Activ Plătitor TVA

RIA TOP EVENTS SRL

CUI: 38262530
CIF: RO38262530
Reg. Com.: J05/2565/2017
CAEN: 5621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 septembrie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:40

Despre RIA TOP EVENTS SRL

RIA TOP EVENTS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente" (cod CAEN 5621), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RIA TOP EVENTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 296.376 RON, in scadere fata de anul precedent (-46.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Datoriile raportate (383.620 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
296.376 RON
Venituri totale
296.376 RON
Cheltuieli totale
368.830 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
271.393 RON
Active circulante
93.403 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
17.035 RON
Casa & conturi bănci
76.368 RON
Capital propriu
-18.824 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Cal. Sântandrei nr. 18, 410238
Telefon0756814644

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Cal. Sântandrei nr. 18, 410238
Cod poștal: 410238
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Cal. Sântandrei nr. 18, 410238
Cod postal
410238
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.09.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
23 noiembrie 2022
Data reactivare
8 decembrie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
296.376 RON
Rezultat net
-80.278 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 296.376 RON 553.467 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 296.376 RON 805.756 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 368.830 RON 751.614 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 54.142 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 49.057 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 72.454 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 80.278 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 271.393 RON 268.583 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 93.403 RON 244.799 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 364.796 RON 513.382 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 137.071 RON
CreanțeSume de încasat 17.035 RON 53.252 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 76.368 RON 54.476 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 383.620 RON 451.928 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -18.824 RON 61.454 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active364.796RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

105,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale364.796 RON
Datorii totale383.620 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,24 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-5,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 296.376 -46,5% față de anul precedent 296.376 368.830 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 72.454 80.278
2023 553.467 -49,2% față de anul precedent 805.756 751.614 54.142 -85,0% față de anul precedent 49.057 -86,1% față de anul precedent 0 0
2022 1.089.209 +71,3% față de anul precedent 1.396.595 1.035.610 360.985 -16,7% față de anul precedent 352.541 -17,0% față de anul precedent 0 0
2021 635.693 +211,1% față de anul precedent 1.183.725 750.533 433.192 424.670 0 0
2020 204.332 -75,7% față de anul precedent 197.974 388.014 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 190.040 191.601
2019 839.956 +94,2% față de anul precedent 849.396 650.922 198.474 +30,5% față de anul precedent 189.980 +28,6% față de anul precedent 0 0
2018 432.562 432.562 280.492 152.070 147.730 0 0
2017 0 0 116 0 0 116 116

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 271.393 93.403 364.796 0 17.035 76.368
2023 268.583 244.799 513.382 137.071 53.252 54.476
2022 342.972 749.530 1.092.502 42.974 424.800 281.756
2021 365.861 353.052 718.913 0 87.032 266.020
2020 295.081 83.001 378.082 0 52.958 30.043
2019 295.081 361.165 656.246 6.545 36.573 318.047
2018 5.040 294.822 299.862 0 275 294.547
2017 137 200 337 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 383.620 -15,1% față de anul precedent -18.824 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2023 451.928 -37,9% față de anul precedent 61.454 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 727.564 +365,2% față de anul precedent 364.938 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2021 156.398 -10,0% față de anul precedent 562.515 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2020 173.862 -45,4% față de anul precedent 146.192 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 318.452 +109,4% față de anul precedent 337.794 Neraportat 4 -42,9% față de anul precedent
2018 152.048 +59.998,0% față de anul precedent 147.814 Neraportat 7
2017 253 84 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 296.376 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 296.376 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
296.376 RON -46.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
80.278 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
383.620 RON -15.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 553.467 RON. Profit: 49.057 RON

Cifra de afaceri: 553.467 RON. Profit: 49.057 RON

Cifra de afaceri
553.467 RON -49.19% față de anul precedent
Profit net
49.057 RON -86.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
451.928 RON -37.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.089.209 RON. Profit: 352.541 RON

Cifra de afaceri: 1.089.209 RON. Profit: 352.541 RON

Cifra de afaceri
1.089.209 RON +71.34% față de anul precedent
Profit net
352.541 RON -16.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
727.564 RON +365.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 635.693 RON. Profit: 424.670 RON

Cifra de afaceri: 635.693 RON. Profit: 424.670 RON

Cifra de afaceri
635.693 RON +211.11% față de anul precedent
Profit net
424.670 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
156.398 RON -10.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 204.332 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 204.332 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
204.332 RON -75.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
191.601 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
173.862 RON -45.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 839.956 RON. Profit: 189.980 RON

Cifra de afaceri: 839.956 RON. Profit: 189.980 RON

Cifra de afaceri
839.956 RON +94.18% față de anul precedent
Profit net
189.980 RON +28.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -42.86% față de anul precedent
Datorii
318.452 RON +109.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 432.562 RON. Profit: 147.730 RON

Cifra de afaceri: 432.562 RON. Profit: 147.730 RON

Cifra de afaceri
432.562 RON
Profit net
147.730 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7
Datorii
152.048 RON +59998.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
116 RON
Angajati
0
Datorii
253 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRIA TOP EVENTS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5621 in Mun. Oradea (BIHOR)

RIA TOP EVENTS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5621 in Mun. Oradea (BIHOR)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5621, Bihor

BLACK SALT S.R.L.
CUI: 50235410CAEN: 5621
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2024-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
322.190 RON
Profit
180 RON
Angajati
2
DOWER - PATRIK IMPEX SRL
CUI: 36401259CAEN: 5621
Activ
BIHOR, Sat Valea Crişului Com. Bratca2016-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.760 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TRAZNET TRANS SRL
CUI: 16051655CAEN: 5621
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2004-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
325.191 RON
Profit
297 RON
Angajati
2
CRISCAMLUCA S.R.L.
CUI: 35828902CAEN: 5621
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2016-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.379 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CATE-DAR SIP SRL
CUI: 36846532CAEN: 5621
Activ
BIHOR, Sat Voivozi Com. Popeşti2016-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.031.839 RON
Profit
10.906 RON
Angajati
7
ARPI’S SMOKE HAUSZ S.R.L.
CUI: 46807441CAEN: 5621
Activ
BIHOR, Sat Sânnicolau de Munte Orş. Săcueni2022-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.295 RON
Profit
3.330 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5621, Bihor

DA&DALISIA EVENTS SRL
CUI: 37296224CAEN: 5621
Activ
BIHOR, Sat Răbăgani Com. Răbăgani2017-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.060.933 RON
Profit
94.976 RON
Angajati
6
TOP CUISINE S.R.L.
CUI: 38502446CAEN: 5621
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.270.084 RON
Profit
3.097 RON
Angajati
21
FFVF GUST SRL
CUI: 37279754CAEN: 5621
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-03-27
fara e-Factura
TREBIAN PARTY FOOD S.R.L.
CUI: 38767850CAEN: 5621
Activ
BIHOR, Orş. Valea lui Mihai2018-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
737.932 RON
Profit
32.540 RON
Angajati
7

Alte firme din Bihor

CRIEN CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI: 38257754CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.200 RON
Profit
1.352 RON
Angajati
1
BULIGA ASIG SRL
CUI: 38275777CAEN: 6622
Activ
BIHOR, Sat Oşorhei Com. Oşorhei2017-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.505 RON
Profit
13.421 RON
Angajati
0
NEXT GEN ENTERTAINMENT SRL
CUI: 38127053CAEN: 9020
Activ
BIHOR, Sat Cihei Com. Sânmartin2017-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.423 RON
Profit
65.244 RON
Angajati
0
EICTAX SRL
CUI: 38363461CAEN: 4932
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-10-17
fara e-Factura
LUCASI PREST PRESS SRL
CUI: 37427290CAEN: 7311
Activ
BIHOR, Sat Săcădat Com. Săcădat2017-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
313 RON
Profit
4.636 RON
Angajati
0
NATY & IOANA S.R.L.
CUI: 39312946CAEN: 4673
Activ
BIHOR, Sat Coşdeni Com. Pomezeu2018-05-09
fara e-Factura
ARIBIANA SRL
CUI: 18973724CAEN: 4399
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2006-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.802 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RIA TOP EVENTS SRL?

CUI-ul RIA TOP EVENTS SRL este 38262530.

Unde este sediul RIA TOP EVENTS SRL?

RIA TOP EVENTS SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Cal. Sântandrei nr. 18, 410238, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata RIA TOP EVENTS SRL?

RIA TOP EVENTS SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RIA TOP EVENTS SRL in 2024?

In 2024, RIA TOP EVENTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 296.376 RON.

Cati angajati are RIA TOP EVENTS SRL?

RIA TOP EVENTS SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are RIA TOP EVENTS SRL?

RIA TOP EVENTS SRL are codul CAEN principal 5621 (Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente).

Ce profit a inregistrat RIA TOP EVENTS SRL in 2024?

RIA TOP EVENTS SRL a inregistrat o pierdere neta de 80.278 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.