Activ Plătitor TVA

ROMVIONIC PROD SRL

CUI: 3799213
CIF: RO3799213
Reg. Com.: J1993000452265
CAEN: 1421
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 aprilie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:18

Despre ROMVIONIC PROD SRL

ROMVIONIC PROD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Sighişoara, judetul MUREŞ, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte" (cod CAEN 1421), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ROMVIONIC PROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 158.538 RON, in scadere fata de anul precedent (-14.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 136.864 RON in 2008 la 158.538 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
158.538 RON
Venituri totale
160.388 RON
Cheltuieli totale
179.612 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
116.070 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
48.557 RON
Casa & conturi bănci
67.513 RON
Capital propriu
-20.348 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Sighişoara, Str. Mihai Viteazu nr. 125, 545400
Telefon779594

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Sighişoara, Str. Mihai Viteazu nr. 125, 545400
Cod poștal: 545400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Sighişoara, Str. Mihai Viteazu nr. 125, 545400
Cod postal
545400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.04.1993
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Sighişoara
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
158.538 RON
Rezultat net
-20.828 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 158.538 RON 184.769 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 160.388 RON 188.381 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 179.612 RON 173.965 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 14.416 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 12.532 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 19.224 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 20.828 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 116.070 RON 131.785 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 116.070 RON 131.785 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 48.557 RON 18.021 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 67.513 RON 113.764 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 136.418 RON 118.773 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -20.348 RON 13.012 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active116.070RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

117,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale116.070 RON
Datorii totale136.418 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,85 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-17,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 158.538 -14,2% față de anul precedent 160.388 179.612 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.224 20.828
2023 184.769 +1,0% față de anul precedent 188.381 173.965 14.416 -49,3% față de anul precedent 12.532 -52,9% față de anul precedent 0 0
2022 182.870 +53,3% față de anul precedent 185.674 157.222 28.452 26.595 0 0
2021 119.274 -41,0% față de anul precedent 119.881 128.614 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.733 9.932
2020 202.057 -27,6% față de anul precedent 221.041 195.543 25.498 -68,4% față de anul precedent 23.616 -69,7% față de anul precedent 0 0
2019 279.105 +55,6% față de anul precedent 281.625 200.964 80.661 +269,7% față de anul precedent 77.845 +288,7% față de anul precedent 0 0
2018 179.369 +5,3% față de anul precedent 179.369 157.548 21.821 -30,9% față de anul precedent 20.027 -33,0% față de anul precedent 0 0
2017 170.293 +15,2% față de anul precedent 170.293 138.697 31.596 +69,9% față de anul precedent 29.893 +74,7% față de anul precedent 0 0
2016 147.773 +9,6% față de anul precedent 147.773 129.179 18.594 -10,0% față de anul precedent 17.116 +3,0% față de anul precedent 0 0
2015 134.878 +7,3% față de anul precedent 134.878 114.209 20.669 -27,4% față de anul precedent 16.623 -32,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 125.731 +57,1% față de anul precedent 126.831 98.360 28.471 24.666 0 0
2013 80.028 -13,8% față de anul precedent 80.145 92.402 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.257 14.496
2012 92.846 -14,6% față de anul precedent 93.230 87.489 5.741 -59,2% față de anul precedent 4.819 -65,5% față de anul precedent 0 0
2011 108.674 +25,2% față de anul precedent 123.411 109.344 14.067 13.949 0 0
2010 86.833 -35,0% față de anul precedent 87.241 97.351 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.110 13.335
2009 133.613 -2,4% față de anul precedent 138.364 134.330 4.034 -57,0% față de anul precedent 522 -92,8% față de anul precedent 0 0
2008 136.864 154.045 144.662 9.383 7.280 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 116.070 116.070 0 48.557 67.513
2023 0 131.785 131.785 0 18.021 113.764
2022 0 142.751 142.751 0 16.682 126.069
2021 0 173.374 173.374 0 10.824 162.550
2020 0 200.072 200.072 0 58.796 141.276
2019 0 208.485 208.485 0 92.231 116.254
2018 0 112.426 112.426 -8.114 52.341 68.199
2017 0 88.010 88.010 -6.899 43.211 51.698
2016 3.262 56.932 60.194 -6.962 41.967 21.927
2015 14.014 67.554 81.568 -5.221 26.980 45.795
2014 24.766 64.327 89.093 0 45.826 18.501
2013 35.518 20.928 56.446 33 13.534 7.361
2012 5.405 50.273 55.678 0 22.390 27.883
2011 1.262 55.408 56.670 0 31.222 24.186
2010 5.447 38.020 43.467 0 31.724 6.296
2009 12.369 38.962 51.331 0 36.830 2.132
2008 15.287 31.516 46.803 0 15.428 16.088

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 136.418 +14,9% față de anul precedent -20.348 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 118.773 -5,4% față de anul precedent 13.012 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 125.608 -31,3% față de anul precedent 17.143 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 182.826 +23,4% față de anul precedent -9.452 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2020 148.131 +13,8% față de anul precedent 51.941 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2019 130.160 +41,6% față de anul precedent 78.325 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2018 91.919 +59,5% față de anul precedent 20.507 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2017 57.637 +35,3% față de anul precedent 30.373 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2016 42.598 -34,0% față de anul precedent 17.596 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2015 64.505 -12,4% față de anul precedent 17.063 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2014 73.664 +12,2% față de anul precedent 15.429 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2013 65.683 +29,8% față de anul precedent -9.237 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2012 50.619 -9,3% față de anul precedent 5.059 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2011 55.816 -1,3% față de anul precedent 854 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2010 56.562 +11,9% față de anul precedent -13.095 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2009 50.569 +59,0% față de anul precedent 762 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2008 31.813 14.990 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AIAUREL IOAN PUPAZAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30679/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 158.538 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 158.538 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
158.538 RON -14.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.828 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
136.418 RON +14.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 184.769 RON. Profit: 12.532 RON

Cifra de afaceri: 184.769 RON. Profit: 12.532 RON

Cifra de afaceri
184.769 RON +1.04% față de anul precedent
Profit net
12.532 RON -52.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
118.773 RON -5.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 182.870 RON. Profit: 26.595 RON

Cifra de afaceri: 182.870 RON. Profit: 26.595 RON

Cifra de afaceri
182.870 RON +53.32% față de anul precedent
Profit net
26.595 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
125.608 RON -31.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 119.274 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 119.274 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
119.274 RON -40.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.932 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
182.826 RON +23.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 202.057 RON. Profit: 23.616 RON

Cifra de afaceri: 202.057 RON. Profit: 23.616 RON

Cifra de afaceri
202.057 RON -27.61% față de anul precedent
Profit net
23.616 RON -69.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
148.131 RON +13.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 279.105 RON. Profit: 77.845 RON

Cifra de afaceri: 279.105 RON. Profit: 77.845 RON

Cifra de afaceri
279.105 RON +55.6% față de anul precedent
Profit net
77.845 RON +288.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
130.160 RON +41.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 179.369 RON. Profit: 20.027 RON

Cifra de afaceri: 179.369 RON. Profit: 20.027 RON

Cifra de afaceri
179.369 RON +5.33% față de anul precedent
Profit net
20.027 RON -33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
91.919 RON +59.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 170.293 RON. Profit: 29.893 RON

Cifra de afaceri: 170.293 RON. Profit: 29.893 RON

Cifra de afaceri
170.293 RON +15.24% față de anul precedent
Profit net
29.893 RON +74.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
57.637 RON +35.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 147.773 RON. Profit: 17.116 RON

Cifra de afaceri: 147.773 RON. Profit: 17.116 RON

Cifra de afaceri
147.773 RON +9.56% față de anul precedent
Profit net
17.116 RON +2.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
42.598 RON -33.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 134.878 RON. Profit: 16.623 RON

Cifra de afaceri: 134.878 RON. Profit: 16.623 RON

Cifra de afaceri
134.878 RON +7.28% față de anul precedent
Profit net
16.623 RON -32.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
64.505 RON -12.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 125.731 RON. Profit: 24.666 RON

Cifra de afaceri: 125.731 RON. Profit: 24.666 RON

Cifra de afaceri
125.731 RON +57.11% față de anul precedent
Profit net
24.666 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
73.664 RON +12.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 80.028 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 80.028 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
80.028 RON -13.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
14.496 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
65.683 RON +29.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 92.846 RON. Profit: 4.819 RON

Cifra de afaceri: 92.846 RON. Profit: 4.819 RON

Cifra de afaceri
92.846 RON -14.56% față de anul precedent
Profit net
4.819 RON -65.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
50.619 RON -9.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 108.674 RON. Profit: 13.949 RON

Cifra de afaceri: 108.674 RON. Profit: 13.949 RON

Cifra de afaceri
108.674 RON +25.15% față de anul precedent
Profit net
13.949 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
55.816 RON -1.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 86.833 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 86.833 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
86.833 RON -35.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.335 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
56.562 RON +11.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 133.613 RON. Profit: 522 RON

Cifra de afaceri: 133.613 RON. Profit: 522 RON

Cifra de afaceri
133.613 RON -2.38% față de anul precedent
Profit net
522 RON -92.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
50.569 RON +58.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 136.864 RON. Profit: 7.280 RON

Cifra de afaceri: 136.864 RON. Profit: 7.280 RON

Cifra de afaceri
136.864 RON
Profit net
7.280 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
31.813 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROMVIONIC PROD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1421 in Mun. Sighişoara (MUREŞ)

ROMVIONIC PROD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1421 in Mun. Sighişoara (MUREŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

17.082026Mentiune · Buletin 30679/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
ROMVIONIC PROD SRL
CUI
3799213
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.08.2026
Registrul Comerțului
J26/452/1993
EUID
ROONRC.J26/452/1993
Sediu
Municipiul Sighişoara, Jud. Mureş, Strada MIHAI VITEAZU, Nr. 125
Județ
Mureş
Număr încheiere
644793
Data încheierii
14.08.2026
Număr dosar
3078009
Data dosarului
05.08.2026
Tribunal
Mures
Registrator
Elena Ivona Cojan

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3078009 din 05.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30679/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1421, Mureş

COTTON TEXTIL SA
CUI: 6450187CAEN: 1421
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni1994-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.138 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DIANDRA DORIS COUTURE S.R.L.
CUI: 41618140CAEN: 1421
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2019-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.731 RON
Profit
84.909 RON
Angajati
1
LBF HOUSE OF ART S.R.L.
CUI: 45664467CAEN: 1421
Activ
MUREŞ, Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş2022-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.377 RON
Profit
40.467 RON
Angajati
1
ECCE COM SRL
CUI: 1216674CAEN: 1421
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.829 RON
Profit
707 RON
Angajati
2
MODI ITAL TEXTIL SRL
CUI: 13766620CAEN: 1421
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2001-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.446 RON
Profit
8.375 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1421, Mureş

MURESUL SA
CUI: 1216577CAEN: 1421
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
424.446 RON
Profit
14.685 RON
Angajati
0
LEHEL ELIT FASHION SRL
CUI: 6668794CAEN: 1421
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1994-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.534.667 RON
Profit
271.139 RON
Angajati
20

Alte firme din Mureş

COMP ALB IMPEX SRL
CUI: 3799140CAEN: 7260
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1993-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.200 RON
Profit
11.516 RON
Angajati
0
BELLADONNA FARMACOM SRL
CUI: 3799248CAEN: 4773
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1993-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.713.846 RON
Profit
16.562 RON
Angajati
6
BARATH PRODCOMSERV S.R.L.
CUI: 3798285CAEN: 4789
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1993-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.089 RON
Profit
9.738 RON
Angajati
0
MURPOP SERV SRL
CUI: 3800423CAEN: 0812
Activ
MUREŞ, Sat Cristeşti Com. Cristeşti1993-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.292 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALIMPEX S.R.L.
CUI: 3387549CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Sat Deda Com. Deda1993-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.299 RON
Profit
416 RON
Angajati
1
ROBAU GROUP SRL
CUI: 10000652CAEN: 4120
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş1997-12-04
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROMVIONIC PROD SRL?

CUI-ul ROMVIONIC PROD SRL este 3799213.

Unde este sediul ROMVIONIC PROD SRL?

ROMVIONIC PROD SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Sighişoara, Str. Mihai Viteazu nr. 125, 545400, Mun. Sighişoara, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata ROMVIONIC PROD SRL?

ROMVIONIC PROD SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ROMVIONIC PROD SRL in 2024?

In 2024, ROMVIONIC PROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 158.538 RON.

Cati angajati are ROMVIONIC PROD SRL?

ROMVIONIC PROD SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are ROMVIONIC PROD SRL?

ROMVIONIC PROD SRL are codul CAEN principal 1421 (Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte).

Ce profit a inregistrat ROMVIONIC PROD SRL in 2024?

ROMVIONIC PROD SRL a inregistrat o pierdere neta de 20.828 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.