Activ

ŞOŞURĂZVI CUCU SRL

CUI: 38123698
CIF: 38123698
Reg. Com.: J24/1516/2017
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 august 2017 · 9 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:09

Despre ŞOŞURĂZVI CUCU SRL

ŞOŞURĂZVI CUCU SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Şieu Com. Şieu, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ŞOŞURĂZVI CUCU SRL a raportat o cifra de afaceri de 35.765 RON, in scadere fata de anul precedent (-38.8%). Profitul net inregistrat a fost de 9.307 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 38.885 RON in 2017 la 35.765 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
35.765 RON
Venituri totale
35.765 RON
Cheltuieli totale
24.288 RON
Profit brut
11.477 RON
Profit net
9.307 RON
Marja profit net
26,02%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
41.186 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
62 RON
Casa & conturi bănci
41.124 RON
Capital propriu
36.252 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Sat Şieu Com. Şieu, ŞIEU nr. 850A, 437320

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Sat Şieu Com. Şieu, ŞIEU nr. 850A, 437320
Cod poștal: 437320
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Sat Şieu Com. Şieu, ŞIEU nr. 850A, 437320
Cod postal
437320
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.08.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
35.765 RON
Rezultat net
9.307 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 35.765 RON 58.402 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 35.765 RON 58.402 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 24.288 RON 44.561 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 11.477 RON 13.841 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 9.307 RON 11.077 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 41.186 RON 41.626 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 41.186 RON 41.626 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 62 RON 62 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 41.124 RON 41.564 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.934 RON 3.882 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 36.252 RON 37.744 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active41.186RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale41.186 RON
Datorii totale4.934 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
22,6 %Profit net / active totale
ROE
25,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,35 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 35.765 -38,8% față de anul precedent 35.765 24.288 11.477 -17,1% față de anul precedent 9.307 -16,0% față de anul precedent 0 0
2023 58.402 -37,2% față de anul precedent 58.402 44.561 13.841 -72,2% față de anul precedent 11.077 -76,4% față de anul precedent 0 0
2022 92.964 -9,3% față de anul precedent 92.964 43.202 49.762 +2,2% față de anul precedent 46.972 +3,0% față de anul precedent 0 0
2021 102.534 -65,6% față de anul precedent 102.534 53.864 48.670 -79,9% față de anul precedent 45.594 -80,7% față de anul precedent 0 0
2020 298.096 +7,1% față de anul precedent 298.096 56.395 241.701 -5,3% față de anul precedent 235.666 -4,6% față de anul precedent 0 0
2019 278.237 +87,2% față de anul precedent 278.237 22.980 255.257 +83,4% față de anul precedent 246.910 +83,3% față de anul precedent 0 0
2018 148.619 +282,2% față de anul precedent 148.619 9.454 139.165 +257,9% față de anul precedent 134.707 +257,1% față de anul precedent 0 0
2017 38.885 38.885 0 38.885 37.718 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 41.186 41.186 0 62 41.124
2023 0 41.626 41.626 0 62 41.564
2022 26.013 134.164 160.177 0 0 134.164
2021 39.186 183.117 222.303 0 0 183.117
2020 32.930 145.612 178.542 0 0 145.612
2019 13.613 237.107 250.720 0 1.000 236.107
2018 0 173.459 173.459 0 0 173.459
2017 0 39.085 39.085 0 0 39.085

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.934 +27,1% față de anul precedent 36.252 Neraportat 0
2023 3.882 -96,5% față de anul precedent 37.744 Neraportat 0
2022 111.909 +21.972,8% față de anul precedent 48.268 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 507 -78,3% față de anul precedent 221.796 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 2.340 +97,6% față de anul precedent 176.202 Neraportat 1
2019 1.184 -99,3% față de anul precedent 249.536 Neraportat 0
2018 170.834 +14.538,7% față de anul precedent 2.625 Neraportat 0
2017 1.167 37.918 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 35.765 RON. Profit: 9.307 RON

Cifra de afaceri: 35.765 RON. Profit: 9.307 RON

Cifra de afaceri
35.765 RON -38.76% față de anul precedent
Profit net
9.307 RON -15.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.934 RON +27.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 58.402 RON. Profit: 11.077 RON

Cifra de afaceri: 58.402 RON. Profit: 11.077 RON

Cifra de afaceri
58.402 RON -37.18% față de anul precedent
Profit net
11.077 RON -76.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.882 RON -96.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 92.964 RON. Profit: 46.972 RON

Cifra de afaceri: 92.964 RON. Profit: 46.972 RON

Cifra de afaceri
92.964 RON -9.33% față de anul precedent
Profit net
46.972 RON +3.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
111.909 RON +21972.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 102.534 RON. Profit: 45.594 RON

Cifra de afaceri: 102.534 RON. Profit: 45.594 RON

Cifra de afaceri
102.534 RON -65.6% față de anul precedent
Profit net
45.594 RON -80.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
507 RON -78.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 298.096 RON. Profit: 235.666 RON

Cifra de afaceri: 298.096 RON. Profit: 235.666 RON

Cifra de afaceri
298.096 RON +7.14% față de anul precedent
Profit net
235.666 RON -4.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.340 RON +97.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 278.237 RON. Profit: 246.910 RON

Cifra de afaceri: 278.237 RON. Profit: 246.910 RON

Cifra de afaceri
278.237 RON +87.21% față de anul precedent
Profit net
246.910 RON +83.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.184 RON -99.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 148.619 RON. Profit: 134.707 RON

Cifra de afaceri: 148.619 RON. Profit: 134.707 RON

Cifra de afaceri
148.619 RON +282.2% față de anul precedent
Profit net
134.707 RON +257.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
170.834 RON +14538.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 38.885 RON. Profit: 37.718 RON

Cifra de afaceri: 38.885 RON. Profit: 37.718 RON

Cifra de afaceri
38.885 RON
Profit net
37.718 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.167 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataŞOŞURĂZVI CUCU SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sat Şieu Com. Şieu (MARAMUREŞ)

ŞOŞURĂZVI CUCU SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sat Şieu Com. Şieu (MARAMUREŞ)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Maramureş

ESTIKA IMOBILIARE SRL
CUI: 27301455CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus2010-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.808 RON
Profit
9.938 RON
Angajati
0
RO.STYLL INV. SRL
CUI: 14646436CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2002-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.547 RON
Profit
14.423 RON
Angajati
0
GIELLESSE GROUP SRL
CUI: 18091168CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2005-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.821 RON
Profit
28.085 RON
Angajati
0
SCORPION M.S. SRL
CUI: 16798694CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2004-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.866 RON
Profit
173 RON
Angajati
0
VISISAL SRL
CUI: 17032546CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2004-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.234 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CORALIS SRL
CUI: 8362090CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1996-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.847 RON
Profit
1.648 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Maramureş

DON MAR BM SRL
CUI: 38052473CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2017-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.344 RON
Profit
11.394 RON
Angajati
1
BARBUL MEGA UŞI S.R.L.
CUI: 37820786CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Sat Mocira Com. Recea2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.448 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GEORGEOI HOLDINGS S.R.L.
CUI: 38745097CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2018-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.916 RON
Profit
6.963 RON
Angajati
1

Alte firme din Maramureş

RUTIER ALX MARY SRL
CUI: 38123701CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2017-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.286 RON
Profit
11.318 RON
Angajati
0
HERMAN ELMARASY SRL
CUI: 38107510CAEN: 4334
Activ
MARAMUREŞ, Sat Remeţi Pe Someş Com. Mireşu Mare2017-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.765 RON
Profit
2.376 RON
Angajati
0
MENTENANŢĂ CLĂDIRI SRL
CUI: 38136809CAEN: 8121
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2017-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.635 RON
Profit
2.442 RON
Angajati
0
LEDROZD STUDIO S.R.L.
CUI: 37960135CAEN: 6201
Activ
MARAMUREŞ, Sat Ruscova Com. Ruscova2017-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.064 RON
Profit
169.740 RON
Angajati
1
MVP BUSINESS CLUB S.R.L.
CUI: 38303788CAEN: 5520
Activ
MARAMUREŞ, Sat Iadăra Com. Mireşu Mare2017-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.500 RON
Profit
437 RON
Angajati
0
POP-GILSLUC SRL
CUI: 36530466CAEN: 0220
Activ
MARAMUREŞ, Sat Chelinţa Orş. Ulmeni2016-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
343.518 RON
Profit
17.663 RON
Angajati
1
AXB DIGITAL S.R.L.
CUI: 51557600CAEN: 6210
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2025-04-01
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ŞOŞURĂZVI CUCU SRL?

CUI-ul ŞOŞURĂZVI CUCU SRL este 38123698.

Unde este sediul ŞOŞURĂZVI CUCU SRL?

ŞOŞURĂZVI CUCU SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Sat Şieu Com. Şieu, ŞIEU nr. 850A, 437320, Sat Şieu Com. Şieu, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata ŞOŞURĂZVI CUCU SRL?

ŞOŞURĂZVI CUCU SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ŞOŞURĂZVI CUCU SRL in 2024?

In 2024, ŞOŞURĂZVI CUCU SRL a raportat o cifra de afaceri de 35.765 RON.

Ce activitate are ŞOŞURĂZVI CUCU SRL?

ŞOŞURĂZVI CUCU SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat ŞOŞURĂZVI CUCU SRL in 2024?

ŞOŞURĂZVI CUCU SRL a inregistrat un profit net de 9.307 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.