Activ Plătitor TVAe‑Factură

VSV FACTORIES S.R.L.

CUI: 37807906
CIF: RO37807906
Reg. Com.: J2019000567374
CAEN: 4321
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 iunie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 04:00

Despre VSV FACTORIES S.R.L.

VSV FACTORIES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Huşi, judetul VASLUI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VSV FACTORIES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 768.930 RON, in scadere fata de anul precedent (-24.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8, in scadere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
768.930 RON
Venituri totale
770.490 RON
Cheltuieli totale
1.415.112 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
887.007 RON
Active circulante
195.283 RON
Stocuri
10.869 RON
Creanțe
236.306 RON
Casa & conturi bănci
-51.892 RON
Capital propriu
387.209 RON

Contact

AdresaRomania, VASLUI, Mun. Huşi, str.DOSOFTEI nr. 3, 735100

Adresă sediu social

Romania, VASLUI, Mun. Huşi, str.DOSOFTEI nr. 3, 735100
Cod poștal: 735100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VASLUI, Mun. Huşi, str.DOSOFTEI nr. 3, 735100
Cod postal
735100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 06.06.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Huşi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
768.930 RON
Rezultat net
-663.210 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 768.930 RON 1.019.990 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 770.490 RON 1.024.293 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.415.112 RON 1.709.331 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 644.622 RON 685.038 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 663.210 RON 694.770 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 887.007 RON 1.164.396 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 195.283 RON 188.507 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.082.290 RON 1.352.903 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 10.869 RON 7.713 RON
CreanțeSume de încasat 236.306 RON 208.928 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești -51.892 RON -28.134 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 695.081 RON 254.685 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 387.209 RON 1.098.218 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 13 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.082.290RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

64,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.082.290 RON
Datorii totale695.081 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,28 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
35,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 768.930 -24,6% față de anul precedent 770.490 1.415.112 0 0 644.622 663.210
2023 1.019.990 -45,5% față de anul precedent 1.024.293 1.709.331 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 685.038 694.770
2022 1.871.956 +170,7% față de anul precedent 1.946.275 1.833.699 112.576 +82,5% față de anul precedent 95.673 +74,7% față de anul precedent 0 0
2021 691.624 +359,0% față de anul precedent 691.652 629.970 61.682 +21,9% față de anul precedent 54.766 +11,5% față de anul precedent 0 0
2020 150.682 +345,2% față de anul precedent 168.637 118.019 50.618 +2.318,4% față de anul precedent 49.111 +2.699,9% față de anul precedent 0 0
2019 33.850 +4.131,3% față de anul precedent 33.850 31.757 2.093 +222,0% față de anul precedent 1.754 +180,2% față de anul precedent 0 0
2018 800 800 150 650 626 0 0
2017 0 0 344 0 0 344 344

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 887.007 195.283 1.082.290 10.869 236.306 -51.892
2023 1.164.396 188.507 1.352.903 7.713 208.928 -28.134
2022 1.555.705 651.394 2.207.099 0 21.459 629.935
2021 1.512.858 364.618 1.877.476 0 181.740 182.878
2020 50.427 11.225 61.652 0 0 11.225
2019 0 11.728 11.728 0 8.200 3.528
2018 0 506 506 0 0 506
2017 0 256 256 0 0 256

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 695.081 +172,9% față de anul precedent 387.209 Neraportat 8 -38,5% față de anul precedent
2023 254.685 +33,8% față de anul precedent 1.098.218 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2022 190.303 -89,3% față de anul precedent 2.016.796 Neraportat 12 +140,0% față de anul precedent
2021 1.771.353 +17.106,0% față de anul precedent 106.123 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2020 10.295 +8,6% față de anul precedent 51.357 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2019 9.482 +39.408,3% față de anul precedent 2.246 Neraportat 1
2018 24 -94,0% față de anul precedent 482 Neraportat 0
2017 400 -144 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

79din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
PMPETRICĂ MAZILUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 29704/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 768.930 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 768.930 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
768.930 RON -24.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
663.210 RON
Angajati
8 -38.46% față de anul precedent
Datorii
695.081 RON +172.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.019.990 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.019.990 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.019.990 RON -45.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
694.770 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
254.685 RON +33.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.871.956 RON. Profit: 95.673 RON

Cifra de afaceri: 1.871.956 RON. Profit: 95.673 RON

Cifra de afaceri
1.871.956 RON +170.66% față de anul precedent
Profit net
95.673 RON +74.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +140% față de anul precedent
Datorii
190.303 RON -89.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 691.624 RON. Profit: 54.766 RON

Cifra de afaceri: 691.624 RON. Profit: 54.766 RON

Cifra de afaceri
691.624 RON +359% față de anul precedent
Profit net
54.766 RON +11.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
1.771.353 RON +17105.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 150.682 RON. Profit: 49.111 RON

Cifra de afaceri: 150.682 RON. Profit: 49.111 RON

Cifra de afaceri
150.682 RON +345.15% față de anul precedent
Profit net
49.111 RON +2699.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
10.295 RON +8.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 33.850 RON. Profit: 1.754 RON

Cifra de afaceri: 33.850 RON. Profit: 1.754 RON

Cifra de afaceri
33.850 RON +4131.25% față de anul precedent
Profit net
1.754 RON +180.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
9.482 RON +39408.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 800 RON. Profit: 626 RON

Cifra de afaceri: 800 RON. Profit: 626 RON

Cifra de afaceri
800 RON
Profit net
626 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24 RON -94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
344 RON
Angajati
0
Datorii
400 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVSV FACTORIES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Mun. Huşi (VASLUI)

VSV FACTORIES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Mun. Huşi (VASLUI)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.082026Mentiune · Buletin 29704/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.11.2025 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Companie
VSV FACTORIES S.R.L.
CUI
37807906
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.08.2026
Registrul Comerțului
J2019000567374
EUID
ROONRC.J2019000567374
Sediu
Municipiul Huşi, Jud. Vaslui, str.DOSOFTEI, Nr. 3
Județ
Vaslui
Număr încheiere
623643
Data încheierii
06.08.2026
Număr dosar
2984408
Data dosarului
29.07.2026
Tribunal
Vaslui
Registrator
Teodor Andrei Rizescu

Subiecte

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Vezi Buletinul ONRC nr. 29704/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Vaslui

ALCRA ELECTRIC SRL
CUI: 31995746CAEN: 4321
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2013-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
801.673 RON
Profit
266.340 RON
Angajati
2
ENERGOCONTACT SRL
CUI: 35762891CAEN: 4321
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2016-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
762.935 RON
Profit
565.654 RON
Angajati
2
ROFONATURA S.R.L.
CUI: 47538350CAEN: 4321
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2023-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
870.407 RON
Profit
202.843 RON
Angajati
2
BULBOACĂ-CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI: 41443153CAEN: 4321
Activ
VASLUI, Sat Laza Com. Laza2019-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
649.630 RON
Profit
237.312 RON
Angajati
6
ELECTROINST SCINTEIE SRL
CUI: 18699220CAEN: 4321
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2006-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.144.680 RON
Profit
1.559.248 RON
Angajati
19
ALLGO ELECTRICS S.R.L.
CUI: 46025631CAEN: 4321
Activ
VASLUI, Sat Băcăoani Com. Muntenii de Jos2022-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
326.420 RON
Profit
9.329 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Vaslui

IVA-RAL SISTEM SRL
CUI: 37372658CAEN: 4321
Activ
VASLUI, Sat Muntenii de Jos Com. Muntenii de Jos2017-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.552 RON
Profit
38.566 RON
Angajati
1
KYT INSTALELECTRIC SRL
CUI: 38006558CAEN: 4321
Activ
VASLUI, Sat Bălteni Com. Bălteni2017-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
566.085 RON
Profit
99.645 RON
Angajati
6
IUSSAB ELECTRO SRL
CUI: 36151837CAEN: 4321
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2016-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.460 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MGU CONSULT S.R.L.
CUI: 39244302CAEN: 4321
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2018-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.316.635 RON
Profit
266.814 RON
Angajati
1

Alte firme din Vaslui

TIPARTOS SRL
CUI: 37807264CAEN: 3516
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2017-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.545 RON
Profit
55.051 RON
Angajati
2
GEOMIL HONEY SRL
CUI: 37815666CAEN: 4639
Activ
VASLUI, Sat Ulea Com. Bogdăneşti2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.000 RON
Profit
3.134 RON
Angajati
1
LASERFOX PRO SRL
CUI: 37766865CAEN: 1812
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2017-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.445 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
YOLIDENT TEETH S.R.L.
CUI: 37835221CAEN: 8623
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2017-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
164.461 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ANDRA SHOPPING MODA SRL
CUI: 37378928CAEN: 4771
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2017-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.882 RON
Profit
94.985 RON
Angajati
1
CONVOI ECEPTIONAL SRL
CUI: 38121093CAEN: 5229
Activ
VASLUI, Sat Chetrosu Com. Ghergheşti2017-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
464.181 RON
Profit
265.944 RON
Angajati
1
AGRIBUSU S.R.L.
CUI: 32613127CAEN: 0111
Activ
VASLUI, Sat Rediu Galian Com. Codăeşti2013-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.206.699 RON
Profit
47.010 RON
Angajati
3
MULTITHERAPY S.R.L.
CUI: 41145890CAEN: 9623
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2019-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.109 RON
Profit
21.414 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VSV FACTORIES S.R.L.?

CUI-ul VSV FACTORIES S.R.L. este 37807906.

Unde este sediul VSV FACTORIES S.R.L.?

VSV FACTORIES S.R.L. are sediul in Romania, VASLUI, Mun. Huşi, str.DOSOFTEI nr. 3, 735100, Mun. Huşi, judetul VASLUI.

Cand a fost infiintata VSV FACTORIES S.R.L.?

VSV FACTORIES S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VSV FACTORIES S.R.L. in 2024?

In 2024, VSV FACTORIES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 768.930 RON.

Cati angajati are VSV FACTORIES S.R.L.?

VSV FACTORIES S.R.L. a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are VSV FACTORIES S.R.L.?

VSV FACTORIES S.R.L. are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Ce profit a inregistrat VSV FACTORIES S.R.L. in 2024?

VSV FACTORIES S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 663.210 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.