datorii totale4.456 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
61,62 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
80,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 20.324 39.517 0 0 19.193 19.193
2023 30.000 -86,3% față de anul precedent 59.574 71.874 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.300 12.600
2022 218.604 +70,1% față de anul precedent 313.533 47.592 265.941 +3.854,5% față de anul precedent 263.740 +4.749,1% față de anul precedent 0 0
2021 128.553 +25.610,6% față de anul precedent 128.553 121.828 6.725 5.439 0 0
2020 500 -98,0% față de anul precedent 500 12.223 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.723 11.728
2019 25.000 25.000 115 24.885 24.135 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 34.918 274.582 309.500 0 260.000 14.582
2023 52.690 299.420 352.110 0 268.657 30.763
2022 73.015 323.342 396.357 0 318.656 4.686
2021 102.590 328.590 431.180 0 328.553 37
2020 132.164 223.341 355.505 0 200.000 23.341
2019 0 25.085 25.085 60 0 25.025

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.456 -40,2% față de anul precedent 249.871 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 7.445 -21,8% față de anul precedent 269.168 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 9.518 -95,5% față de anul precedent 281.768 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2021 213.152 +49,2% față de anul precedent 18.028 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2020 142.898 +18.953,1% față de anul precedent 12.607 Neraportat 1
2019 750 24.335 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.193 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
4.456 RON -40.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 30.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.000 RON -86.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.600 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
7.445 RON -21.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 218.604 RON. Profit: 263.740 RON

Cifra de afaceri: 218.604 RON. Profit: 263.740 RON

Cifra de afaceri
218.604 RON +70.05% față de anul precedent
Profit net
263.740 RON +4749.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
9.518 RON -95.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 128.553 RON. Profit: 5.439 RON

Cifra de afaceri: 128.553 RON. Profit: 5.439 RON

Cifra de afaceri
128.553 RON +25610.6% față de anul precedent
Profit net
5.439 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
213.152 RON +49.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
500 RON -98% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.728 RON
Angajati
1
Datorii
142.898 RON +18953.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 25.000 RON. Profit: 24.135 RON

Cifra de afaceri: 25.000 RON. Profit: 24.135 RON

Cifra de afaceri
25.000 RON
Profit net
24.135 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
750 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPAULOS SOFTCONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Sat Sântandrei Com. Sântandrei (BIHOR)

PAULOS SOFTCONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Sat Sântandrei Com. Sântandrei (BIHOR)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6201, Bihor

SMART SECURE SRL
CUI: 37783076CAEN: 6201
Activ
BIHOR, Sat Hidişelu de Sus Com. Hidişelu de Sus2017-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GENESYSDEVS S.R.L.
CUI: 37808138CAEN: 6201
Activ
BIHOR, Sat Sântion Com. Borş2017-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
473.114 RON
Profit
373.638 RON
Angajati
1
WAWY SOFTWARE DEVELOPMENT SRL
CUI: 37686308CAEN: 6201
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2017-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.352 RON
Profit
83.646 RON
Angajati
1

Alte firme din Bihor

MARXACIP SRL
CUI: 37804322CAEN: 4520
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-06-21
fara e-Factura
SASIRENT SRL
CUI: 37796084CAEN: 7711
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-06-20
fara e-Factura
UNOCONTY SERVEXPERT SRL
CUI: 37808090CAEN: 6920
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.930 RON
Profit
65.013 RON
Angajati
1
ŞOGARD BULDO SRL
CUI: 37743128CAEN: 4312
Activ
BIHOR, Sat Ursad Com. Şoimi2017-06-13
fara e-Factura
LARISTOMART SRL
CUI: 37860756CAEN: 8623
Activ
BIHOR, Sat Tinca Com. Tinca2017-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.314 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GANODERMA PHARM SRL
CUI: 36906456CAEN: 4773
Activ
BIHOR, Sat Munteni Com. Bulz2017-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.822 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ALFA STAR SYSTEMS S.R.L.
CUI: 38785300CAEN: 4690
Activ
BIHOR, Sat Săldăbagiu de Munte Com. Paleu2018-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.339.510 RON
Profit
273.492 RON
Angajati
5
ZIAMED & RESEARCH S.R.L.
CUI: 18198360CAEN: 4774
Activ
BIHOR, Sat Haieu Com. Sânmartin2005-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.095 RON
Profit
3.221 RON
Angajati
1
ALEVERA ONE S.R.L.
CUI: 46695070CAEN: 4639
Activ
BIHOR, Sat Petrileni Com. Rieni2022-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
627.194 RON
Profit
128.346 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PAULOS SOFTCONS SRL?

CUI-ul PAULOS SOFTCONS SRL este 37804357.

Unde este sediul PAULOS SOFTCONS SRL?

PAULOS SOFTCONS SRL are sediul in Romania, BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei, Str. Unirii nr. 19, 417515, Sat Sântandrei Com. Sântandrei, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata PAULOS SOFTCONS SRL?

PAULOS SOFTCONS SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PAULOS SOFTCONS SRL in 2024?

In 2024, PAULOS SOFTCONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are PAULOS SOFTCONS SRL?

PAULOS SOFTCONS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PAULOS SOFTCONS SRL?

PAULOS SOFTCONS SRL are codul CAEN principal 6201.

Ce profit a inregistrat PAULOS SOFTCONS SRL in 2024?

PAULOS SOFTCONS SRL a inregistrat o pierdere neta de 19.193 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.