Activ

DUMITRACHE M. ANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 38255990
CIF: 38255990
Reg. Com.: F29/840/2017
CAEN: 7430
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 22 septembrie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)

Surse și actualizare

Despre DUMITRACHE M. ANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

DUMITRACHE M. ANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Câmpina, judetul PRAHOVA, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)" (cod CAEN 7430), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 22.09.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7430, Prahova

AHR INTERMEDIA SISTEM SRL
CUI: 31576900CAEN: 7430
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2013-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
696.379 RON
Profit
128.794 RON
Angajati
2
TRADUCERI.BIZ SRL
CUI: 16731538CAEN: 7430
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2004-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.373 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OMNIADA TRAD S.R.L.
CUI: 24201435CAEN: 7430
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni2008-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.936 RON
Profit
17.471 RON
Angajati
1
MG BEST CONSULTING S.R.L.
CUI: 46038526CAEN: 7430
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.901 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WORDENGINE SERV SRL
CUI: 18666843CAEN: 7430
Activ
PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni2006-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.562 RON
Profit
45.409 RON
Angajati
2
MABYS TRANSLATIONS S.R.L.
CUI: 24646310CAEN: 7430
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2008-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.450 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SC EFETRAD PARTENERI SRL
CUI: 30255014CAEN: 7430
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2012-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.095 RON
Profit
1.537 RON
Angajati
1
MOB INTERMEDIA SISTEMS S.R.L.
CUI: 43188006CAEN: 7430
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2020-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.403 RON
Profit
7.007 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DUMITRACHE M. ANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul DUMITRACHE M. ANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 38255990.

Cand a fost infiintata DUMITRACHE M. ANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

DUMITRACHE M. ANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Ce activitate are DUMITRACHE M. ANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

DUMITRACHE M. ANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 7430 (Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
18 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
18 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.