Activ

PLAN CASA NOUĂ S.R.L.

CUI: 37852850
CIF: 37852850
Reg. Com.: J12/4212/2017
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 iunie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 19:26

Despre PLAN CASA NOUĂ S.R.L.

PLAN CASA NOUĂ S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PLAN CASA NOUĂ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
918 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
3.694 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.504 RON
Casa & conturi bănci
190 RON
Capital propriu
-83.864 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Pădurii nr. 22, 400364
Telefon0740937147

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Pădurii nr. 22, 400364
Cod poștal: 400364
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Pădurii nr. 22, 400364
Cod postal
400364
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.06.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
9 februarie 2018 - 1 august 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-918 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 918 RON 7.690 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 918 RON 7.690 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 918 RON 7.690 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.694 RON 3.802 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.694 RON 3.802 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.504 RON 3.389 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 190 RON 413 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 87.558 RON 86.748 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -83.864 RON -82.946 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.694RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2.370,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.694 RON
Datorii totale87.558 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2.270,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 918 0 0 918 918
2023 0 0 7.690 0 0 7.690 7.690
2022 0 0 12.713 0 0 12.713 12.713
2021 0 0 12.922 0 0 12.922 12.922
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 12.516 0 0 12.516 12.516
2019 2.116 -95,3% față de anul precedent 2.116 12.563 0 0 10.447 10.510
2018 44.844 +232,2% față de anul precedent 104.962 136.988 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 32.026 34.403
2017 13.500 13.500 5.757 7.743 7.608 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 3.694 3.694 0 3.504 190
2023 0 3.802 3.802 0 3.389 413
2022 7.030 4.313 11.343 0 3.582 731
2021 19.080 3.778 22.858 0 3.332 446
2020 31.131 3.763 34.894 0 3.332 431
2019 43.182 3.940 47.122 0 3.460 480
2018 55.233 4.992 60.225 0 3.718 1.274
2017 67.519 22.100 89.619 5.779 13.500 2.821

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 87.558 +0,9% față de anul precedent -83.864 Neraportat 0
2023 86.748 +0,2% față de anul precedent -82.946 Neraportat 0
2022 86.599 +1,4% față de anul precedent -75.256 Neraportat 0
2021 85.402 +1,1% față de anul precedent -62.544 Neraportat 0
2020 84.516 +0,3% față de anul precedent -49.622 Neraportat 0
2019 84.227 -3,0% față de anul precedent -37.105 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 86.820 +5,9% față de anul precedent -26.595 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 82.015 7.808 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
918 RON
Angajati
0
Datorii
87.558 RON +0.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.690 RON
Angajati
0
Datorii
86.748 RON +0.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.713 RON
Angajati
0
Datorii
86.599 RON +1.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.922 RON
Angajati
0
Datorii
85.402 RON +1.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.516 RON
Angajati
0
Datorii
84.516 RON +0.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.116 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.116 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.116 RON -95.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.510 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
84.227 RON -2.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 44.844 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 44.844 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
44.844 RON +232.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
34.403 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
86.820 RON +5.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 13.500 RON. Profit: 7.608 RON

Cifra de afaceri: 13.500 RON. Profit: 7.608 RON

Cifra de afaceri
13.500 RON
Profit net
7.608 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
82.015 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPLAN CASA NOUĂ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

PLAN CASA NOUĂ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Cluj

CB GEOLOGY SRL-D
CUI: 37828062CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-06-23
fara e-Factura
TOPOVEST LAND S.R.L.
CUI: 37863094CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
626.120 RON
Profit
282.326 RON
Angajati
2
ANAO3DTOPO SRL
CUI: 37816211CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Dej2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.185 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
QMECK WORKS SRL
CUI: 37888510CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
896.718 RON
Profit
539.094 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

SOLEO INTERSPEED MANAGEMENT SRL
CUI: 37852834CAEN: 5231
Activ
CLUJ, Sat Mărişel Com. Mărişel2017-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
546.956 RON
Profit
462.005 RON
Angajati
1
COLESA RAMONA SRL S.R.L.
CUI: 37852877CAEN: 8623
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.818 RON
Profit
5.613 RON
Angajati
1
DEMO KIT SRL
CUI: 37844505CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2017-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
835.278 RON
Profit
171.509 RON
Angajati
1
BONDI DAVID PASTOR SRL
CUI: 37816815CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.986 RON
Profit
49.043 RON
Angajati
0
AVL QUALITY CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 37882851CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Sat Viişoara Com. Viişoara2017-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
725.163 RON
Profit
182.267 RON
Angajati
6
OZONE CITY SRL
CUI: 37557249CAEN: 5510
Activ
CLUJ, Sat Valea Drăganului Com. Poieni2017-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
929.463 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
ADECRIS SPEED SRL
CUI: 38345309CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.856 RON
Profit
18.758 RON
Angajati
1
MYA BEAUTY SRL
CUI: 31408337CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Sat Jucu de Sus Com. Jucu2013-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.180 RON
Profit
1.970 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PLAN CASA NOUĂ S.R.L.?

CUI-ul PLAN CASA NOUĂ S.R.L. este 37852850.

Unde este sediul PLAN CASA NOUĂ S.R.L.?

PLAN CASA NOUĂ S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Pădurii nr. 22, 400364, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata PLAN CASA NOUĂ S.R.L.?

PLAN CASA NOUĂ S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PLAN CASA NOUĂ S.R.L. in 2024?

In 2024, PLAN CASA NOUĂ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are PLAN CASA NOUĂ S.R.L.?

PLAN CASA NOUĂ S.R.L. are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat PLAN CASA NOUĂ S.R.L. in 2024?

PLAN CASA NOUĂ S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 918 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.