Activ Plătitor TVA

STEINERSYSTEMS S.R.L.

CUI: 38171300
CIF: RO38171300
Reg. Com.: J2017001652266
CAEN: 4321
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 septembrie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:22

Despre STEINERSYSTEMS S.R.L.

STEINERSYSTEMS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STEINERSYSTEMS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 663.797 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.2%). Profitul net inregistrat a fost de 50.842 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 34.867 RON in 2017 la 663.797 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
663.797 RON
Venituri totale
663.799 RON
Cheltuieli totale
599.193 RON
Profit brut
64.606 RON
Profit net
50.842 RON
Marja profit net
7,66%
Active imobilizate
162.390 RON
Active circulante
471.820 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
117.207 RON
Casa & conturi bănci
354.613 RON
Capital propriu
494.468 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Aleea Carpaţi nr. 33, 540318

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Aleea Carpaţi nr. 33, 540318
Cod poștal: 540318
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Aleea Carpaţi nr. 33, 540318
Cod postal
540318
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.09.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
663.797 RON
Rezultat net
50.842 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 663.797 RON 619.164 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 663.799 RON 633.009 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 599.193 RON 572.186 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 64.606 RON 60.823 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 50.842 RON 55.498 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 162.390 RON 257.517 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 471.820 RON 373.764 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 634.210 RON 631.281 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 117.207 RON 138.152 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 354.613 RON 235.612 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 143.184 RON 190.337 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 494.468 RON 443.626 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active634.210RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

22,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale634.210 RON
Datorii totale143.184 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,0 %Profit net / active totale
ROE
10,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,30 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 663.797 +7,2% față de anul precedent 663.799 599.193 64.606 +6,2% față de anul precedent 50.842 -8,4% față de anul precedent 0 0
2023 619.164 +36,8% față de anul precedent 633.009 572.186 60.823 -22,6% față de anul precedent 55.498 -25,8% față de anul precedent 0 0
2022 452.589 -8,2% față de anul precedent 480.311 401.754 78.557 -51,9% față de anul precedent 74.797 -53,0% față de anul precedent 0 0
2021 492.826 +5,0% față de anul precedent 492.826 329.400 163.426 +3,2% față de anul precedent 159.089 +3,3% față de anul precedent 0 0
2020 469.546 +0,4% față de anul precedent 477.016 318.668 158.348 -0,5% față de anul precedent 154.002 -0,3% față de anul precedent 0 0
2019 467.718 +54,8% față de anul precedent 467.719 308.532 159.187 +46,4% față de anul precedent 154.510 +46,1% față de anul precedent 0 0
2018 302.184 +766,7% față de anul precedent 302.184 193.435 108.749 +222,7% față de anul precedent 105.727 +223,8% față de anul precedent 0 0
2017 34.867 34.867 1.171 33.696 32.650 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 162.390 471.820 634.210 0 117.207 354.613
2023 257.517 373.764 631.281 0 138.152 235.612
2022 175.842 301.800 477.642 -420 56.517 245.703
2021 105.852 346.724 452.576 94.499 136.890 115.335
2020 114.502 209.428 323.930 1.606 72.463 135.359
2019 62.599 207.619 270.218 0 81.533 126.086
2018 0 174.118 174.118 0 34.852 139.266
2017 0 40.419 40.419 0 0 40.419

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 143.184 -24,8% față de anul precedent 494.468 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 190.337 +108,3% față de anul precedent 443.626 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 91.365 -35,0% față de anul precedent 388.128 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 140.619 -17,9% față de anul precedent 313.331 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 171.193 +899,3% față de anul precedent 154.242 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 17.131 -70,2% față de anul precedent 253.087 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2018 57.541 +660,2% față de anul precedent 116.577 Neraportat 2
2017 7.569 32.850 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LTLORAND TIVADAR LASZLOadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6011/2026capital social, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 663.797 RON. Profit: 50.842 RON

Cifra de afaceri: 663.797 RON. Profit: 50.842 RON

Cifra de afaceri
663.797 RON +7.21% față de anul precedent
Profit net
50.842 RON -8.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
143.184 RON -24.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 619.164 RON. Profit: 55.498 RON

Cifra de afaceri: 619.164 RON. Profit: 55.498 RON

Cifra de afaceri
619.164 RON +36.8% față de anul precedent
Profit net
55.498 RON -25.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
190.337 RON +108.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 452.589 RON. Profit: 74.797 RON

Cifra de afaceri: 452.589 RON. Profit: 74.797 RON

Cifra de afaceri
452.589 RON -8.16% față de anul precedent
Profit net
74.797 RON -52.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
91.365 RON -35.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 492.826 RON. Profit: 159.089 RON

Cifra de afaceri: 492.826 RON. Profit: 159.089 RON

Cifra de afaceri
492.826 RON +4.96% față de anul precedent
Profit net
159.089 RON +3.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
140.619 RON -17.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 469.546 RON. Profit: 154.002 RON

Cifra de afaceri: 469.546 RON. Profit: 154.002 RON

Cifra de afaceri
469.546 RON +0.39% față de anul precedent
Profit net
154.002 RON -0.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
171.193 RON +899.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 467.718 RON. Profit: 154.510 RON

Cifra de afaceri: 467.718 RON. Profit: 154.510 RON

Cifra de afaceri
467.718 RON +54.78% față de anul precedent
Profit net
154.510 RON +46.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
17.131 RON -70.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 302.184 RON. Profit: 105.727 RON

Cifra de afaceri: 302.184 RON. Profit: 105.727 RON

Cifra de afaceri
302.184 RON +766.68% față de anul precedent
Profit net
105.727 RON +223.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
57.541 RON +660.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 34.867 RON. Profit: 32.650 RON

Cifra de afaceri: 34.867 RON. Profit: 32.650 RON

Cifra de afaceri
34.867 RON
Profit net
32.650 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.569 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTEINERSYSTEMS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

STEINERSYSTEMS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.022026Mentiune · Buletin 6011/2026capital social, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 13.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
STEINERSYSTEMS S.R.L.
CUI
38171300
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.02.2026
Registrul Comerțului
J2017001652266
EUID
ROONRC.J2017001652266
Sediu
Jud. Mureş, Municipiul Târgu Mureş, Aleea CARPAŢI, Nr. 33, Ap. 80
Județ
Mureş
Număr încheiere
130909
Data încheierii
16.02.2026
Număr dosar
675386
Data dosarului
13.02.2026
Tribunal
Mures
Registrator
Nicolae Octavian Rusu

Subiecte

capital social, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 13.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 675386 din 13.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6011/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Mureş

ANGEL EYES S.R.L.
CUI: 31980990CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2013-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
681.500 RON
Profit
23.589 RON
Angajati
3
SILVER MIANOVA S.R.L.
CUI: 43700792CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş2021-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
661.759 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
S&D ELECTRIC MURES S.R.L.
CUI: 46315244CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2022-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
708.458 RON
Profit
119.067 RON
Angajati
4
LOGIGAN ELECTRO S.R.L.
CUI: 41474583CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2019-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
628.187 RON
Profit
171.321 RON
Angajati
3
STAR ELECTRO CONSTRUCT SRL
CUI: 30256036CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Sat Ungheni Orş. Ungheni2012-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
861.300 RON
Profit
67.879 RON
Angajati
3
HOT & COLD PRODEL SRL
CUI: 30799237CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2012-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
501.539 RON
Profit
9.369 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Mureş

GS SMART HOME S.R.L.
CUI: 38138230CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş2017-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.226 RON
Profit
4.945 RON
Angajati
1
ROBROLELECTRO SERV SRL
CUI: 38211560CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2017-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.926 RON
Profit
76.680 RON
Angajati
1
LOGDEP&MAN SRL
CUI: 38136680CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2017-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
600 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OP PROIMSERV S.R.L.
CUI: 38828826CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2018-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
728.446 RON
Profit
75.794 RON
Angajati
5

Alte firme din Mureş

ASIJDEREA SRL
CUI: 38171296CAEN: 4933
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2017-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
164.289 RON
Profit
35.906 RON
Angajati
1
LIZNICOL RESURSE UMANE SRL
CUI: 38171326CAEN: 7022
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2017-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.190 RON
Profit
3.992 RON
Angajati
0
DEUTSCH KOMPETENT SRL
CUI: 38159780CAEN: 8559
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2017-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.540 RON
Profit
15.842 RON
Angajati
0
SORITAN OLD CONCEPT SRL
CUI: 38032069CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2017-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.523 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COCO ALE DREG SRL
CUI: 38317139CAEN: 1624
Activ
MUREŞ, Sat Bobohalma Mun. Târnăveni2017-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
852.368 RON
Profit
450.766 RON
Angajati
3
ILINCA EXPERT SRL
CUI: 36934952CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2017-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.550 RON
Profit
11.451 RON
Angajati
0
JURVAL SIMBOL S.R.L.
CUI: 39647496CAEN: 5611
Activ
MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş2018-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
652.475 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
GABI M BARBER STYLING S.R.L.
CUI: 50695982CAEN: 9602
Activ
MUREŞ, Sat Zau de Câmpie Com. Zau de Câmpie2024-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
501 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STEINERSYSTEMS S.R.L.?

CUI-ul STEINERSYSTEMS S.R.L. este 38171300.

Unde este sediul STEINERSYSTEMS S.R.L.?

STEINERSYSTEMS S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Aleea Carpaţi nr. 33, 540318, Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata STEINERSYSTEMS S.R.L.?

STEINERSYSTEMS S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STEINERSYSTEMS S.R.L. in 2024?

In 2024, STEINERSYSTEMS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 663.797 RON.

Cati angajati are STEINERSYSTEMS S.R.L.?

STEINERSYSTEMS S.R.L. a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are STEINERSYSTEMS S.R.L.?

STEINERSYSTEMS S.R.L. are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Ce profit a inregistrat STEINERSYSTEMS S.R.L. in 2024?

STEINERSYSTEMS S.R.L. a inregistrat un profit net de 50.842 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.