Activ Plătitor TVAe‑Factură

CONNEXIAL RO SRL

CUI: 38175913
CIF: RO38175913
Reg. Com.: J2017000525512
CAEN: 6290
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 septembrie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 08:48

Despre CONNEXIAL RO SRL

CONNEXIAL RO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei" (cod CAEN 6290), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONNEXIAL RO SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.490.684 RON, in crestere fata de anul precedent (+40.4%). Profitul net inregistrat a fost de 421.780 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 14.515 RON in 2017 la 1.490.684 RON in 2024.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 1 din 1 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 5 la nivel national in domeniul sau (18 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.490.684 RON
Venituri totale
1.490.687 RON
Cheltuieli totale
975.066 RON
Profit brut
515.621 RON
Profit net
421.780 RON
Marja profit net
28,29%
Active imobilizate
396.076 RON
Active circulante
1.178.783 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
288.937 RON
Casa & conturi bănci
889.846 RON
Capital propriu
1.411.998 RON
Cifra de afaceri · CAEN 6290
Loc 5 din 18
Profit net · CAEN 6290
Loc 3 din 18
Angajati · CAEN 6290
Loc 6 din 18

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Sirenelor nr. 48-50
Telefon0731620300

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Sirenelor nr. 48-50
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Sirenelor nr. 48-50
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 28.04.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 iulie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.490.684 RON
Rezultat net
421.780 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.490.684 RON 1.061.442 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.490.687 RON 1.061.442 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 975.066 RON 717.717 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 515.621 RON 343.725 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 421.780 RON 333.110 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 396.076 RON 492.746 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.178.783 RON 562.715 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.574.859 RON 1.055.461 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 288.937 RON 211.942 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 889.846 RON 350.773 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 162.861 RON 65.243 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.411.998 RON 990.218 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.574.859RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

10,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.574.859 RON
Datorii totale162.861 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
26,8 %Profit net / active totale
ROE
29,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,24 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
89,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.490.684 +40,4% față de anul precedent 1.490.687 975.066 515.621 +50,0% față de anul precedent 421.780 +26,6% față de anul precedent 0 0
2023 1.061.442 +11,7% față de anul precedent 1.061.442 717.717 343.725 -33,9% față de anul precedent 333.110 -34,7% față de anul precedent 0 0
2022 950.393 +120,3% față de anul precedent 950.393 430.814 519.579 +162,5% față de anul precedent 510.075 +163,3% față de anul precedent 0 0
2021 431.354 +137,9% față de anul precedent 431.354 233.394 197.960 +119,0% față de anul precedent 193.733 +127,0% față de anul precedent 0 0
2020 181.327 +78,2% față de anul precedent 181.327 90.948 90.379 +1,8% față de anul precedent 85.330 -0,5% față de anul precedent 0 0
2019 101.757 +89,0% față de anul precedent 101.757 12.982 88.775 +369,9% față de anul precedent 85.721 +396,2% față de anul precedent 0 0
2018 53.845 +271,0% față de anul precedent 53.845 34.954 18.891 +262,6% față de anul precedent 17.275 +261,9% față de anul precedent 0 0
2017 14.515 14.515 9.305 5.210 4.774 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 396.076 1.178.783 1.574.859 0 288.937 889.846
2023 492.746 562.715 1.055.461 0 211.942 350.773
2022 322.345 395.445 717.790 0 265.063 130.382
2021 91.329 348.672 440.001 0 110.595 238.077
2020 814 194.066 194.880 0 10.595 183.471
2019 1.389 108.439 109.828 0 33.154 75.285
2018 1.964 21.137 23.101 0 10.814 10.323
2017 0 5.179 5.179 0 0 5.179

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 162.861 +149,6% față de anul precedent 1.411.998 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 65.243 +7,5% față de anul precedent 990.218 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 60.682 +14,6% față de anul precedent 657.108 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 52.968 +3.252,4% față de anul precedent 387.033 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 1.580 -15,0% față de anul precedent 193.300 Neraportat 1
2019 1.858 +118,1% față de anul precedent 107.970 Neraportat 0
2018 852 +315,6% față de anul precedent 22.249 Neraportat 0
2017 205 4.974 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MVMadalin- Valentin HorohainespecificataNeraportatăNeraportată
MHMadalin-Valentin HorohaiadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 16838/2026schimbare sediu social in alt judet, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

schimbare sediu social in alt judet, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 16176/2026schimbare sediu social in alt judet, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

schimbare sediu social in alt judet, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.490.684 RON. Profit: 421.780 RON

Cifra de afaceri: 1.490.684 RON. Profit: 421.780 RON

Cifra de afaceri
1.490.684 RON +40.44% față de anul precedent
Profit net
421.780 RON +26.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
162.861 RON +149.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.061.442 RON. Profit: 333.110 RON

Cifra de afaceri: 1.061.442 RON. Profit: 333.110 RON

Cifra de afaceri
1.061.442 RON +11.68% față de anul precedent
Profit net
333.110 RON -34.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
65.243 RON +7.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 950.393 RON. Profit: 510.075 RON

Cifra de afaceri: 950.393 RON. Profit: 510.075 RON

Cifra de afaceri
950.393 RON +120.33% față de anul precedent
Profit net
510.075 RON +163.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
60.682 RON +14.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
reper anualClasamentePremii si distinctii 2022Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 431.354 RON. Profit: 193.733 RON

Cifra de afaceri: 431.354 RON. Profit: 193.733 RON

Cifra de afaceri
431.354 RON +137.89% față de anul precedent
Profit net
193.733 RON +127.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
52.968 RON +3252.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 181.327 RON. Profit: 85.330 RON

Cifra de afaceri: 181.327 RON. Profit: 85.330 RON

Cifra de afaceri
181.327 RON +78.2% față de anul precedent
Profit net
85.330 RON -0.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.580 RON -14.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 101.757 RON. Profit: 85.721 RON

Cifra de afaceri: 101.757 RON. Profit: 85.721 RON

Cifra de afaceri
101.757 RON +88.98% față de anul precedent
Profit net
85.721 RON +396.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.858 RON +118.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 53.845 RON. Profit: 17.275 RON

Cifra de afaceri: 53.845 RON. Profit: 17.275 RON

Cifra de afaceri
53.845 RON +270.96% față de anul precedent
Profit net
17.275 RON +261.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
852 RON +315.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 14.515 RON. Profit: 4.774 RON

Cifra de afaceri: 14.515 RON. Profit: 4.774 RON

Cifra de afaceri
14.515 RON
Profit net
4.774 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
205 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONNEXIAL RO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6290 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CONNEXIAL RO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6290 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.052026Mentiune · Buletin 16838/2026schimbare sediu social in alt judet, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

schimbare sediu social in alt judet; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 16.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CONNEXIAL RO SRL
CUI
38175913
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.05.2026
Registrul Comerțului
J2017000525512
EUID
ROONRC.J2017000525512
Sediu
Jud. Călăraşi, Municipiul Călăraşi, Strada MUŞEŢELULUI, Nr. 56, Bl. J50, Scara 1, Etaj 3,
Județ
Călăraşi
Număr încheiere
360297
Data încheierii
05.05.2026
Număr dosar
1746528
Data dosarului
28.04.2026
Tribunal
Călărasi
Registrator
Alina Elena Bujoreanu

Subiecte

schimbare sediu social in alt judet, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1746528 din 28.04.2026
  • Decizie asociat unic nr. 17 din 18.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 16838/2026 (PDF)
30.042026Mentiune · Buletin 16176/2026schimbare sediu social in alt judet, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

schimbare sediu social in alt judet; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 16.04.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CONNEXIAL RO SRL
CUI
38175913
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.04.2026
Registrul Comerțului
J2017000525512
EUID
ROONRC.J2017000525512
Sediu
Jud. Călăraşi, Municipiul Călăraşi, Strada MUŞEŢELULUI, Nr. 56, Bl. J50, Scara 1, Etaj 3,
Județ
Călăraşi
Număr încheiere
346649
Data încheierii
28.04.2026
Număr dosar
1577642
Data dosarului
16.04.2026
Tribunal
Călărasi
Registrator
Eugenia-Georgeta Dumitru

Subiecte

schimbare sediu social in alt judet, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 16 din 16.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1577642 din 16.04.2026
  • Decizie asociat unic nr. 17 din 18.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 16176/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2022

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6290, Municipiul Bucureşti

CHROOT NETWORK SRL
CUI: 21052851CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.509.925 RON
Profit
278.368 RON
Angajati
3
ZVUK TECH S.R.L.
CUI: 44679940CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.453.783 RON
Profit
311.965 RON
Angajati
1
CONNECTIONS TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 21285865CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.549.443 RON
Profit
61.580 RON
Angajati
13
ALYNNE IT CONCEPT SRL
CUI: 28469393CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.441.402 RON
Profit
33.288 RON
Angajati
7
SMARTNET SYSTEMS SRL
CUI: 18670038CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.832.345 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ERP CRAFT S.R.L.
CUI: 41082474CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.243.473 RON
Profit
1.069.277 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6290, Municipiul Bucureşti

THE REIGN OF SOFTWARE SRL
CUI: 38151639CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.348.259 RON
Profit
1.088.658 RON
Angajati
1
NINJAONE SERVICES RO S.R.L.
CUI: 38376992CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.271.982 RON
Profit
263.613 RON
Angajati
23
MARAL EDI SOLUTIONS SRL
CUI: 38131208CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.216 RON
Profit
224.101 RON
Angajati
1
CLEVER DESIGN S.R.L.
CUI: 38432219CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.852.587 RON
Profit
459.022 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

PENTADOX & WEG S.R.L.
CUI: 38175719CAEN: 4614
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.422 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HANNA ROYAL CLINIC SRL
CUI: 38176234CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.141 RON
Profit
5.744 RON
Angajati
1
HTML-CSS.RO SRL
CUI: 38173637CAEN: 6310
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.620 RON
Profit
73.822 RON
Angajati
1
CARESTREAM DENTAL SRL
CUI: 38177914CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.618.046 RON
Profit
1.114.600 RON
Angajati
97
KVANTUM SPORT SRL
CUI: 38158599CAEN: 4763
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.889.378 RON
Profit
1.237.799 RON
Angajati
76
HIGH ACTIV MANAGEMENT SRL
CUI: 38195112CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.905 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DRINKS CLUB SRL
CUI: 37991239CAEN: 4634
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-07-18
fara e-Factura
GDA FISHING S.R.L.
CUI: 38366174CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.923 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PIXEL EXPERT CONTAB SRL
CUI: 36230531CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.810 RON
Profit
39.967 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONNEXIAL RO SRL?

CUI-ul CONNEXIAL RO SRL este 38175913.

Unde este sediul CONNEXIAL RO SRL?

CONNEXIAL RO SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Sirenelor nr. 48-50, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CONNEXIAL RO SRL?

CONNEXIAL RO SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONNEXIAL RO SRL in 2024?

In 2024, CONNEXIAL RO SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.490.684 RON.

Cati angajati are CONNEXIAL RO SRL?

CONNEXIAL RO SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are CONNEXIAL RO SRL?

CONNEXIAL RO SRL are codul CAEN principal 6290 (Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei).

Ce profit a inregistrat CONNEXIAL RO SRL in 2024?

CONNEXIAL RO SRL a inregistrat un profit net de 421.780 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.