Activ Plătitor TVA

INNUEVO LAB SRL

CUI: 38001704
CIF: RO38001704
Reg. Com.: J23/3896/2017
CAEN: 6201
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 iulie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:42

Despre INNUEVO LAB SRL

INNUEVO LAB SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Roşu Com. Chiajna, judetul ILFOV, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6201). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, INNUEVO LAB SRL a raportat o cifra de afaceri de 533.532 RON, in crestere fata de anul precedent (+34.5%). Profitul net inregistrat a fost de 467.116 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 46.610 RON in 2017 la 533.532 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
533.532 RON
Venituri totale
543.591 RON
Cheltuieli totale
62.721 RON
Profit brut
480.870 RON
Profit net
467.116 RON
Marja profit net
87,55%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
570.767 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
71.055 RON
Casa & conturi bănci
29.353 RON
Capital propriu
549.160 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna, Str. Acvilei nr. 4F, 77042
Detalii adresaTarla 76B, Parcela 17, Lot 7/1, Camera 2

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna, Str. Acvilei nr. 4F, 77042
Cod poștal: 77042
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna, Str. Acvilei nr. 4F, 77042
Detalii
Tarla 76B, Parcela 17, Lot 7/1, Camera 2
Cod postal
77042
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.07.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
533.532 RON
Rezultat net
467.116 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 533.532 RON 396.676 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 543.591 RON 408.428 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 62.721 RON 59.266 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 480.870 RON 349.162 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 467.116 RON 345.204 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 570.767 RON 366.773 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 570.767 RON 366.773 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 71.055 RON 263.401 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 29.353 RON 13.372 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 21.607 RON 21.329 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 549.160 RON 345.444 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active570.767RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale570.767 RON
Datorii totale21.607 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
81,8 %Profit net / active totale
ROE
85,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
26,42 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 533.532 +34,5% față de anul precedent 543.591 62.721 480.870 +37,7% față de anul precedent 467.116 +35,3% față de anul precedent 0 0
2023 396.676 -12,5% față de anul precedent 408.428 59.266 349.162 -20,9% față de anul precedent 345.204 -19,8% față de anul precedent 0 0
2022 453.354 +10,1% față de anul precedent 457.885 16.548 441.337 +8,6% față de anul precedent 430.243 +9,2% față de anul precedent 0 0
2021 411.609 +118,9% față de anul precedent 412.197 5.951 406.246 +123,0% față de anul precedent 394.134 +122,8% față de anul precedent 0 0
2020 188.050 +388,0% față de anul precedent 189.329 7.160 182.169 +438,6% față de anul precedent 176.906 +441,8% față de anul precedent 0 0
2019 38.534 -84,0% față de anul precedent 39.802 5.979 33.823 -85,6% față de anul precedent 32.654 -85,6% față de anul precedent 0 0
2018 240.237 +415,4% față de anul precedent 242.103 8.105 233.998 +440,0% față de anul precedent 226.791 +440,8% față de anul precedent 0 0
2017 46.610 46.713 3.377 43.336 41.937 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 570.767 570.767 0 71.055 29.353
2023 0 366.773 366.773 0 263.401 13.372
2022 0 449.515 449.515 0 323.001 126.514
2021 0 408.544 408.544 0 1 408.543
2020 0 179.007 179.007 0 1 179.006
2019 0 33.055 33.055 0 4.918 28.137
2018 0 230.640 230.640 0 186.815 43.825
2017 182 45.289 45.471 0 36.113 9.176

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 21.607 +1,3% față de anul precedent 549.160 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 21.329 +12,1% față de anul precedent 345.444 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 19.032 +34,3% față de anul precedent 430.483 Neraportat 1
2021 14.170 +661,4% față de anul precedent 394.374 Neraportat 0
2020 1.861 +1.055,9% față de anul precedent 177.146 Neraportat 0
2019 161 -95,5% față de anul precedent 32.894 Neraportat 0
2018 3.609 +8,3% față de anul precedent 227.031 Neraportat 0
2017 3.334 42.137 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VZVictor ZamfiradministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 12908/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 533.532 RON. Profit: 467.116 RON

Cifra de afaceri: 533.532 RON. Profit: 467.116 RON

Cifra de afaceri
533.532 RON +34.5% față de anul precedent
Profit net
467.116 RON +35.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.607 RON +1.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 396.676 RON. Profit: 345.204 RON

Cifra de afaceri: 396.676 RON. Profit: 345.204 RON

Cifra de afaceri
396.676 RON -12.5% față de anul precedent
Profit net
345.204 RON -19.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.329 RON +12.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 453.354 RON. Profit: 430.243 RON

Cifra de afaceri: 453.354 RON. Profit: 430.243 RON

Cifra de afaceri
453.354 RON +10.14% față de anul precedent
Profit net
430.243 RON +9.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
19.032 RON +34.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 411.609 RON. Profit: 394.134 RON

Cifra de afaceri: 411.609 RON. Profit: 394.134 RON

Cifra de afaceri
411.609 RON +118.88% față de anul precedent
Profit net
394.134 RON +122.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.170 RON +661.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 188.050 RON. Profit: 176.906 RON

Cifra de afaceri: 188.050 RON. Profit: 176.906 RON

Cifra de afaceri
188.050 RON +388.01% față de anul precedent
Profit net
176.906 RON +441.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.861 RON +1055.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 38.534 RON. Profit: 32.654 RON

Cifra de afaceri: 38.534 RON. Profit: 32.654 RON

Cifra de afaceri
38.534 RON -83.96% față de anul precedent
Profit net
32.654 RON -85.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
161 RON -95.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 240.237 RON. Profit: 226.791 RON

Cifra de afaceri: 240.237 RON. Profit: 226.791 RON

Cifra de afaceri
240.237 RON +415.42% față de anul precedent
Profit net
226.791 RON +440.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.609 RON +8.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 46.610 RON. Profit: 41.937 RON

Cifra de afaceri: 46.610 RON. Profit: 41.937 RON

Cifra de afaceri
46.610 RON
Profit net
41.937 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.334 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINNUEVO LAB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Sat Roşu Com. Chiajna (ILFOV)

INNUEVO LAB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Sat Roşu Com. Chiajna (ILFOV)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

03.042026Dizolvare · Buletin 12908/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
INNUEVO LAB SRL
CUI
38001704
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
03.04.2026
Registrul Comerțului
J23/3896/2017
EUID
ROONRC.J23/3896/2017
Sediu
Jud. Ilfov, Sat Roşu, Comuna Chiajna, Strada ACVILEI, Nr. 4F, Tarla 76B, Parcela 17, Lot
Județ
Ilfov
Număr încheiere
281634
Data încheierii
03.04.2026
Număr dosar
1408580
Data dosarului
01.04.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Ovidiu Bugeag
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 12908/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6201, Ilfov

PENDULUM DIGITAL S.R.L.
CUI: 49236218CAEN: 6201
Activ
ILFOV, Com. Vidra2023-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
533.518 RON
Profit
395.710 RON
Angajati
1
CASPEDIA S.R.L.
CUI: 38209951CAEN: 6201
Activ
ILFOV, Sat Chiajna Com. Chiajna2017-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
540.181 RON
Profit
261.000 RON
Angajati
1
SPOKE CONSULTING S.R.L.
CUI: 32386350CAEN: 6201
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2013-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
532.384 RON
Profit
440.014 RON
Angajati
1
LANDMARK IT SRL
CUI: 38277972CAEN: 6201
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2017-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
594.926 RON
Profit
412.909 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6201, Ilfov

HAPPY CAT SRL-D
CUI: 37976190CAEN: 6201
Activ
ILFOV, Sat Ţegheş Com. Domneşti2017-07-14
fara e-Factura
ULB DESIGN SRL
CUI: 38076766CAEN: 6201
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
367.752 RON
Profit
267.358 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

DIGITAL POINT MEDIA SRL
CUI: 38001690CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Sat Ghermăneşti Com. Snagov2017-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.085.160 RON
Profit
364.617 RON
Angajati
1
WILD ORANGE S.R.L.
CUI: 38002416CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2017-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
814.887 RON
Profit
682.323 RON
Angajati
1
RAZVAN AUTO TRUCK SRL
CUI: 37995737CAEN: 4941
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2017-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.046 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VENDOROIL SRL
CUI: 38006973CAEN: 4683
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2017-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.946.678 RON
Profit
3.053.247 RON
Angajati
3
MINASBIT S.R.L.
CUI: 37962527CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2017-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
788.660 RON
Profit
714.232 RON
Angajati
1
BEAR PRODUCTION STUDIO S.R.L.
CUI: 38043823CAEN: 7420
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2017-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.263.956 RON
Profit
115.113 RON
Angajati
4
AGRELLIS TECH S.R.L.
CUI: 37512883CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2017-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
528.459 RON
Profit
336.749 RON
Angajati
1
DISCOVERY P.Q.C.E. S.R.L.
CUI: 38558510CAEN: 9329
Activ
ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni2017-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.315 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DOUBLE POWER SOLUTIONS SRL
CUI: 30110269CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2012-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
436.882 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
MKD & AMG IMPEX S.R.L.
CUI: 43413027CAEN: 4631
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2020-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.353.825 RON
Profit
152.606 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INNUEVO LAB SRL?

CUI-ul INNUEVO LAB SRL este 38001704.

Unde este sediul INNUEVO LAB SRL?

INNUEVO LAB SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna, Str. Acvilei nr. 4F, 77042, Sat Roşu Com. Chiajna, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata INNUEVO LAB SRL?

INNUEVO LAB SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INNUEVO LAB SRL in 2024?

In 2024, INNUEVO LAB SRL a raportat o cifra de afaceri de 533.532 RON.

Cati angajati are INNUEVO LAB SRL?

INNUEVO LAB SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are INNUEVO LAB SRL?

INNUEVO LAB SRL are codul CAEN principal 6201.

Ce profit a inregistrat INNUEVO LAB SRL in 2024?

INNUEVO LAB SRL a inregistrat un profit net de 467.116 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.