Activ Plătitor TVA

NETPARTS SRL

CUI: 37911833
CIF: RO37911833
Reg. Com.: J2017011515401
CAEN: 4782
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 iulie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:58

Despre NETPARTS SRL

NETPARTS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule" (cod CAEN 4782), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NETPARTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.477.584 RON, in crestere fata de anul precedent (+40.0%). Profitul net inregistrat a fost de 1.107.244 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 40.036 RON in 2017 la 2.477.584 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.477.584 RON
Venituri totale
2.484.645 RON
Cheltuieli totale
1.309.282 RON
Profit brut
1.175.363 RON
Profit net
1.107.244 RON
Marja profit net
44,69%
Active imobilizate
1.858.781 RON
Active circulante
713.963 RON
Stocuri
52.012 RON
Creanțe
593.880 RON
Casa & conturi bănci
68.071 RON
Capital propriu
1.319.106 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Ghidigeni nr. 40, 52822
Detalii adresamansarda 1
Telefon0729087498

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Ghidigeni nr. 40, 52822
Cod poștal: 52822
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Ghidigeni nr. 40, 52822
Detalii
mansarda 1
Cod postal
52822
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.07.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.477.584 RON
Rezultat net
1.107.244 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.477.584 RON 1.769.935 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.484.645 RON 1.818.679 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.309.282 RON 1.131.138 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.175.363 RON 687.541 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.107.244 RON 673.289 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.858.781 RON 2.104.684 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 713.963 RON 915.985 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.572.744 RON 3.020.669 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 52.012 RON 32.396 RON
CreanțeSume de încasat 593.880 RON 789.093 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 68.071 RON 94.496 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.572.972 RON 954.545 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.319.106 RON 2.103.088 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.572.744RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

61,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.572.744 RON
Datorii totale1.572.972 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
43,0 %Profit net / active totale
ROE
83,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,45 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
51,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.477.584 +40,0% față de anul precedent 2.484.645 1.309.282 1.175.363 +71,0% față de anul precedent 1.107.244 +64,5% față de anul precedent 0 0
2023 1.769.935 -10,4% față de anul precedent 1.818.679 1.131.138 687.541 -12,9% față de anul precedent 673.289 -13,0% față de anul precedent 0 0
2022 1.975.969 +52,2% față de anul precedent 2.082.737 1.293.622 789.115 +32,3% față de anul precedent 773.563 +32,2% față de anul precedent 0 0
2021 1.298.200 +12,6% față de anul precedent 1.427.537 831.038 596.499 +36,3% față de anul precedent 585.168 +36,7% față de anul precedent 0 0
2020 1.152.797 +123,2% față de anul precedent 1.171.720 734.102 437.618 +113,8% față de anul precedent 427.979 +117,7% față de anul precedent 0 0
2019 516.429 +607,2% față de anul precedent 516.809 312.127 204.682 +1.294,4% față de anul precedent 196.628 +1.474,5% față de anul precedent 0 0
2018 73.028 +82,4% față de anul precedent 73.028 58.349 14.679 +92,2% față de anul precedent 12.488 +93,7% față de anul precedent 0 0
2017 40.036 40.036 32.399 7.637 6.447 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.858.781 713.963 2.572.744 52.012 593.880 68.071
2023 2.104.684 915.985 3.020.669 32.396 789.093 94.496
2022 1.043.629 1.573.876 2.617.505 23.358 627.930 922.588
2021 1.097.938 838.279 1.936.217 60.051 420.421 357.807
2020 104.004 541.462 645.466 17.078 336.634 187.750
2019 84.368 248.498 332.866 3.538 218.775 26.185
2018 0 30.652 30.652 3.539 290 26.823
2017 0 21.222 21.222 0 16.019 5.203

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.572.972 +64,8% față de anul precedent 1.319.106 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 954.545 +8,1% față de anul precedent 2.103.088 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2022 883.360 -6,1% față de anul precedent 1.734.145 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2021 941.041 +689,6% față de anul precedent 1.002.687 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 119.181 -6,6% față de anul precedent 535.940 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2019 127.645 +973,5% față de anul precedent 215.863 Neraportat 1
2018 11.891 -21,0% față de anul precedent 19.135 Neraportat 0
2017 15.046 6.647 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

26din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
NPNICUSOR PREDAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7281/2026modificare dovada sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

modificare dovada sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.477.584 RON. Profit: 1.107.244 RON

Cifra de afaceri: 2.477.584 RON. Profit: 1.107.244 RON

Cifra de afaceri
2.477.584 RON +39.98% față de anul precedent
Profit net
1.107.244 RON +64.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.572.972 RON +64.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.769.935 RON. Profit: 673.289 RON

Cifra de afaceri: 1.769.935 RON. Profit: 673.289 RON

Cifra de afaceri
1.769.935 RON -10.43% față de anul precedent
Profit net
673.289 RON -12.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
954.545 RON +8.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.975.969 RON. Profit: 773.563 RON

Cifra de afaceri: 1.975.969 RON. Profit: 773.563 RON

Cifra de afaceri
1.975.969 RON +52.21% față de anul precedent
Profit net
773.563 RON +32.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
883.360 RON -6.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.298.200 RON. Profit: 585.168 RON

Cifra de afaceri: 1.298.200 RON. Profit: 585.168 RON

Cifra de afaceri
1.298.200 RON +12.61% față de anul precedent
Profit net
585.168 RON +36.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
941.041 RON +689.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.152.797 RON. Profit: 427.979 RON

Cifra de afaceri: 1.152.797 RON. Profit: 427.979 RON

Cifra de afaceri
1.152.797 RON +123.22% față de anul precedent
Profit net
427.979 RON +117.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
119.181 RON -6.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 516.429 RON. Profit: 196.628 RON

Cifra de afaceri: 516.429 RON. Profit: 196.628 RON

Cifra de afaceri
516.429 RON +607.17% față de anul precedent
Profit net
196.628 RON +1474.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
127.645 RON +973.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 73.028 RON. Profit: 12.488 RON

Cifra de afaceri: 73.028 RON. Profit: 12.488 RON

Cifra de afaceri
73.028 RON +82.41% față de anul precedent
Profit net
12.488 RON +93.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.891 RON -20.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 40.036 RON. Profit: 6.447 RON

Cifra de afaceri: 40.036 RON. Profit: 6.447 RON

Cifra de afaceri
40.036 RON
Profit net
6.447 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.046 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNETPARTS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4782 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

NETPARTS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4782 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.022026Mentiune · Buletin 7281/2026modificare dovada sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

modificare dovada sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
NETPARTS SRL
CUI
37911833
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.02.2026
Registrul Comerțului
J40/11515/2017
EUID
ROONRC.J40/11515/2017
Sediu
Bucureşti Sectorul 5, Strada GHIDIGENI, Nr. 40, mansarda 1, Bl. Corp B, Scara 1, Ap. 19
Județ
București
Număr încheiere
152386
Data încheierii
23.02.2026
Număr dosar
754920
Data dosarului
18.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Emil Zgondoiu

Subiecte

modificare dovada sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Contract de comodat nr. 1 din 05.02.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 05.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 754920 din 18.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 7281/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4782, Municipiul Bucureşti

BRO AGROIMPORT SRL
CUI: 32260262CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.506.843 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FORCELED STORE S.R.L.
CUI: 45985416CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.448.851 RON
Profit
393.590 RON
Angajati
1
METROPOLEX INFOSERV SRL
CUI: 5364665CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.603.610 RON
Profit
106.781 RON
Angajati
3
VILKA AUTO SRL
CUI: 21839251CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2007-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.361.088 RON
Profit
85.729 RON
Angajati
3
IREN CONCEPT BUSINESS SRL
CUI: 35052088CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.980.486 RON
Profit
149.258 RON
Angajati
2
AUTO TRUCK LKW SRL
CUI: 36002614CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.029.650 RON
Profit
682.682 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4782, Municipiul Bucureşti

TRADE TEAM OLX SRL
CUI: 37873748CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.933.038 RON
Profit
127.478 RON
Angajati
1
AUTOMOB TRADING S.R.L.
CUI: 37984894CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.706.733 RON
Profit
281.890 RON
Angajati
4
E PRECISE SOLUTIONS SRL
CUI: 37829408CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.062.026 RON
Profit
95.261 RON
Angajati
1
BMR TRUCKS S.R.L.
CUI: 37991328CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
-200.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TOPMAD BUSINESS S.R.L.
CUI: 37911817CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-07-06
fara e-Factura
PANE BIANCO EFE SRL
CUI: 37911876CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.898.593 RON
Profit
409.613 RON
Angajati
0
DIVERGENT ADVERTISING S.R.L.
CUI: 37907484CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.321 RON
Profit
2.829 RON
Angajati
0
CARTIERA URBANA SRL
CUI: 37914732CAEN: 1725
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.278 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GOLDBACH SERVICES S.R.L.
CUI: 37892782CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.000 RON
Profit
30.726 RON
Angajati
0
XTYRE SERVICE SRL
CUI: 37926850CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.252 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BEVINCO SERVICES SRL
CUI: 37758420CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-06-14
fara e-Factura
STERN TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 38070232CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
873.997 RON
Profit
398.708 RON
Angajati
1
COMMODUM LIGA SRL
CUI: 35894132CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.250 RON
Profit
112.324 RON
Angajati
1
IMARVEL INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 39941997CAEN: 6202
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
840 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NETPARTS SRL?

CUI-ul NETPARTS SRL este 37911833.

Unde este sediul NETPARTS SRL?

NETPARTS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Ghidigeni nr. 40, 52822, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata NETPARTS SRL?

NETPARTS SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NETPARTS SRL in 2024?

In 2024, NETPARTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.477.584 RON.

Cati angajati are NETPARTS SRL?

NETPARTS SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are NETPARTS SRL?

NETPARTS SRL are codul CAEN principal 4782 (Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule).

Ce profit a inregistrat NETPARTS SRL in 2024?

NETPARTS SRL a inregistrat un profit net de 1.107.244 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.