Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 01:16
Despre ONLINE OFFLINE SERVICES SRL
ONLINE OFFLINE SERVICES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Pieleşti Com. Pieleşti, judetul DOLJ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)" (cod CAEN 7430), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ONLINE OFFLINE SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 40.787 RON, in scadere fata de anul precedent (-7.0%). Profitul net inregistrat a fost de 8.482 RON. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut de la 29.834 RON in 2017 la 40.787 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 40.787 RON
- Venituri totale
- 40.787 RON
- Cheltuieli totale
- 30.583 RON
- Profit brut
- 10.204 RON
- Profit net
- 8.482 RON
- Marja profit net
- 20,80%
- Active imobilizate
- 8.184 RON
- Active circulante
- 25.425 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 2.674 RON
- Casa & conturi bănci
- 22.751 RON
- Capital propriu
- 240 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, DOLJ, Sat Pieleşti Com. Pieleşti, Str. Magnolia nr. 100, 207450
- Cod postal
- 207450
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 19.07.2017
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2017 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 40.787 RON
- Rezultat net
- 8.482 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 40.787 RON | 43.832 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 40.787 RON | 43.832 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 30.583 RON | 57.829 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 10.204 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 8.482 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 13.997 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 14.436 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 8.184 RON | 8.107 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 25.425 RON | 20.776 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 33.609 RON | 28.883 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 2.674 RON | 68 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 22.751 RON | 20.708 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 33.369 RON | 37.125 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 240 RON | -8.242 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 25,2 %Profit net / active totale
- ROE
- 3.534,2 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,76 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 0,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 40.787 -7,0% față de anul precedent | 40.787 | 30.583 | 10.204 | 8.482 | 0 | 0 |
| 2023 | 43.832 -73,2% față de anul precedent | 43.832 | 57.829 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 13.997 | 14.436 |
| 2022 | 163.241 -7,3% față de anul precedent | 166.744 | 22.477 | 144.267 -4,7% față de anul precedent | 139.467 -5,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 176.103 +110,9% față de anul precedent | 180.187 | 28.809 | 151.378 +153,6% față de anul precedent | 146.730 +156,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 83.516 +38,8% față de anul precedent | 85.609 | 25.922 | 59.687 +42,2% față de anul precedent | 57.313 +42,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 60.168 +80,4% față de anul precedent | 60.168 | 18.195 | 41.973 +384,6% față de anul precedent | 40.167 +424,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 33.345 +11,8% față de anul precedent | 33.345 | 24.683 | 8.662 +107,0% față de anul precedent | 7.662 +132,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 29.834 | 29.834 | 25.649 | 4.185 | 3.290 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8.184 | 25.425 | 33.609 | 0 | 2.674 | 22.751 |
| 2023 | 8.107 | 20.776 | 28.883 | 0 | 68 | 20.708 |
| 2022 | 0 | 147.769 | 147.769 | 1.099 | 134.474 | 12.196 |
| 2021 | 3.503 | 156.031 | 159.534 | 0 | 1.943 | 154.088 |
| 2020 | 7.005 | 60.100 | 67.105 | 0 | 0 | 60.100 |
| 2019 | 0 | 51.796 | 51.796 | 0 | 1.389 | 50.407 |
| 2018 | 0 | 11.856 | 11.856 | 0 | 175 | 11.681 |
| 2017 | 89 | 3.972 | 4.061 | 0 | 245 | 3.727 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 33.369 -10,1% față de anul precedent | 240 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 37.125 +343,7% față de anul precedent | -8.242 | Neraportat | 1 |
| 2022 | 8.368 +104,9% față de anul precedent | 140.667 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 4.085 +244,4% față de anul precedent | 152.163 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 1.186 +57,5% față de anul precedent | 59.433 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 753 +131,0% față de anul precedent | 52.120 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 326 -34,7% față de anul precedent | 11.952 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 499 | 4.290 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
9 repere. O singură cronologie.
Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 40.787 RON. Profit: 8.482 RON
Cifra de afaceri: 40.787 RON. Profit: 8.482 RON
- Cifra de afaceri
- 40.787 RON -6.95% față de anul precedent
- Profit net
- 8.482 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 33.369 RON -10.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 43.832 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 43.832 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 43.832 RON -73.15% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 14.436 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 37.125 RON +343.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 163.241 RON. Profit: 139.467 RON
Cifra de afaceri: 163.241 RON. Profit: 139.467 RON
- Cifra de afaceri
- 163.241 RON -7.3% față de anul precedent
- Profit net
- 139.467 RON -4.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.368 RON +104.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 176.103 RON. Profit: 146.730 RON
Cifra de afaceri: 176.103 RON. Profit: 146.730 RON
- Cifra de afaceri
- 176.103 RON +110.86% față de anul precedent
- Profit net
- 146.730 RON +156.02% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 4.085 RON +244.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 83.516 RON. Profit: 57.313 RON
Cifra de afaceri: 83.516 RON. Profit: 57.313 RON
- Cifra de afaceri
- 83.516 RON +38.8% față de anul precedent
- Profit net
- 57.313 RON +42.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.186 RON +57.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 60.168 RON. Profit: 40.167 RON
Cifra de afaceri: 60.168 RON. Profit: 40.167 RON
- Cifra de afaceri
- 60.168 RON +80.44% față de anul precedent
- Profit net
- 40.167 RON +424.24% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 753 RON +130.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 33.345 RON. Profit: 7.662 RON
Cifra de afaceri: 33.345 RON. Profit: 7.662 RON
- Cifra de afaceri
- 33.345 RON +11.77% față de anul precedent
- Profit net
- 7.662 RON +132.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 326 RON -34.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 29.834 RON. Profit: 3.290 RON
Cifra de afaceri: 29.834 RON. Profit: 3.290 RON
- Cifra de afaceri
- 29.834 RON
- Profit net
- 3.290 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 499 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataONLINE OFFLINE SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7430 in Sat Pieleşti Com. Pieleşti (DOLJ)
ONLINE OFFLINE SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7430 in Sat Pieleşti Com. Pieleşti (DOLJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7430, Dolj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7430, Dolj
Alte firme din Dolj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ONLINE OFFLINE SERVICES SRL?
CUI-ul ONLINE OFFLINE SERVICES SRL este 38003306.
Unde este sediul ONLINE OFFLINE SERVICES SRL?
ONLINE OFFLINE SERVICES SRL are sediul in Romania, DOLJ, Sat Pieleşti Com. Pieleşti, Str. Magnolia nr. 100, 207450, Sat Pieleşti Com. Pieleşti, judetul DOLJ.
Cand a fost infiintata ONLINE OFFLINE SERVICES SRL?
ONLINE OFFLINE SERVICES SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ONLINE OFFLINE SERVICES SRL in 2024?
In 2024, ONLINE OFFLINE SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 40.787 RON.
Ce activitate are ONLINE OFFLINE SERVICES SRL?
ONLINE OFFLINE SERVICES SRL are codul CAEN principal 7430 (Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)).
Ce profit a inregistrat ONLINE OFFLINE SERVICES SRL in 2024?
ONLINE OFFLINE SERVICES SRL a inregistrat un profit net de 8.482 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.