Activ

TECHLOGYCOM S.R.L.

CUI: 37908188
CIF: 37908188
Reg. Com.: J31/566/2017
CAEN: 6201
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 iulie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 04:10

Despre TECHLOGYCOM S.R.L.

TECHLOGYCOM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Zalău, judetul SĂLAJ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6201). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TECHLOGYCOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 115.000 RON. Profitul net inregistrat a fost de 69.803 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
115.000 RON
Venituri totale
115.001 RON
Cheltuieli totale
31.902 RON
Profit brut
83.099 RON
Profit net
69.803 RON
Marja profit net
60,70%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
89.042 RON
Stocuri
2.075 RON
Creanțe
86.402 RON
Casa & conturi bănci
565 RON
Capital propriu
37.386 RON

Contact

AdresaRomania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Aleea Bradului nr. 3, 450142
Telefon0749060690

Adresă sediu social

Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Aleea Bradului nr. 3, 450142
Cod poștal: 450142
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Aleea Bradului nr. 3, 450142
Cod postal
450142
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.07.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
115.000 RON
Rezultat net
69.803 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 115.000 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 115.001 RON 1 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 31.902 RON 4.198 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 83.099 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 69.803 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 4.197 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 4.197 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 89.042 RON 5.615 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 89.042 RON 5.615 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.075 RON 2.075 RON
CreanțeSume de încasat 86.402 RON 2.982 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 565 RON 558 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 51.656 RON 38.032 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 37.386 RON -32.417 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active89.042RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

58,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale89.042 RON
Datorii totale51.656 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
78,4 %Profit net / active totale
ROE
186,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,72 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
42,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 115.000 115.001 31.902 83.099 69.803 0 0
2023 0 1 4.198 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.197 4.197
2022 0 137.360 77.538 59.822 58.016 0 0
2021 0 26.030 26.227 0 0 197 197
2020 0 -100,0% față de anul precedent 26.030 33.292 0 0 7.262 7.262
2019 27.000 53.027 80.539 0 0 27.512 27.782
2018 0 26.027 71.427 0 0 45.400 45.400
2017 0 13.533 19.327 0 0 5.794 5.794

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 89.042 89.042 2.075 86.402 565
2023 0 5.615 5.615 2.075 2.982 558
2022 0 7.685 7.685 2.075 2.982 2.628
2021 77.163 31.981 109.144 2.075 29.982 -76
2020 103.189 31.978 135.167 2.075 29.982 -79
2019 129.215 33.863 163.078 2.075 27.000 4.788
2018 155.244 5.048 160.292 2.075 0 2.973
2017 181.341 194.962 376.303 0 194.801 161

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 51.656 +35,8% față de anul precedent 37.386 Neraportat 0
2023 38.032 +5,9% față de anul precedent -32.417 Neraportat 0
2022 35.905 -69,6% față de anul precedent -28.220 Neraportat 0
2021 118.217 +0,2% față de anul precedent -86.235 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 118.016 +4,8% față de anul precedent -86.038 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 112.639 +101,0% față de anul precedent -78.776 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 56.044 -72,1% față de anul precedent -50.994 Neraportat 2
2017 200.629 -5.594 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

27din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 115.000 RON. Profit: 69.803 RON

Cifra de afaceri: 115.000 RON. Profit: 69.803 RON

Cifra de afaceri
115.000 RON
Profit net
69.803 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
51.656 RON +35.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.197 RON
Angajati
0
Datorii
38.032 RON +5.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 58.016 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 58.016 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
58.016 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
35.905 RON -69.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
197 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
118.217 RON +0.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.262 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
118.016 RON +4.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 27.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.000 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.782 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
112.639 RON +100.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
45.400 RON
Angajati
2
Datorii
56.044 RON -72.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.794 RON
Angajati
0
Datorii
200.629 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTECHLOGYCOM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

TECHLOGYCOM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6201, Sălaj

SENTOWEB SRL
CUI: 30186844CAEN: 6201
Activ
SĂLAJ, Sat Panic Com. Hereclean2012-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.997 RON
Profit
26.517 RON
Angajati
1
REVEAL BYTE S.R.L.
CUI: 50262784CAEN: 6201
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2024-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.736 RON
Profit
75.165 RON
Angajati
1
APP RES SOFTWARE S.R.L.
CUI: 49565911CAEN: 6201
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2024-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.620 RON
Profit
82.034 RON
Angajati
0
PETERTECH GRAL S.R.L.
CUI: 50435354CAEN: 6201
Activ
SĂLAJ, Orş. Jibou2024-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.770 RON
Profit
65.756 RON
Angajati
1
123AGETRON S.R.L.
CUI: 39890826CAEN: 6201
Activ
SĂLAJ, Sat Sărmăşag Com. Sărmăşag2018-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.216 RON
Profit
223.271 RON
Angajati
0
PROGRAMADORU S.R.L.
CUI: 50534510CAEN: 6210
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2024-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.918 RON
Profit
792 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6201, Sălaj

CEDRIX DATA S.R.L.
CUI: 37940235CAEN: 6201
Activ
SĂLAJ, Sat Badon Com. Hereclean2017-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
441.761 RON
Profit
263.782 RON
Angajati
1

Alte firme din Sălaj

TOTAL LIBERTY DDM S.R.L.
CUI: 37908153CAEN: 6820
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.906 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ALISS-DADY S.R.L.
CUI: 38289403CAEN: 4933
Activ
SĂLAJ, Orş. Cehu Silvaniei2017-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.083 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CALATO DISTRIDAN SRL
CUI: 33615614CAEN: 4617
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2014-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
321.030 RON
Profit
148.673 RON
Angajati
1
INKSPIRE TATTOO S.R.L.
CUI: 40670255CAEN: 9609
Activ
SĂLAJ, Orş. Şimleu Silvaniei2019-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.859 RON
Profit
476 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TECHLOGYCOM S.R.L.?

CUI-ul TECHLOGYCOM S.R.L. este 37908188.

Unde este sediul TECHLOGYCOM S.R.L.?

TECHLOGYCOM S.R.L. are sediul in Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Aleea Bradului nr. 3, 450142, Mun. Zalău, judetul SĂLAJ.

Cand a fost infiintata TECHLOGYCOM S.R.L.?

TECHLOGYCOM S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TECHLOGYCOM S.R.L. in 2024?

In 2024, TECHLOGYCOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 115.000 RON.

Ce activitate are TECHLOGYCOM S.R.L.?

TECHLOGYCOM S.R.L. are codul CAEN principal 6201.

Ce profit a inregistrat TECHLOGYCOM S.R.L. in 2024?

TECHLOGYCOM S.R.L. a inregistrat un profit net de 69.803 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.