Activ Plătitor TVA

M & G GOOD FOOD SRL

CUI: 37968759
CIF: RO37968759
Reg. Com.: J16/2119/2017
CAEN: 5610
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 iulie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Despre M & G GOOD FOOD SRL

M & G GOOD FOOD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activeaza in sectorul hoteluri si restaurante (cod CAEN 5610). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, M & G GOOD FOOD SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.137.665 RON, in scadere fata de anul precedent (-22.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 13, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.137.665 RON
Venituri totale
1.137.680 RON
Cheltuieli totale
1.844.206 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
59.556 RON
Active circulante
100.351 RON
Stocuri
13.003 RON
Creanțe
82.410 RON
Casa & conturi bănci
4.938 RON
Capital propriu
-835.916 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Dimitrie Cantemir nr. 36
Telefon0728271279

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Dimitrie Cantemir nr. 36
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Dimitrie Cantemir nr. 36
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.07.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.137.665 RON
Rezultat net
-706.526 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.137.665 RON 1.469.280 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.137.680 RON 1.473.094 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.844.206 RON 1.587.938 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 706.526 RON 114.844 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 706.526 RON 129.591 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 59.556 RON 53.873 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 100.351 RON 348.007 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 159.907 RON 401.880 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 13.003 RON 13.848 RON
CreanțeSume de încasat 82.410 RON 43.847 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.938 RON 290.312 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 995.823 RON 517.887 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -835.916 RON -115.446 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 13 persoane 12 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active159.907RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

622,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale159.907 RON
Datorii totale995.823 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-522,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.137.665 -22,6% față de anul precedent 1.137.680 1.844.206 0 0 706.526 706.526
2023 1.469.280 -0,6% față de anul precedent 1.473.094 1.587.938 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 114.844 129.591
2022 1.477.583 +21,6% față de anul precedent 1.477.583 1.430.173 47.410 -65,3% față de anul precedent 32.633 -73,8% față de anul precedent 0 0
2021 1.215.604 +50,8% față de anul precedent 1.232.558 1.095.778 136.780 124.558 0 0
2020 805.863 +9,8% față de anul precedent 809.209 924.845 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 115.636 123.673
2019 733.900 +17,3% față de anul precedent 751.894 743.251 8.643 1.304 0 0
2018 625.676 627.189 679.680 0 0 52.491 58.748
2017 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 59.556 100.351 159.907 13.003 82.410 4.938
2023 53.873 348.007 401.880 13.848 43.847 290.312
2022 68.061 352.490 420.551 1.866 11.795 338.829
2021 82.201 264.258 346.459 9.254 41.280 213.724
2020 41.968 41.064 83.032 0 10.798 30.266
2019 35.529 95.170 130.699 4.601 16.001 74.568
2018 22.000 7.434 29.434 3.531 3.702 201
2017 22.000 200 22.200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 995.823 +92,3% față de anul precedent -835.916 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2023 517.887 +27,4% față de anul precedent -115.446 Neraportat 12 +33,3% față de anul precedent
2022 406.405 +11,4% față de anul precedent 14.146 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2021 364.946 +61,4% față de anul precedent -18.487 Neraportat 10 -16,7% față de anul precedent
2020 226.077 +50,7% față de anul precedent -143.045 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2019 150.072 +70,6% față de anul precedent -19.373 Neraportat 12 +20,0% față de anul precedent
2018 87.982 +299,9% față de anul precedent -58.548 Neraportat 10
2017 22.000 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.137.665 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.137.665 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.137.665 RON -22.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
706.526 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
995.823 RON +92.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.469.280 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.469.280 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.469.280 RON -0.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
129.591 RON
Angajati
12 +33.33% față de anul precedent
Datorii
517.887 RON +27.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.477.583 RON. Profit: 32.633 RON

Cifra de afaceri: 1.477.583 RON. Profit: 32.633 RON

Cifra de afaceri
1.477.583 RON +21.55% față de anul precedent
Profit net
32.633 RON -73.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
406.405 RON +11.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.215.604 RON. Profit: 124.558 RON

Cifra de afaceri: 1.215.604 RON. Profit: 124.558 RON

Cifra de afaceri
1.215.604 RON +50.84% față de anul precedent
Profit net
124.558 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -16.67% față de anul precedent
Datorii
364.946 RON +61.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12345/2021solicitant declaraţii şi

solicitant declaraţii şi

Deschide înregistrarea completă

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 805.863 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 805.863 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
805.863 RON +9.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
123.673 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
226.077 RON +50.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 733.900 RON. Profit: 1.304 RON

Cifra de afaceri: 733.900 RON. Profit: 1.304 RON

Cifra de afaceri
733.900 RON +17.3% față de anul precedent
Profit net
1.304 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +20% față de anul precedent
Datorii
150.072 RON +70.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 625.676 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 625.676 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
625.676 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
58.748 RON
Angajati
10
Datorii
87.982 RON +299.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataM & G GOOD FOOD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Mun. Craiova (DOLJ)

M & G GOOD FOOD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Mun. Craiova (DOLJ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.082021Mentiune · Buletin 12345/2021solicitant declaraţii şi

solicitant declaraţii şi înregistrarea datelor din declaraţia tip - model 3 pe propria răspundere în registrul comerţului privind autorizarea funcţionării solicitant declaraţii şi înregistrarea datelor din declaraţia tip - model 3 pe propria răspundere în registrul comerţului privind autorizarea funcţionării

Companie
M & G GOOD FOOD SRL
CUI
37968759
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.08.2021
Registrul Comerțului
J16/2119/2017
EUID
ROONRC.J16/2119/2017
Număr încheiere
14969
Număr dosar
55916
Data dosarului
12.08.2021
Tribunal
Dolj
Registrator
Oana-Manuela Dincă

Subiecte

solicitant declaraţii şi

Documente menționate

  • Declaraţie-tip pe propria răspundere - model 3 nr. 55916 din 12.08.2021
Vezi Buletinul ONRC nr. 12345/2021 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5610, Dolj

RISTORANTE EMILIO SRL
CUI: 27836394CAEN: 5610
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2010-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.156.584 RON
Profit
0 RON
Angajati
15
KMARIA S.R.L.
CUI: 39130863CAEN: 5610
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.081.157 RON
Profit
325.767 RON
Angajati
4
MIM PROD FOOD S.R.L.
CUI: 37367139CAEN: 5610
Activ
DOLJ, Sat Duţuleşti Com. Şimnicu de Sus2017-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.376.286 RON
Profit
349.846 RON
Angajati
5
NICOROM FOOD SRL
CUI: 33774024CAEN: 5610
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2014-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.080.318 RON
Profit
88.261 RON
Angajati
8
NELU & ADE SRL
CUI: 27707888CAEN: 5610
Activ
DOLJ, Mun. Calafat2010-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.785.869 RON
Profit
224.781 RON
Angajati
0
EDWARD BARREL S.R.L.
CUI: 41928140CAEN: 5610
Activ
DOLJ, Sat Maglavit Com. Maglavit2019-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
913.699 RON
Profit
255.032 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5610, Dolj

HELLAS BIZZ S.R.L.
CUI: 37899764CAEN: 5610
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.366 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PIZZA FAVOLOSA SRL
CUI: 38011147CAEN: 5610
Activ
DOLJ, Sat Cetate Com. Cetate2017-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.368 RON
Profit
3.383 RON
Angajati
0
PORTICO FOOD SRL
CUI: 37801660CAEN: 5610
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.007 RON
Profit
7.243 RON
Angajati
1
C.A BIO EGGS SRL
CUI: 38052600CAEN: 5610
Activ
DOLJ, Sat Secui Com. Teasc2017-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.789.447 RON
Profit
0 RON
Angajati
16

Alte firme din Dolj

DESETCONT SRL
CUI: 37961696CAEN: 6920
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
248.461 RON
Profit
91.036 RON
Angajati
2
I + I ARHITECTURA SRL
CUI: 37968783CAEN: 7111
Activ
DOLJ, Sat Preajba Com. Malu Mare2017-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.370 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TURMIRO CONSTRUCT SRL
CUI: 37961459CAEN: 4100
Activ
DOLJ, Sat Mârşani Com. Mârşani2017-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.000 RON
Profit
168.757 RON
Angajati
1
ROXPROSPER SRL
CUI: 37974203CAEN: 1071
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-07-13
fara e-Factura
ANOLI VIF SRL
CUI: 37882436CAEN: 9329
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.442 RON
Profit
23.291 RON
Angajati
0
BUMBLO S.R.L.
CUI: 36950575CAEN: 6210
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-01-26
fara e-Factura
ZAP IMPEX SRL
CUI: 8545011CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1996-06-19
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul M & G GOOD FOOD SRL?

CUI-ul M & G GOOD FOOD SRL este 37968759.

Unde este sediul M & G GOOD FOOD SRL?

M & G GOOD FOOD SRL are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Dimitrie Cantemir nr. 36, Mun. Craiova, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata M & G GOOD FOOD SRL?

M & G GOOD FOOD SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a M & G GOOD FOOD SRL in 2024?

In 2024, M & G GOOD FOOD SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.137.665 RON.

Cati angajati are M & G GOOD FOOD SRL?

M & G GOOD FOOD SRL a raportat un numar mediu de 13 salariati in 2024.

Ce activitate are M & G GOOD FOOD SRL?

M & G GOOD FOOD SRL are codul CAEN principal 5610.

Ce profit a inregistrat M & G GOOD FOOD SRL in 2024?

M & G GOOD FOOD SRL a inregistrat o pierdere neta de 706.526 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
25 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
25 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.