Activități ale agențiilor de publicitate
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 07:18
Despre MOBSUPPUB SRL
MOBSUPPUB SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MOBSUPPUB SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.309.257 RON, in scadere fata de anul precedent (-7.7%). Profitul net inregistrat a fost de 420.518 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 385.853 RON in 2017 la 3.309.257 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 3.309.257 RON
- Venituri totale
- 3.410.844 RON
- Cheltuieli totale
- 2.906.057 RON
- Profit brut
- 504.787 RON
- Profit net
- 420.518 RON
- Marja profit net
- 12,71%
- Active imobilizate
- 287.563 RON
- Active circulante
- 1.742.717 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 1.624.080 RON
- Casa & conturi bănci
- 118.637 RON
- Capital propriu
- 420.758 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Decebal nr. 12, 30967
- Detalii
- Camera 1
- Cod postal
- 30967
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 17.08.2017
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 21 ianuarie 2019
- Data reactivare
- 11 iunie 2019
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2017 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 3.309.257 RON
- Rezultat net
- 420.518 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 3.309.257 RON | 3.585.627 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 3.410.844 RON | 3.961.316 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 2.906.057 RON | 1.686.708 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 504.787 RON | 2.274.608 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 420.518 RON | 2.135.009 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 287.563 RON | 596.321 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.742.717 RON | 2.234.524 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.030.280 RON | 2.830.845 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 1.624.080 RON | 1.836.103 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 118.637 RON | 398.421 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.609.522 RON | 1.543.369 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 420.758 RON | 1.287.476 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 20,7 %Profit net / active totale
- ROE
- 99,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,08 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 20,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.309.257 -7,7% față de anul precedent | 3.410.844 | 2.906.057 | 504.787 -77,8% față de anul precedent | 420.518 -80,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 3.585.627 +1.407,7% față de anul precedent | 3.961.316 | 1.686.708 | 2.274.608 | 2.135.009 | 0 | 0 |
| 2022 | 237.819 -97,6% față de anul precedent | 457.518 | 1.301.966 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 844.448 | 847.773 |
| 2021 | 9.799.806 +123,9% față de anul precedent | 9.988.234 | 3.422.793 | 6.565.441 +97,3% față de anul precedent | 5.930.209 +80,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 4.376.973 +430,3% față de anul precedent | 4.394.247 | 1.066.382 | 3.327.865 +462,0% față de anul precedent | 3.284.096 +462,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 825.446 -67,7% față de anul precedent | 840.028 | 247.871 | 592.157 -75,5% față de anul precedent | 583.852 -75,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 2.559.093 +563,2% față de anul precedent | 2.588.331 | 173.692 | 2.414.639 +551,7% față de anul precedent | 2.389.047 +551,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 385.853 | 385.853 | 15.310 | 370.543 | 366.707 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 287.563 | 1.742.717 | 2.030.280 | 0 | 1.624.080 | 118.637 |
| 2023 | 596.321 | 2.234.524 | 2.830.845 | 0 | 1.836.103 | 398.421 |
| 2022 | 777.899 | 1.197.556 | 1.975.455 | 0 | 1.029.164 | 168.392 |
| 2021 | 295.459 | 5.311.168 | 5.606.627 | 5.404 | 2.044.323 | 3.261.441 |
| 2020 | 0 | 2.408.163 | 2.408.163 | 0 | 1.985.116 | 423.047 |
| 2019 | 0 | 163.566 | 163.566 | 0 | 232.410 | -68.844 |
| 2018 | 0 | 2.409.887 | 2.409.887 | 0 | 1.090.681 | 1.319.206 |
| 2017 | 0 | 385.720 | 385.720 | 0 | 345.745 | 39.975 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.609.522 +4,3% față de anul precedent | 420.758 | Neraportat | 4 |
| 2023 | 1.543.369 -45,3% față de anul precedent | 1.287.476 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 2.822.988 +381,7% față de anul precedent | -847.533 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 586.015 +196,7% față de anul precedent | 5.020.612 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 197.513 +328,1% față de anul precedent | 3.284.336 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2019 | 46.143 +124,0% față de anul precedent | 584.092 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 20.600 +9,5% față de anul precedent | 2.389.287 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 18.813 | 366.907 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
11 repere. O singură cronologie.
Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.309.257 RON. Profit: 420.518 RON
Cifra de afaceri: 3.309.257 RON. Profit: 420.518 RON
- Cifra de afaceri
- 3.309.257 RON -7.71% față de anul precedent
- Profit net
- 420.518 RON -80.3% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4
- Datorii
- 1.609.522 RON +4.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.585.627 RON. Profit: 2.135.009 RON
Cifra de afaceri: 3.585.627 RON. Profit: 2.135.009 RON
- Cifra de afaceri
- 3.585.627 RON +1407.71% față de anul precedent
- Profit net
- 2.135.009 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.543.369 RON -45.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 237.819 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 237.819 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 237.819 RON -97.57% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 847.773 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 2.822.988 RON +381.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 9.799.806 RON. Profit: 5.930.209 RON
Cifra de afaceri: 9.799.806 RON. Profit: 5.930.209 RON
- Cifra de afaceri
- 9.799.806 RON +123.89% față de anul precedent
- Profit net
- 5.930.209 RON +80.57% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 586.015 RON +196.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.376.973 RON. Profit: 3.284.096 RON
Cifra de afaceri: 4.376.973 RON. Profit: 3.284.096 RON
- Cifra de afaceri
- 4.376.973 RON +430.26% față de anul precedent
- Profit net
- 3.284.096 RON +462.49% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 197.513 RON +328.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 825.446 RON. Profit: 583.852 RON
Cifra de afaceri: 825.446 RON. Profit: 583.852 RON
- Cifra de afaceri
- 825.446 RON -67.74% față de anul precedent
- Profit net
- 583.852 RON -75.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 46.143 RON +124% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.559.093 RON. Profit: 2.389.047 RON
Cifra de afaceri: 2.559.093 RON. Profit: 2.389.047 RON
- Cifra de afaceri
- 2.559.093 RON +563.23% față de anul precedent
- Profit net
- 2.389.047 RON +551.49% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 20.600 RON +9.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 385.853 RON. Profit: 366.707 RON
Cifra de afaceri: 385.853 RON. Profit: 366.707 RON
- Cifra de afaceri
- 385.853 RON
- Profit net
- 366.707 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 18.813 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMOBSUPPUB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
MOBSUPPUB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MOBSUPPUB SRL?
CUI-ul MOBSUPPUB SRL este 38101924.
Unde este sediul MOBSUPPUB SRL?
MOBSUPPUB SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Decebal nr. 12, 30967, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata MOBSUPPUB SRL?
MOBSUPPUB SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MOBSUPPUB SRL in 2024?
In 2024, MOBSUPPUB SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.309.257 RON.
Cati angajati are MOBSUPPUB SRL?
MOBSUPPUB SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.
Ce activitate are MOBSUPPUB SRL?
MOBSUPPUB SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).
Ce profit a inregistrat MOBSUPPUB SRL in 2024?
MOBSUPPUB SRL a inregistrat un profit net de 420.518 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.