Transporturi rutiere de mărfuri
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 11:58
Despre MITROCU SRL
MITROCU SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MITROCU SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 1.536 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 52.902 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 20.000 RON
- Casa & conturi bănci
- 32.902 RON
- Capital propriu
- 41.602 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Lacul Roşu nr. 3, 400614
- Cod postal
- 400614
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 02.08.2017
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2017 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -1.536 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.536 RON | 358 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 1.536 RON | 358 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 1.536 RON | 358 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 52.902 RON | 63.296 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 52.902 RON | 63.296 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 20.000 RON | 20.000 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 32.902 RON | 43.296 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 11.300 RON | 0 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 41.602 RON | 63.296 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 4,68 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 78,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 0 | 1.536 | 0 | 0 | 1.536 | 1.536 |
| 2023 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 358 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 358 | 358 |
| 2022 | 69.339 -59,6% față de anul precedent | 70.288 | 39.925 | 30.363 -54,1% față de anul precedent | 28.540 -55,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 171.779 +261,8% față de anul precedent | 171.779 | 105.643 | 66.136 | 64.418 | 0 | 0 |
| 2020 | 47.478 -63,0% față de anul precedent | 47.478 | 60.335 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 12.857 | 13.283 |
| 2019 | 128.199 +68,7% față de anul precedent | 128.199 | 101.243 | 26.956 +45,0% față de anul precedent | 25.674 +44,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 76.006 +548,7% față de anul precedent | 76.006 | 57.417 | 18.589 +2.521,9% față de anul precedent | 17.829 +2.911,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 11.717 | 11.717 | 11.008 | 709 | 592 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 52.902 | 52.902 | 0 | 20.000 | 32.902 |
| 2023 | 0 | 63.296 | 63.296 | 0 | 20.000 | 43.296 |
| 2022 | 0 | 81.905 | 81.905 | 0 | 0 | 81.905 |
| 2021 | 14.167 | 74.434 | 88.601 | 0 | 3.050 | 71.384 |
| 2020 | 0 | 34.048 | 34.048 | 0 | 2.450 | 31.598 |
| 2019 | 0 | 47.417 | 47.417 | 0 | 10.500 | 36.917 |
| 2018 | 0 | 21.282 | 21.282 | 0 | 1.539 | 19.743 |
| 2017 | 0 | 3.545 | 3.545 | 0 | 0 | 3.545 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.300 | 41.602 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 0 -100,0% față de anul precedent | 63.296 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2022 | 252 -94,8% față de anul precedent | 81.653 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 4.888 +61,0% față de anul precedent | 83.713 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 3.036 -2,8% față de anul precedent | 31.012 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 3.122 +17,3% față de anul precedent | 44.295 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 2.661 -3,3% față de anul precedent | 18.621 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 2.753 | 792 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
10 repere. O singură cronologie.
Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.536 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 11.300 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 358 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 0 RON -100% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 69.339 RON. Profit: 28.540 RON
Cifra de afaceri: 69.339 RON. Profit: 28.540 RON
- Cifra de afaceri
- 69.339 RON -59.63% față de anul precedent
- Profit net
- 28.540 RON -55.7% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 252 RON -94.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 171.779 RON. Profit: 64.418 RON
Cifra de afaceri: 171.779 RON. Profit: 64.418 RON
- Cifra de afaceri
- 171.779 RON +261.81% față de anul precedent
- Profit net
- 64.418 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.888 RON +61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 16562/2021modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite şi
modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite şi
Deschide înregistrarea completă2020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 47.478 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 47.478 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 47.478 RON -62.97% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 13.283 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.036 RON -2.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 128.199 RON. Profit: 25.674 RON
Cifra de afaceri: 128.199 RON. Profit: 25.674 RON
- Cifra de afaceri
- 128.199 RON +68.67% față de anul precedent
- Profit net
- 25.674 RON +44% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.122 RON +17.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 76.006 RON. Profit: 17.829 RON
Cifra de afaceri: 76.006 RON. Profit: 17.829 RON
- Cifra de afaceri
- 76.006 RON +548.68% față de anul precedent
- Profit net
- 17.829 RON +2911.66% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.661 RON -3.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 11.717 RON. Profit: 592 RON
Cifra de afaceri: 11.717 RON. Profit: 592 RON
- Cifra de afaceri
- 11.717 RON
- Profit net
- 592 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 2.753 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMITROCU SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)
MITROCU SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
02.122021Mentiune · Buletin 16562/2021modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite şi
modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite şi înregistrarea datelor din declaraţia tip - model 3 pe propria răspundere în registrul comerţului privind autorizarea funcţionării
- Companie
- MITROCU SRL
- CUI
- 38056351
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 02.12.2021
- Registrul Comerțului
- J12/5191/2017
- EUID
- ROONRC.J12/5191/2017
- Număr încheiere
- 33677
- Număr dosar
- 165976
- Data dosarului
- 15.10.2021
- Tribunal
- Cluj
- Registrator
- Anca-Teodora Drăgoi
Subiecte
modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite şi
Documente menționate
- Declaraţie-tip pe propria răspundere - model 3 nr. 165976 din 15.10.2021
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Cluj
Alte firme din Cluj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MITROCU SRL?
CUI-ul MITROCU SRL este 38056351.
Unde este sediul MITROCU SRL?
MITROCU SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Lacul Roşu nr. 3, 400614, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.
Cand a fost infiintata MITROCU SRL?
MITROCU SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MITROCU SRL in 2024?
In 2024, MITROCU SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are MITROCU SRL?
MITROCU SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).
Ce profit a inregistrat MITROCU SRL in 2024?
MITROCU SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.536 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.