Activ

BRATU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 37998954
CIF: 37998954
Reg. Com.: F2017000701019
CAEN: 9529
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 19 iulie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 07:49

Despre BRATU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

BRATU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Sebeş, judetul ALBA, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a." (cod CAEN 9529), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 19.07.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Sebeş
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9529, Alba

BIKE ALPIN S.R.L.
CUI: 41104025CAEN: 9529
Activ
ALBA, Loc. Pâclişa Mun. Alba Iulia2019-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.804 RON
Profit
379 RON
Angajati
0
ALBA MUSIC SERVICES SRL
CUI: 38404936CAEN: 9529
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2017-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.935 RON
Profit
6.378 RON
Angajati
2
FREERIDE CENTER S.R.L.
CUI: 40298900CAEN: 9529
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2018-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.880 RON
Profit
21.733 RON
Angajati
2
RETUȘ LA MARIA S.R.L.
CUI: 39434404CAEN: 9529
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2018-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.796 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELECTRON SRL
CUI: 3910140CAEN: 9529
Activ
ALBA, Sat Ţelna Com. Ighiu1993-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.960 RON
Profit
6.808 RON
Angajati
0
REVERDE S.R.L.
CUI: 52552997CAEN: 9529
Activ
ALBA, Mun. Blaj2025-09-23
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BRATU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul BRATU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 37998954.

Cand a fost infiintata BRATU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

BRATU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Ce activitate are BRATU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

BRATU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 9529 (Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.