Activ

PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL

CUI: 38207713
CIF: 38207713
Reg. Com.: J17/1583/2017
CAEN: 7499
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 septembrie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 19:16

Despre PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL

PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Tecuci, judetul GALAŢI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a." (cod CAEN 7499), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL a raportat o cifra de afaceri de 31.800 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.8%). Profitul net inregistrat a fost de 10.604 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 240 RON in 2017 la 31.800 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
31.800 RON
Venituri totale
31.800 RON
Cheltuieli totale
19.081 RON
Profit brut
12.719 RON
Profit net
10.604 RON
Marja profit net
33,35%
Active imobilizate
212 RON
Active circulante
11.512 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
11.512 RON
Capital propriu
10.868 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Tecuci, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 127, 805300
Telefon0740295445

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Tecuci, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 127, 805300
Cod poștal: 805300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Tecuci, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 127, 805300
Cod postal
805300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.09.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
31.800 RON
Rezultat net
10.604 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 31.800 RON 28.950 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 31.800 RON 28.950 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 19.081 RON 13.135 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 12.719 RON 15.815 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 10.604 RON 13.585 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 212 RON 1.375 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 11.512 RON 68.742 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 11.724 RON 70.117 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 50.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.512 RON 18.742 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 856 RON 2.053 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 10.868 RON 68.064 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active11.724RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

7,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale11.724 RON
Datorii totale856 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
90,4 %Profit net / active totale
ROE
97,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
13,45 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
92,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 31.800 +9,8% față de anul precedent 31.800 19.081 12.719 -19,6% față de anul precedent 10.604 -21,9% față de anul precedent 0 0
2023 28.950 -10,9% față de anul precedent 28.950 13.135 15.815 -34,7% față de anul precedent 13.585 -41,6% față de anul precedent 0 0
2022 32.484 -48,0% față de anul precedent 32.484 8.258 24.226 -52,4% față de anul precedent 23.251 -52,6% față de anul precedent 0 0
2021 62.493 +155,4% față de anul precedent 62.497 11.596 50.901 +184,2% față de anul precedent 49.026 +183,2% față de anul precedent 0 0
2020 24.469 +50,7% față de anul precedent 24.523 6.615 17.908 +228,6% față de anul precedent 17.313 +247,9% față de anul precedent 0 0
2019 16.236 +67,0% față de anul precedent 16.237 10.787 5.450 -0,1% față de anul precedent 4.976 -3,6% față de anul precedent 0 0
2018 9.720 +3.950,0% față de anul precedent 9.720 4.267 5.453 5.161 0 0
2017 240 240 987 0 0 747 754

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 212 11.512 11.724 0 0 11.512
2023 1.375 68.742 70.117 0 50.000 18.742
2022 2.433 70.046 72.479 0 0 70.046
2021 0 49.850 49.850 0 0 49.850
2020 0 22.609 22.609 0 0 22.609
2019 0 5.321 5.321 0 0 5.321
2018 0 4.693 4.693 2.249 480 1.964
2017 418 5.649 6.067 948 0 4.701

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 856 -58,3% față de anul precedent 10.868 Neraportat 0
2023 2.053 68.064 Neraportat 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 72.479 Neraportat 0
2021 622 +455,4% față de anul precedent 49.228 Neraportat 0
2020 112 -18,8% față de anul precedent 22.497 Neraportat 0
2019 138 +62,4% față de anul precedent 5.183 Neraportat 0
2018 85 -98,7% față de anul precedent 4.608 Neraportat 0
2017 6.621 -554 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 31.800 RON. Profit: 10.604 RON

Cifra de afaceri: 31.800 RON. Profit: 10.604 RON

Cifra de afaceri
31.800 RON +9.84% față de anul precedent
Profit net
10.604 RON -21.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
856 RON -58.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 28.950 RON. Profit: 13.585 RON

Cifra de afaceri: 28.950 RON. Profit: 13.585 RON

Cifra de afaceri
28.950 RON -10.88% față de anul precedent
Profit net
13.585 RON -41.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.053 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 32.484 RON. Profit: 23.251 RON

Cifra de afaceri: 32.484 RON. Profit: 23.251 RON

Cifra de afaceri
32.484 RON -48.02% față de anul precedent
Profit net
23.251 RON -52.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 62.493 RON. Profit: 49.026 RON

Cifra de afaceri: 62.493 RON. Profit: 49.026 RON

Cifra de afaceri
62.493 RON +155.4% față de anul precedent
Profit net
49.026 RON +183.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
622 RON +455.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 24.469 RON. Profit: 17.313 RON

Cifra de afaceri: 24.469 RON. Profit: 17.313 RON

Cifra de afaceri
24.469 RON +50.71% față de anul precedent
Profit net
17.313 RON +247.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
112 RON -18.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 16.236 RON. Profit: 4.976 RON

Cifra de afaceri: 16.236 RON. Profit: 4.976 RON

Cifra de afaceri
16.236 RON +67.04% față de anul precedent
Profit net
4.976 RON -3.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
138 RON +62.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 9.720 RON. Profit: 5.161 RON

Cifra de afaceri: 9.720 RON. Profit: 5.161 RON

Cifra de afaceri
9.720 RON +3950% față de anul precedent
Profit net
5.161 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
85 RON -98.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 240 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 240 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
240 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
754 RON
Angajati
0
Datorii
6.621 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Mun. Tecuci (GALAŢI)

PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Mun. Tecuci (GALAŢI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7499, Galaţi

ELEDRA PSI CONSULTING SRL
CUI: 35376874CAEN: 7499
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2016-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.667 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NO RISK ZONE S.R.L.
CUI: 39119830CAEN: 7499
Activ
GALAŢI, Sat Cosmeşti Com. Cosmeşti2018-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.200 RON
Profit
22.090 RON
Angajati
0
PTA GROUP SRL
CUI: 24613460CAEN: 7499
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2008-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DRONE ASIST S.R.L.
CUI: 45387501CAEN: 7499
Activ
GALAŢI, Sat Tudor Vladimirescu Com. Tudor Vladimirescu2021-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.500 RON
Profit
391 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7499, Galaţi

MOROŞANU ANDREI 13 SRL
CUI: 37677865CAEN: 7499
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2017-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.500 RON
Profit
64.785 RON
Angajati
1
CGC SSM S.R.L.
CUI: 38429671CAEN: 7499
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2017-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.750 RON
Profit
176.705 RON
Angajati
2
OPTIMM CDA PREVENTION SRL
CUI: 37573910CAEN: 7499
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2017-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
580.007 RON
Profit
351.977 RON
Angajati
2
AUDITOR PANAIT S.R.L.
CUI: 38785814CAEN: 7499
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2018-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.410 RON
Profit
28.531 RON
Angajati
0

Alte firme din Galaţi

STEIGERWALD STUDIO SRL
CUI: 38207691CAEN: 6210
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2017-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IMPIRE AZ GSM SRL
CUI: 38207730CAEN: 4778
Activ
GALAŢI, Sat Barcea Com. Barcea2017-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.364 RON
Profit
10.463 RON
Angajati
1
ULOOKWOW S.R.L.
CUI: 38193669CAEN: 9621
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2017-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.765 RON
Profit
1.257 RON
Angajati
1
JEAQUELYNE SRL
CUI: 38220879CAEN: 9622
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2017-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.791 RON
Profit
8.396 RON
Angajati
1
COSTRUZIONI TOTO PARK SRL
CUI: 38008109CAEN: 9321
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2017-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.635 RON
Profit
1.368 RON
Angajati
2
PANITIMGAL SRL
CUI: 38401018CAEN: 1071
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2017-10-25
fara e-Factura
AGROTOP EXPERT E.V.M. SRL
CUI: 36421493CAEN: 0111
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2016-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
480.097 RON
Profit
10.416 RON
Angajati
1
BOSTICART DECO S.R.L.
CUI: 40041999CAEN: 4762
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2018-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.116 RON
Profit
27.259 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL?

CUI-ul PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL este 38207713.

Unde este sediul PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL?

PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Tecuci, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 127, 805300, Mun. Tecuci, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL?

PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL in 2024?

In 2024, PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL a raportat o cifra de afaceri de 31.800 RON.

Ce activitate are PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL?

PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL are codul CAEN principal 7499 (Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.).

Ce profit a inregistrat PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL in 2024?

PRIVEŞTE-ŢI VIAŢA DIFERIT SRL a inregistrat un profit net de 10.604 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.