Activ Plătitor TVA

MRC SOLUTION SYSTEM SRL

CUI: 38250381
CIF: RO38250381
Reg. Com.: J2017003818352
CAEN: 2553
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 septembrie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Operațiuni de mecanică generală

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 22:38

Despre MRC SOLUTION SYSTEM SRL

MRC SOLUTION SYSTEM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă, judetul TIMIŞ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Operațiuni de mecanică generală" (cod CAEN 2553), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MRC SOLUTION SYSTEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.237.360 RON, in scadere fata de anul precedent (-6.7%). Profitul net inregistrat a fost de 561.513 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 204.697 RON in 2017 la 1.237.360 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.237.360 RON
Venituri totale
1.258.160 RON
Cheltuieli totale
660.253 RON
Profit brut
597.907 RON
Profit net
561.513 RON
Marja profit net
45,38%
Active imobilizate
326.554 RON
Active circulante
671.641 RON
Stocuri
47.122 RON
Creanțe
546.622 RON
Casa & conturi bănci
77.897 RON
Capital propriu
561.873 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă, INCINTA FERMEI AVICOLA, 307285
Detalii adresaHALA 12
Telefon0748298397

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă, INCINTA FERMEI AVICOLA, 307285
Cod poștal: 307285
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă, INCINTA FERMEI AVICOLA, 307285
Detalii
HALA 12
Cod postal
307285
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.09.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.237.360 RON
Rezultat net
561.513 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.237.360 RON 1.326.038 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.258.160 RON 1.303.082 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 660.253 RON 637.300 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 597.907 RON 665.782 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 561.513 RON 655.160 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 326.554 RON 354.937 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 671.641 RON 370.369 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 998.195 RON 725.306 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 47.122 RON 9.553 RON
CreanțeSume de încasat 546.622 RON 149.459 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 77.897 RON 211.357 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 436.322 RON 69.786 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 561.873 RON 655.520 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active998.195RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

43,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale998.195 RON
Datorii totale436.322 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
56,3 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,54 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
56,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.237.360 -6,7% față de anul precedent 1.258.160 660.253 597.907 -10,2% față de anul precedent 561.513 -14,3% față de anul precedent 0 0
2023 1.326.038 -4,0% față de anul precedent 1.303.082 637.300 665.782 -1,3% față de anul precedent 655.160 -1,2% față de anul precedent 0 0
2022 1.381.518 +48,5% față de anul precedent 1.401.387 727.087 674.300 +67,0% față de anul precedent 663.020 +67,7% față de anul precedent 0 0
2021 930.507 +15,6% față de anul precedent 937.843 534.038 403.805 +14,5% față de anul precedent 395.456 +14,7% față de anul precedent 0 0
2020 804.875 -19,4% față de anul precedent 806.014 453.311 352.703 -33,4% față de anul precedent 344.858 -33,7% față de anul precedent 0 0
2019 999.079 +27,7% față de anul precedent 1.013.450 483.624 529.826 +95,4% față de anul precedent 519.727 +97,4% față de anul precedent 0 0
2018 782.687 +282,4% față de anul precedent 783.788 512.699 271.089 +67,3% față de anul precedent 263.259 +64,6% față de anul precedent 0 0
2017 204.697 204.697 42.658 162.039 159.992 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 326.554 671.641 998.195 47.122 546.622 77.897
2023 354.937 370.369 725.306 9.553 149.459 211.357
2022 323.803 475.168 798.971 25.781 355.704 93.683
2021 378.780 241.759 620.539 20.359 108.723 112.677
2020 337.116 202.559 539.675 3.602 107.293 91.664
2019 287.287 301.010 588.297 7.256 132.305 161.449
2018 141.736 289.024 430.760 136 80.169 208.719
2017 156.372 195.219 351.591 515 169.249 25.455

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 436.322 +525,2% față de anul precedent 561.873 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 69.786 -48,5% față de anul precedent 655.520 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2022 135.591 -39,7% față de anul precedent 663.380 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2021 224.723 +15,6% față de anul precedent 395.816 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 194.457 +326,2% față de anul precedent 345.218 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2019 45.624 -72,7% față de anul precedent 520.087 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 167.141 -12,6% față de anul precedent 263.619 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2017 191.299 160.292 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

22din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ACADELINA CLAUDIA RĂCĂREANUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28354/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.237.360 RON. Profit: 561.513 RON

Cifra de afaceri: 1.237.360 RON. Profit: 561.513 RON

Cifra de afaceri
1.237.360 RON -6.69% față de anul precedent
Profit net
561.513 RON -14.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
436.322 RON +525.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.326.038 RON. Profit: 655.160 RON

Cifra de afaceri: 1.326.038 RON. Profit: 655.160 RON

Cifra de afaceri
1.326.038 RON -4.02% față de anul precedent
Profit net
655.160 RON -1.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
69.786 RON -48.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.381.518 RON. Profit: 663.020 RON

Cifra de afaceri: 1.381.518 RON. Profit: 663.020 RON

Cifra de afaceri
1.381.518 RON +48.47% față de anul precedent
Profit net
663.020 RON +67.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
135.591 RON -39.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 930.507 RON. Profit: 395.456 RON

Cifra de afaceri: 930.507 RON. Profit: 395.456 RON

Cifra de afaceri
930.507 RON +15.61% față de anul precedent
Profit net
395.456 RON +14.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
224.723 RON +15.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 804.875 RON. Profit: 344.858 RON

Cifra de afaceri: 804.875 RON. Profit: 344.858 RON

Cifra de afaceri
804.875 RON -19.44% față de anul precedent
Profit net
344.858 RON -33.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
194.457 RON +326.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 999.079 RON. Profit: 519.727 RON

Cifra de afaceri: 999.079 RON. Profit: 519.727 RON

Cifra de afaceri
999.079 RON +27.65% față de anul precedent
Profit net
519.727 RON +97.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
45.624 RON -72.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 782.687 RON. Profit: 263.259 RON

Cifra de afaceri: 782.687 RON. Profit: 263.259 RON

Cifra de afaceri
782.687 RON +282.36% față de anul precedent
Profit net
263.259 RON +64.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
167.141 RON -12.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 204.697 RON. Profit: 159.992 RON

Cifra de afaceri: 204.697 RON. Profit: 159.992 RON

Cifra de afaceri
204.697 RON
Profit net
159.992 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
191.299 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMRC SOLUTION SYSTEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2553 in Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă (TIMIŞ)

MRC SOLUTION SYSTEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2553 in Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă (TIMIŞ)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

28.072026Mentiune · Buletin 28354/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; prelungire mandat administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 07.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MRC SOLUTION SYSTEM SRL
CUI
38250381
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
28.07.2026
Registrul Comerțului
J35/3818/2017
EUID
ROONRC.J35/3818/2017
Sediu
Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Jud. Timiş, INCINTA FERMEI AVICOLA,
Județ
Timiş
Număr încheiere
597655
Data încheierii
28.07.2026
Număr dosar
2776629
Data dosarului
13.07.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Florentina Tanasescu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 07.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2776629 din 13.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 28354/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2553, Timiş

TECHNIS SYSTEME RO SRL
CUI: 35258291CAEN: 2553
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2015-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.279.188 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
LAMAX-PROM SRL
CUI: 11079302CAEN: 2553
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1998-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.143.833 RON
Profit
23.906 RON
Angajati
6
WESTMETAL SOLUTION S.R.L.
CUI: 46765575CAEN: 2553
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă2022-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.522.741 RON
Profit
353.908 RON
Angajati
7
MECATOR S.R.L.
CUI: 49038083CAEN: 2553
Activ
TIMIŞ, Sat Şag Com. Şag2023-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.123.372 RON
Profit
111.681 RON
Angajati
5
SILCOM S.R.L.
CUI: 2499005CAEN: 2553
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj1992-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.133.479 RON
Profit
980 RON
Angajati
20
BMI CONCEPT METAL S.R.L.
CUI: 47907228CAEN: 2553
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2023-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
742.581 RON
Profit
53.881 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2553, Timiş

EXPRESS PRECISION SRL
CUI: 37477379CAEN: 2553
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.729 RON
Profit
57.761 RON
Angajati
1
CNCKRAFT S.R.L.
CUI: 38767435CAEN: 2553
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2018-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.506 RON
Profit
32.036 RON
Angajati
2
MECSOL BNT SRL
CUI: 37363501CAEN: 2553
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.032.889 RON
Profit
502.390 RON
Angajati
4
NEW SMART METAL S.R.L.
CUI: 39891856CAEN: 2553
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă2018-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
868.352 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Alte firme din Timiş

RINTIMIPAN SRL
CUI: 38244541CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2017-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
975.940 RON
Profit
13.504 RON
Angajati
7
VALUEFY S.R.L.
CUI: 38250411CAEN: 7490
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2017-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.648 RON
Profit
86.618 RON
Angajati
1
ALEXANDRA GRUICIN SRL
CUI: 38243074CAEN: 8559
Activ
TIMIŞ, Sat Cenei Com. Cenei2017-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.063 RON
Profit
72.731 RON
Angajati
0
COSMINA DUSAN DENT SRL
CUI: 38256635CAEN: 8623
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
389.259 RON
Profit
122.181 RON
Angajati
1
TIM EYE OPTIC SRL
CUI: 38168037CAEN: 4774
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
447.639 RON
Profit
175.251 RON
Angajati
1
OWLS ONLINE GROUP SRL
CUI: 38339226CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Orş. Buziaş2017-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.376 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
COMPLEX TIMIŞ UNU SRL
CUI: 37544818CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.002.853 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
Activ
TIMIŞ, Sat Utvin Com. Sânmihaiu Român2018-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.513 RON
Profit
107.163 RON
Angajati
1
TERRA INVEST SRL
CUI: 25250886CAEN: 6811
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2009-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
694.688 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
HN INVEST RESIDENCE S.R.L.
CUI: 45049888CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Sat Remetea Mare Com. Remetea Mare2021-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MRC SOLUTION SYSTEM SRL?

CUI-ul MRC SOLUTION SYSTEM SRL este 38250381.

Unde este sediul MRC SOLUTION SYSTEM SRL?

MRC SOLUTION SYSTEM SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă, INCINTA FERMEI AVICOLA, 307285, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata MRC SOLUTION SYSTEM SRL?

MRC SOLUTION SYSTEM SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MRC SOLUTION SYSTEM SRL in 2024?

In 2024, MRC SOLUTION SYSTEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.237.360 RON.

Cati angajati are MRC SOLUTION SYSTEM SRL?

MRC SOLUTION SYSTEM SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are MRC SOLUTION SYSTEM SRL?

MRC SOLUTION SYSTEM SRL are codul CAEN principal 2553 (Operațiuni de mecanică generală).

Ce profit a inregistrat MRC SOLUTION SYSTEM SRL in 2024?

MRC SOLUTION SYSTEM SRL a inregistrat un profit net de 561.513 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.