Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 22:27
Despre SERENITY FLOAT CENTER SRL
SERENITY FLOAT CENTER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, judetul ILFOV, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a." (cod CAEN 8699), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, SERENITY FLOAT CENTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 37.130 RON, in scadere fata de anul precedent (-25.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 380 RON in 2017 la 37.130 RON in 2024. Datoriile raportate (332.843 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 37.130 RON
- Venituri totale
- 37.130 RON
- Cheltuieli totale
- 71.606 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 79.373 RON
- Active circulante
- 16.375 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 543 RON
- Casa & conturi bănci
- 15.832 RON
- Capital propriu
- -339.394 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, Str. 8 Martie nr. 39, 77135
- Detalii
- C 2. Parter
- Cod postal
- 77135
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 23.06.2017
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 ianuarie 2024)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2017 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 37.130 RON
- Rezultat net
- -34.476 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 37.130 RON | 49.849 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 37.130 RON | 95.065 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 71.606 RON | 86.491 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 8.574 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 8.574 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 34.476 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 34.476 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 79.373 RON | 117.284 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 16.375 RON | 7.130 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 95.748 RON | 124.414 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 543 RON | 603 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 15.832 RON | 6.527 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 332.843 RON | 327.557 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -339.394 RON | -304.919 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,05 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -354,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 37.130 -25,5% față de anul precedent | 37.130 | 71.606 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 34.476 | 34.476 |
| 2023 | 49.849 +107,7% față de anul precedent | 95.065 | 86.491 | 8.574 -37,3% față de anul precedent | 8.574 -33,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 24.001 -66,3% față de anul precedent | 76.973 | 63.307 | 13.666 | 12.946 | 0 | 0 |
| 2021 | 71.246 +204,9% față de anul precedent | 71.246 | 90.614 | 0 | 0 | 19.368 | 20.081 |
| 2020 | 23.366 -58,4% față de anul precedent | 23.366 | 68.276 | 0 | 0 | 44.910 | 45.138 |
| 2019 | 56.100 | 56.100 | 75.425 | 0 | 0 | 19.325 | 19.887 |
| 2018 | 0 -100,0% față de anul precedent | 147.105 | 199.246 | 0 | 0 | 52.141 | 52.141 |
| 2017 | 380 | 380 | 39.051 | 0 | 0 | 38.671 | 38.682 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 79.373 | 16.375 | 95.748 | 0 | 543 | 15.832 |
| 2023 | 117.284 | 7.130 | 124.414 | 0 | 603 | 6.527 |
| 2022 | 162.499 | 8.733 | 171.232 | 0 | 525 | 8.208 |
| 2021 | 287.685 | 56.355 | 344.040 | 0 | 22.590 | 33.765 |
| 2020 | 195.225 | 51.047 | 246.272 | 2.803 | 19.692 | 28.552 |
| 2019 | 367.704 | 2.824 | 370.528 | 0 | 0 | 2.824 |
| 2018 | 388.312 | 128.773 | 517.085 | 0 | 32.849 | 95.924 |
| 2017 | 0 | 674 | 674 | 0 | 0 | 674 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 332.843 +1,6% față de anul precedent | -339.394 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 327.557 -2,9% față de anul precedent | -304.919 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2022 | 337.211 -43,6% față de anul precedent | -313.493 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 597.778 +49,7% față de anul precedent | -253.738 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2020 | 399.296 -17,0% față de anul precedent | -153.024 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 481.038 +18,0% față de anul precedent | -110.510 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 407.708 +941,2% față de anul precedent | -90.623 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 39.156 | -38.482 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| PAPUICA ADRIANA VOLCIUC IONESCU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
11 repere. O singură cronologie.
Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11046/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, încetare mandat, numire persoane împuternicite
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, încetare mandat, numire persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 37.130 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 37.130 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 37.130 RON -25.52% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 34.476 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 332.843 RON +1.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 49.849 RON. Profit: 8.574 RON
Cifra de afaceri: 49.849 RON. Profit: 8.574 RON
- Cifra de afaceri
- 49.849 RON +107.7% față de anul precedent
- Profit net
- 8.574 RON -33.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 327.557 RON -2.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 24.001 RON. Profit: 12.946 RON
Cifra de afaceri: 24.001 RON. Profit: 12.946 RON
- Cifra de afaceri
- 24.001 RON -66.31% față de anul precedent
- Profit net
- 12.946 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 337.211 RON -43.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 71.246 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 71.246 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 71.246 RON +204.91% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 20.081 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 597.778 RON +49.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 23.366 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 23.366 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 23.366 RON -58.35% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 45.138 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 399.296 RON -16.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 56.100 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 56.100 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 56.100 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 19.887 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 481.038 RON +17.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 52.141 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 407.708 RON +941.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 380 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 380 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 380 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 38.682 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 39.156 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSERENITY FLOAT CENTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8699 in Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia (ILFOV)
SERENITY FLOAT CENTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8699 in Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
23.032026Mentiune · Buletin 11046/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, încetare mandat, numire persoane împuternicite
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; încetare mandat, numire persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- SERENITY FLOAT CENTER SRL
- CUI
- 37826037
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 23.03.2026
- Registrul Comerțului
- J23/3210/2017
- EUID
- ROONRC.J23/3210/2017
- Sediu
- Jud. Ilfov, Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Strada 8 MARTIE, Nr. 39, C 2, Parter
- Județ
- Ilfov
- Număr încheiere
- 236489
- Data încheierii
- 20.03.2026
- Număr dosar
- 1099101
- Data dosarului
- 12.03.2026
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Ovidiu Bugeag
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, încetare mandat, numire persoane împuternicite
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1099101 din 12.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8699, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8699, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul SERENITY FLOAT CENTER SRL?
CUI-ul SERENITY FLOAT CENTER SRL este 37826037.
Unde este sediul SERENITY FLOAT CENTER SRL?
SERENITY FLOAT CENTER SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, Str. 8 Martie nr. 39, 77135, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata SERENITY FLOAT CENTER SRL?
SERENITY FLOAT CENTER SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a SERENITY FLOAT CENTER SRL in 2024?
In 2024, SERENITY FLOAT CENTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 37.130 RON.
Ce activitate are SERENITY FLOAT CENTER SRL?
SERENITY FLOAT CENTER SRL are codul CAEN principal 8699 (Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.).
Ce profit a inregistrat SERENITY FLOAT CENTER SRL in 2024?
SERENITY FLOAT CENTER SRL a inregistrat o pierdere neta de 34.476 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.