Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 06:47
Despre WZD DEV SOLUTIONS S.R.L.
WZD DEV SOLUTIONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Arad, judetul ARAD, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, WZD DEV SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 8.403 RON
- Cheltuieli totale
- 12.785 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 32.058 RON
- Stocuri
- 500 RON
- Creanțe
- 15.976 RON
- Casa & conturi bănci
- 15.582 RON
- Capital propriu
- -34.518 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARAD, Mun. Arad, Cal. Aurel Vlaicu
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 06.09.2017
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2017 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -4.382 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 8.403 RON | 7.698 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 12.785 RON | 25.844 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 4.382 RON | 18.146 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 4.382 RON | 18.478 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 495 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 32.058 RON | 55.611 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 32.058 RON | 56.106 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 500 RON | 3.469 RON |
| CreanțeSume de încasat | 15.976 RON | 15.769 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 15.582 RON | 36.373 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 66.576 RON | 86.242 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -34.518 RON | -30.136 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,48 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -107,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 8.403 | 12.785 | 0 | 0 | 4.382 | 4.382 |
| 2023 | 0 -100,0% față de anul precedent | 7.698 | 25.844 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 18.146 | 18.478 |
| 2022 | 440.503 -10,8% față de anul precedent | 448.796 | 445.321 | 3.475 -63,8% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 1.067 |
| 2021 | 493.750 -11,1% față de anul precedent | 540.166 | 530.569 | 9.597 +62,1% față de anul precedent | 4.191 +1.217,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 555.186 +26,8% față de anul precedent | 560.238 | 554.317 | 5.921 -0,7% față de anul precedent | 318 -78,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 437.973 +9,7% față de anul precedent | 443.635 | 437.670 | 5.965 -42,7% față de anul precedent | 1.483 -76,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 399.301 | 400.146 | 389.731 | 10.415 | 6.416 | 0 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 23.198 | 0 | 0 | 23.198 | 23.198 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 32.058 | 32.058 | 500 | 15.976 | 15.582 |
| 2023 | 495 | 55.611 | 56.106 | 3.469 | 15.769 | 36.373 |
| 2022 | 6.828 | 102.164 | 108.992 | 3.948 | 35.476 | 62.740 |
| 2021 | 16.243 | 83.079 | 99.322 | 317 | 30.073 | 52.689 |
| 2020 | 34.691 | 102.740 | 137.431 | 3.567 | 31.237 | 67.936 |
| 2019 | 54.243 | 56.744 | 110.987 | 12.883 | 35.022 | 8.839 |
| 2018 | 49.563 | 46.894 | 96.457 | 713 | 32.605 | 13.576 |
| 2017 | 20.698 | 3.156 | 23.854 | 0 | 2.244 | 912 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 66.576 -22,8% față de anul precedent | -34.518 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 86.242 -28,5% față de anul precedent | -30.136 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 120.650 +9,8% față de anul precedent | -11.658 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2021 | 109.913 -28,0% față de anul precedent | -10.591 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 152.693 +19,7% față de anul precedent | -14.781 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 127.589 +12,5% față de anul precedent | -15.100 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 113.410 +123,7% față de anul precedent | -16.582 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 50.694 | -22.998 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| VCVICTOR CRISTIAN ROŞU | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
10 repere. O singură cronologie.
Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9868/2026schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.382 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 66.576 RON -22.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 18.478 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 86.242 RON -28.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 440.503 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 440.503 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 440.503 RON -10.78% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.067 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 120.650 RON +9.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 493.750 RON. Profit: 4.191 RON
Cifra de afaceri: 493.750 RON. Profit: 4.191 RON
- Cifra de afaceri
- 493.750 RON -11.07% față de anul precedent
- Profit net
- 4.191 RON +1217.92% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 109.913 RON -28.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 555.186 RON. Profit: 318 RON
Cifra de afaceri: 555.186 RON. Profit: 318 RON
- Cifra de afaceri
- 555.186 RON +26.76% față de anul precedent
- Profit net
- 318 RON -78.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 152.693 RON +19.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 437.973 RON. Profit: 1.483 RON
Cifra de afaceri: 437.973 RON. Profit: 1.483 RON
- Cifra de afaceri
- 437.973 RON +9.68% față de anul precedent
- Profit net
- 1.483 RON -76.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 127.589 RON +12.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 399.301 RON. Profit: 6.416 RON
Cifra de afaceri: 399.301 RON. Profit: 6.416 RON
- Cifra de afaceri
- 399.301 RON
- Profit net
- 6.416 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 113.410 RON +123.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.198 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 50.694 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataWZD DEV SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Mun. Arad (ARAD)
WZD DEV SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Mun. Arad (ARAD)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
13.032026Mentiune · Buletin 9868/2026schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
schimbare denumire firmă; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 09.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- WIZRO TRANS SPEDLINE SRL
- CUI
- 38188425
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 13.03.2026
- Registrul Comerțului
- J2/1651/2017
- EUID
- ROONRC.J2/1651/2017
- Sediu
- Jud. Arad, Municipiul Arad, Calea AUREL VLAICU, Bl. B20, Scara A, Etaj 8, Ap. 32
- Județ
- Arad
- Număr încheiere
- 210130
- Data încheierii
- 12.03.2026
- Număr dosar
- 1074586
- Data dosarului
- 11.03.2026
- Tribunal
- Arad
- Registrator
- Horia-Marius Zimbran
Subiecte
schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 09.03.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1074586 din 11.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Arad
Alte firme din Arad
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul WZD DEV SOLUTIONS S.R.L.?
CUI-ul WZD DEV SOLUTIONS S.R.L. este 38188425.
Unde este sediul WZD DEV SOLUTIONS S.R.L.?
WZD DEV SOLUTIONS S.R.L. are sediul in Romania, ARAD, Mun. Arad, Cal. Aurel Vlaicu, Mun. Arad, judetul ARAD.
Cand a fost infiintata WZD DEV SOLUTIONS S.R.L.?
WZD DEV SOLUTIONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a WZD DEV SOLUTIONS S.R.L. in 2024?
In 2024, WZD DEV SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are WZD DEV SOLUTIONS S.R.L.?
WZD DEV SOLUTIONS S.R.L. are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).
Ce profit a inregistrat WZD DEV SOLUTIONS S.R.L. in 2024?
WZD DEV SOLUTIONS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 4.382 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.