Activ Plătitor TVA

TURBOFIN MOD S.R.L.

CUI: 38110094
CIF: RO38110094
Reg. Com.: J2017001202155
CAEN: 5320
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 august 2017 · 9 ani
Distribuie:

Alte activităţi poştale şi de curier

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 23:13

Despre TURBOFIN MOD S.R.L.

TURBOFIN MOD S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgovişte, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi poştale şi de curier" (cod CAEN 5320), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TURBOFIN MOD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 199.513 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+83.3%). Profitul net inregistrat a fost de 30.128 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 28.441 RON in 2017 la 199.513 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
199.513 RON
Venituri totale
199.513 RON
Cheltuieli totale
164.811 RON
Profit brut
34.702 RON
Profit net
30.128 RON
Marja profit net
15,10%
Active imobilizate
1.643 RON
Active circulante
118.551 RON
Stocuri
1.188 RON
Creanțe
60.092 RON
Casa & conturi bănci
57.271 RON
Capital propriu
103.198 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Constantin Brâncoveanu nr. 41, 130120
Telefon0754055447

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Constantin Brâncoveanu nr. 41, 130120
Cod poștal: 130120
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Constantin Brâncoveanu nr. 41, 130120
Cod postal
130120
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.08.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
29 mai 2018 - 1 februarie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
199.513 RON
Rezultat net
30.128 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 199.513 RON 108.836 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 199.513 RON 112.565 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 164.811 RON 82.865 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 34.702 RON 29.700 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 30.128 RON 25.661 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.643 RON 2.874 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 118.551 RON 80.722 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 120.194 RON 83.596 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.188 RON 3.558 RON
CreanțeSume de încasat 60.092 RON 67.254 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 57.271 RON 9.910 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 16.996 RON 10.526 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 103.198 RON 73.070 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active120.194RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale120.194 RON
Datorii totale16.996 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
25,1 %Profit net / active totale
ROE
29,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,98 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 199.513 +83,3% față de anul precedent 199.513 164.811 34.702 +16,8% față de anul precedent 30.128 +17,4% față de anul precedent 0 0
2023 108.836 +295,5% față de anul precedent 112.565 82.865 29.700 +185,0% față de anul precedent 25.661 +166,9% față de anul precedent 0 0
2022 27.517 27.517 17.094 10.423 9.614 0 0
2021 0 0 100 0 0 100 100
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 20 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20 20
2019 22.278 -74,0% față de anul precedent 34.883 22.810 12.073 -42,6% față de anul precedent 11.026 -40,3% față de anul precedent 0 0
2018 85.664 +201,2% față de anul precedent 85.664 64.649 21.015 +131,8% față de anul precedent 18.475 +124,9% față de anul precedent 0 0
2017 28.441 28.441 19.374 9.067 8.214 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.643 118.551 120.194 1.188 60.092 57.271
2023 2.874 80.722 83.596 3.558 67.254 9.910
2022 0 72.864 72.864 1.173 70.064 1.627
2021 0 48.906 48.906 0 48.896 10
2020 0 49.426 49.426 0 48.896 530
2019 0 49.446 49.446 0 48.896 550
2018 0 32.947 32.947 0 26.922 6.025
2017 81 9.171 9.252 85 4.770 4.316

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 16.996 +61,5% față de anul precedent 103.198 Neraportat 1
2023 10.526 -58,7% față de anul precedent 73.070 Neraportat 0
2022 25.455 +129,1% față de anul precedent 47.409 Neraportat 0
2021 11.111 -3,6% față de anul precedent 37.795 Neraportat 0
2020 11.531 0,0% față de anul precedent 37.895 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 11.531 +90,3% față de anul precedent 37.915 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 6.058 +622,9% față de anul precedent 26.889 Neraportat 1
2017 838 8.414 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
POPAUL OVIDIU CAMBREAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7578/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 199.513 RON. Profit: 30.128 RON

Cifra de afaceri: 199.513 RON. Profit: 30.128 RON

Cifra de afaceri
199.513 RON +83.32% față de anul precedent
Profit net
30.128 RON +17.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
16.996 RON +61.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 108.836 RON. Profit: 25.661 RON

Cifra de afaceri: 108.836 RON. Profit: 25.661 RON

Cifra de afaceri
108.836 RON +295.52% față de anul precedent
Profit net
25.661 RON +166.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.526 RON -58.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 27.517 RON. Profit: 9.614 RON

Cifra de afaceri: 27.517 RON. Profit: 9.614 RON

Cifra de afaceri
27.517 RON
Profit net
9.614 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.455 RON +129.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
100 RON
Angajati
0
Datorii
11.111 RON -3.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
11.531 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 22.278 RON. Profit: 11.026 RON

Cifra de afaceri: 22.278 RON. Profit: 11.026 RON

Cifra de afaceri
22.278 RON -73.99% față de anul precedent
Profit net
11.026 RON -40.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.531 RON +90.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 85.664 RON. Profit: 18.475 RON

Cifra de afaceri: 85.664 RON. Profit: 18.475 RON

Cifra de afaceri
85.664 RON +201.2% față de anul precedent
Profit net
18.475 RON +124.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
6.058 RON +622.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 28.441 RON. Profit: 8.214 RON

Cifra de afaceri: 28.441 RON. Profit: 8.214 RON

Cifra de afaceri
28.441 RON
Profit net
8.214 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
838 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTURBOFIN MOD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5320 in Mun. Târgovişte (DÂMBOVIŢA)

TURBOFIN MOD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5320 in Mun. Târgovişte (DÂMBOVIŢA)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

25.022026Mentiune · Buletin 7578/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
TURBOFIN MOD S.R.L.
CUI
38110094
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
25.02.2026
Registrul Comerțului
J15/1202/2017
EUID
ROONRC.J15/1202/2017
Sediu
Jud. Dâmboviţa, Municipiul Târgovişte, Strada CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, Nr. 41,
Județ
Dâmboviţa
Număr încheiere
159792
Data încheierii
25.02.2026
Număr dosar
764149
Data dosarului
19.02.2026
Tribunal
Dâmbovita
Registrator
Paul Andrei Ghiculescu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 764149 din 19.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 7578/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5320, Dâmboviţa

ALEX ŞI COSMIN DELIVERY S.R.L.
CUI: 44845740CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dârza Com. Crevedia2021-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.660 RON
Profit
35.502 RON
Angajati
0
ALYCOR H EXPRESS S.R.L.
CUI: 32775552CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2014-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.100 RON
Profit
32.689 RON
Angajati
2
STEF EXPRESS DELIVERY SRL
CUI: 38315308CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Gemenea Brătuleşti Com. Voineşti2017-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.013 RON
Profit
13.952 RON
Angajati
1
RAI TOP SPEDITION S.R.L.
CUI: 49541793CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad2024-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.000 RON
Profit
88.006 RON
Angajati
1
GEBO LOGISTIK SRL
CUI: 32914545CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Mânăstirea Com. Crevedia2014-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
327.961 RON
Profit
30.263 RON
Angajati
0
WIZZ BEE S.R.L.
CUI: 32065555CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2013-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.309 RON
Profit
10.051 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5320, Dâmboviţa

AXU CURIER S.R.L.
CUI: 38012568CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Samurcaşi Com. Crevedia2017-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
428.280 RON
Profit
84.367 RON
Angajati
2
LIVARON EXPRESS S.R.L.
CUI: 36899197CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Vulcana-Băi Com. Vulcana-Băi2017-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.150 RON
Profit
12.973 RON
Angajati
1
SDUGRC SPEED TRANS S.R.L.
CUI: 39590250CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2018-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.957.164 RON
Profit
0 RON
Angajati
26

Alte firme din Dâmboviţa

MIRANA MARKET SRL
CUI: 38107692CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Mânăstirea Com. Crevedia2017-08-17
fara e-Factura
OXITELI S.R.L.
CUI: 38110108CAEN: 9604
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Şuţa Seacă Com. Raciu2017-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.820 RON
Profit
2.421 RON
Angajati
0
PROMETAL STEEL ENGINEERING SRL
CUI: 38089235CAEN: 2511
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bucşani Com. Bucşani2017-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.737.316 RON
Profit
4.113 RON
Angajati
25
DESIGN IULIA MUNTEANU SRL
CUI: 38128822CAEN: 7410
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Mânăstirea Com. Crevedia2017-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.544 RON
Profit
66.797 RON
Angajati
0
VEROSTAR VOYAGER S.R.L.
CUI: 37906721CAEN: 7112
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
779.120 RON
Profit
350.996 RON
Angajati
2
AGROANCA SĂCUENI S.R.L.
CUI: 38308360CAEN: 0111
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Săcueni Com. Gura Ocniţei2017-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.083.927 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
VLAD-YRY TRANS S.R.L.
CUI: 35914248CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Lungă Gorgota Com. Valea Lungă2016-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.251.108 RON
Profit
110.827 RON
Angajati
3
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad2018-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.194 RON
Profit
1.906 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TURBOFIN MOD S.R.L.?

CUI-ul TURBOFIN MOD S.R.L. este 38110094.

Unde este sediul TURBOFIN MOD S.R.L.?

TURBOFIN MOD S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Constantin Brâncoveanu nr. 41, 130120, Mun. Târgovişte, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata TURBOFIN MOD S.R.L.?

TURBOFIN MOD S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TURBOFIN MOD S.R.L. in 2024?

In 2024, TURBOFIN MOD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 199.513 RON.

Cati angajati are TURBOFIN MOD S.R.L.?

TURBOFIN MOD S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TURBOFIN MOD S.R.L.?

TURBOFIN MOD S.R.L. are codul CAEN principal 5320 (Alte activităţi poştale şi de curier).

Ce profit a inregistrat TURBOFIN MOD S.R.L. in 2024?

TURBOFIN MOD S.R.L. a inregistrat un profit net de 30.128 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.