Activ

ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL

CUI: 37981235
CIF: 37981235
Reg. Com.: J2017002431228
CAEN: 3250
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 iulie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 15:55

Despre ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL

ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Paşcani, judetul IAŞI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice" (cod CAEN 3250), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL a raportat o cifra de afaceri de 404.123 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+62.3%). Profitul net inregistrat a fost de 75.999 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 7.670 RON in 2017 la 404.123 RON in 2023.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
404.123 RON
Venituri totale
427.213 RON
Cheltuieli totale
347.186 RON
Profit brut
80.027 RON
Profit net
75.999 RON
Marja profit net
18,81%
Active imobilizate
262.736 RON
Active circulante
101.233 RON
Stocuri
10.857 RON
Creanțe
2.735 RON
Casa & conturi bănci
87.641 RON
Capital propriu
81.044 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Paşcani, Str. Grădiniţei nr. 25

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Paşcani, Str. Grădiniţei nr. 25
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Paşcani, Str. Grădiniţei nr. 25
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.07.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Paşcani
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
404.123 RON
Rezultat net
75.999 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 404.123 RON 248.935 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 427.213 RON 270.249 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 347.186 RON 248.849 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 80.027 RON 21.400 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 75.999 RON 18.961 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 262.736 RON 214.159 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 101.233 RON 114.969 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 363.969 RON 329.128 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 10.857 RON 1.360 RON
CreanțeSume de încasat 2.735 RON 103.055 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 87.641 RON 10.554 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 163.773 RON 116.838 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 81.044 RON 70.047 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active363.969RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

45,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale363.969 RON
Datorii totale163.773 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
20,9 %Profit net / active totale
ROE
93,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,62 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
22,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 404.123 +62,3% față de anul precedent 427.213 347.186 80.027 +274,0% față de anul precedent 75.999 +300,8% față de anul precedent 0 0
2022 248.935 +41,7% față de anul precedent 270.249 248.849 21.400 -62,6% față de anul precedent 18.961 -66,0% față de anul precedent 0 0
2021 175.675 +154,7% față de anul precedent 236.262 178.993 57.269 +3.488,3% față de anul precedent 55.723 +13.392,3% față de anul precedent 0 0
2020 68.980 +67,4% față de anul precedent 156.528 154.932 1.596 -80,0% față de anul precedent 413 -93,9% față de anul precedent 0 0
2019 41.205 +84,9% față de anul precedent 41.205 33.238 7.967 6.730 0 0
2018 22.285 +190,6% față de anul precedent 22.285 35.706 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 13.421 14.089
2017 7.670 11.945 9.936 2.009 1.779 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 262.736 101.233 363.969 10.857 2.735 87.641
2022 214.159 114.969 329.128 1.360 103.055 10.554
2021 152.228 69.579 221.807 3.714 5.430 60.435
2020 166.753 29.362 196.115 4.006 14.300 11.056
2019 189.171 8.453 197.624 7.589 0 864
2018 3.773 9.121 12.894 8.580 0 541
2017 4.876 2.441 7.317 0 810 1.631

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 163.773 +40,2% față de anul precedent 81.044 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 116.838 +1.530,9% față de anul precedent 70.047 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2021 7.164 +44,4% față de anul precedent 51.086 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 4.961 -97,6% față de anul precedent -4.967 Neraportat 4
2019 203.004 +711,9% față de anul precedent -5.380 Neraportat 0
2018 25.004 +368,4% față de anul precedent -12.110 Neraportat 0
2017 5.338 1.979 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

24din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RPRAREŞ-ANDREI PALADEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 2785/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare durată mandat persoane împuternicite

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare durată mandat persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 404.123 RON. Profit: 75.999 RON

Cifra de afaceri: 404.123 RON. Profit: 75.999 RON

Cifra de afaceri
404.123 RON +62.34% față de anul precedent
Profit net
75.999 RON +300.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
163.773 RON +40.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 248.935 RON. Profit: 18.961 RON

Cifra de afaceri: 248.935 RON. Profit: 18.961 RON

Cifra de afaceri
248.935 RON +41.7% față de anul precedent
Profit net
18.961 RON -65.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
116.838 RON +1530.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 175.675 RON. Profit: 55.723 RON

Cifra de afaceri: 175.675 RON. Profit: 55.723 RON

Cifra de afaceri
175.675 RON +154.68% față de anul precedent
Profit net
55.723 RON +13392.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
7.164 RON +44.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 68.980 RON. Profit: 413 RON

Cifra de afaceri: 68.980 RON. Profit: 413 RON

Cifra de afaceri
68.980 RON +67.41% față de anul precedent
Profit net
413 RON -93.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
4.961 RON -97.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 41.205 RON. Profit: 6.730 RON

Cifra de afaceri: 41.205 RON. Profit: 6.730 RON

Cifra de afaceri
41.205 RON +84.9% față de anul precedent
Profit net
6.730 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
203.004 RON +711.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 22.285 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.285 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.285 RON +190.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
14.089 RON
Angajati
0
Datorii
25.004 RON +368.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 7.670 RON. Profit: 1.779 RON

Cifra de afaceri: 7.670 RON. Profit: 1.779 RON

Cifra de afaceri
7.670 RON
Profit net
1.779 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.338 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3250 in Mun. Paşcani (IAŞI)

ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3250 in Mun. Paşcani (IAŞI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.012026Mentiune · Buletin 2785/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare durată mandat persoane împuternicite

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare durată mandat persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 19.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL
CUI
37981235
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.01.2026
Registrul Comerțului
J22/2431/2017
EUID
ROONRC.J22/2431/2017
Sediu
Jud. Iaşi, Municipiul Paşcani, Strada 1 MAI, Nr. 1, spaţiu comercial C1
Județ
Iaşi
Număr încheiere
58750
Data încheierii
26.01.2026
Număr dosar
278892
Data dosarului
22.01.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Cătălina Ioana BALAN

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare durată mandat persoane împuternicite

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 278892 din 22.01.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 278892 din 22.01.2026
  • Decizie asociat unic din 19.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 2785/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3250, Iaşi

ARTISTIC DENTALABOR SRL
CUI: 27349321CAEN: 3250
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2010-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
414.611 RON
Profit
33.721 RON
Angajati
3
C.R.C. DENT S.R.L.
CUI: 33725188CAEN: 3250
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
382.331 RON
Profit
11.417 RON
Angajati
2
DENTAL INVENT S.R.L.
CUI: 39986239CAEN: 3250
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
427.338 RON
Profit
23.131 RON
Angajati
4
DENTALIS TECH S.R.L.
CUI: 41563125CAEN: 3250
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
351.530 RON
Profit
7.617 RON
Angajati
2
BMV TEH S.R.L.
CUI: 46366868CAEN: 3250
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
514.795 RON
Profit
70.420 RON
Angajati
2
DOCTOR WATER S.R.L.
CUI: 30271389CAEN: 3250
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.112 RON
Profit
89.555 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3250, Iaşi

Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2017-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.057 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VITALIS & MEDICAL SRL
CUI: 38040908CAEN: 3250
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
984.308 RON
Profit
220.699 RON
Angajati
2
PERFECT DENTAL SCAN SRL
CUI: 37912570CAEN: 3250
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.025 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
STOMALUX-TEHNICA DENTARA SRL
CUI: 38412343CAEN: 3250
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.165.745 RON
Profit
70.568 RON
Angajati
6

Alte firme din Iaşi

DNU CENTER SRL
CUI: 37981227CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2017-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
934.623 RON
Profit
61.599 RON
Angajati
2
UNIVERSAL ARCTICO SRL
CUI: 37973291CAEN: 7711
Activ
IAŞI, Sat Dumitreştii Galaţii Com. Schitu Duca2017-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.570 RON
Profit
254 RON
Angajati
0
CITY GATE REAL ESTATE SRL
CUI: 37983210CAEN: 6831
Activ
IAŞI, Sat Aroneanu Com. Aroneanu2017-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.451 RON
Profit
115.960 RON
Angajati
2
OPACITY S.R.L.
CUI: 37912588CAEN: 6210
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
618.970 RON
Profit
338.250 RON
Angajati
1
OSKAR CENTER IAŞI SRL
CUI: 38067857CAEN: 8219
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.386 RON
Profit
23.971 RON
Angajati
1
VV START UP SUPPORT SRL
CUI: 37035253CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
435.994 RON
Profit
69.684 RON
Angajati
0
PLAST ECO POLIMERI SRL
CUI: 16385140CAEN: 4675
Activ
IAŞI, Sat Holboca Com. Holboca2004-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
629.574 RON
Profit
109.847 RON
Angajati
1
CIOBANU FASHION S.R.L.
CUI: 46318623CAEN: 1421
Activ
IAŞI, Sat Mironeasa Com. Mironeasa2022-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.507 RON
Profit
286 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL?

CUI-ul ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL este 37981235.

Unde este sediul ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL?

ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Paşcani, Str. Grădiniţei nr. 25, Mun. Paşcani, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL?

ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL in 2023?

In 2023, ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL a raportat o cifra de afaceri de 404.123 RON.

Cati angajati are ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL?

ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2023.

Ce activitate are ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL?

ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL are codul CAEN principal 3250 (Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice).

Ce profit a inregistrat ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL in 2023?

ARP DENTAL DESIGN EQUIPE SRL a inregistrat un profit net de 75.999 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.