Activ

ROYAL SURGE SRL

CUI: 37811893
CIF: 37811893
Reg. Com.: J40/9989/2017
CAEN: 7990
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 iunie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Alte servicii de rezervare și asistență turistică

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 05:04

Despre ROYAL SURGE SRL

ROYAL SURGE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte servicii de rezervare și asistență turistică" (cod CAEN 7990), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ROYAL SURGE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
90.000 RON
Cheltuieli totale
90.597 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
99.066 RON
Stocuri
5.077 RON
Creanțe
93.303 RON
Casa & conturi bănci
686 RON
Capital propriu
-154.485 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Bld. Mihail Kogălniceanu nr. 3, 50101
Detalii adresaCAMERA 2

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Bld. Mihail Kogălniceanu nr. 3, 50101
Cod poștal: 50101
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Bld. Mihail Kogălniceanu nr. 3, 50101
Detalii
CAMERA 2
Cod postal
50101
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 22.10.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-597 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 90.000 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 90.597 RON 1.887 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 597 RON 1.887 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 597 RON 1.887 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 129.457 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 99.066 RON 9.065 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 99.066 RON 138.522 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.077 RON 5.077 RON
CreanțeSume de încasat 93.303 RON 3.302 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 686 RON 686 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 253.551 RON 252.954 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -154.485 RON -114.432 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active99.066RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

255,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale99.066 RON
Datorii totale253.551 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,39 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-155,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 90.000 90.597 0 0 597 597
2023 0 0 1.887 0 0 1.887 1.887
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 18.122 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.122 18.122
2021 6.649 -97,2% față de anul precedent 69.959 55.529 14.430 13.708 0 0
2020 237.014 +22,4% față de anul precedent 237.014 278.275 0 0 41.261 43.459
2019 193.617 195.153 257.637 0 0 62.484 64.436
2018 0 0 152 0 0 152 152
2017 0 0 152 0 0 152 152

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 99.066 99.066 5.077 93.303 686
2023 129.457 9.065 138.522 5.077 3.302 686
2022 129.457 8.994 138.451 5.000 3.302 692
2021 129.457 10.774 140.231 5.000 3.181 2.593
2020 133.695 33.849 167.544 10.818 6.685 16.346
2019 16.951 15.751 32.702 7.202 5.911 2.638
2018 0 248 248 0 0 248
2017 0 248 248 0 0 248

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 253.551 +0,2% față de anul precedent -154.485 Neraportat 0
2023 252.954 +0,8% față de anul precedent -114.432 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 250.996 +7,1% față de anul precedent -112.545 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 234.369 -14,9% față de anul precedent -94.138 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 275.390 +183,6% față de anul precedent -107.846 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 97.090 +48.445,0% față de anul precedent -64.388 Neraportat 1
2018 200 0,0% față de anul precedent 48 Neraportat 0
2017 200 48 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
597 RON
Angajati
0
Datorii
253.551 RON +0.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.887 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
252.954 RON +0.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.122 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
250.996 RON +7.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 6.649 RON. Profit: 13.708 RON

Cifra de afaceri: 6.649 RON. Profit: 13.708 RON

Cifra de afaceri
6.649 RON -97.19% față de anul precedent
Profit net
13.708 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
234.369 RON -14.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 237.014 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 237.014 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
237.014 RON +22.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
43.459 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
275.390 RON +183.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 193.617 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 193.617 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
193.617 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
64.436 RON
Angajati
1
Datorii
97.090 RON +48445% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
152 RON
Angajati
0
Datorii
200 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
152 RON
Angajati
0
Datorii
200 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROYAL SURGE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7990 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ROYAL SURGE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7990 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7990, Municipiul Bucureşti

REDPAX EUROPA SRL
CUI: 37713100CAEN: 7990
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
395.030 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CICI MONDO SRL
CUI: 38020889CAEN: 7990
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.434 RON
Profit
3.828 RON
Angajati
0
DIACRIS GLOBAL INVEST SRL
CUI: 37635851CAEN: 7990
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.654 RON
Profit
40.907 RON
Angajati
1
ALPHA EVENTS SRL
CUI: 38114185CAEN: 7990
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.225.925 RON
Profit
982.736 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CROSSCRAFT DESIGN SRL
CUI: 37811885CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-06-22
fara e-Factura
ENABIOART SRL
CUI: 37811923CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.693.622 RON
Profit
714.661 RON
Angajati
2
TREE HOUSE CONCEPT SRL
CUI: 37811583CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
430.944 RON
Profit
66.299 RON
Angajati
4
EVE NICOLE IMPEX SRL
CUI: 37812732CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.343 RON
Profit
61.845 RON
Angajati
1
CMM MOTEVO SRL
CUI: 37793363CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.859 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TRADECO ENGINEERING DGC S.R.L.
CUI: 37635894CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.808.462 RON
Profit
692.733 RON
Angajati
2
SUPERMARKET NR.1 EXPRES SRL
CUI: 37965779CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.313.880 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
WINDOOR CREATIVE S.R.L.
CUI: 35748048CAEN: 4332
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.014.696 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
FENEC COMMUNICATION S.R.L.
CUI: 39820057CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.296.664 RON
Profit
802.526 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROYAL SURGE SRL?

CUI-ul ROYAL SURGE SRL este 37811893.

Unde este sediul ROYAL SURGE SRL?

ROYAL SURGE SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Bld. Mihail Kogălniceanu nr. 3, 50101, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ROYAL SURGE SRL?

ROYAL SURGE SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ROYAL SURGE SRL in 2024?

In 2024, ROYAL SURGE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ROYAL SURGE SRL?

ROYAL SURGE SRL are codul CAEN principal 7990 (Alte servicii de rezervare și asistență turistică).

Ce profit a inregistrat ROYAL SURGE SRL in 2024?

ROYAL SURGE SRL a inregistrat o pierdere neta de 597 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.