Activ

CERCEL BAND SRL

CUI: 38270443
CIF: 38270443
Reg. Com.: J23/4862/2017
CAEN: 9001
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 septembrie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 22:08

Despre CERCEL BAND SRL

CERCEL BAND SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Bragadiru, judetul ILFOV, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activeaza in sectorul sanatate si asistenta sociala (cod CAEN 9001). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2022, CERCEL BAND SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
3.500 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
1.300 RON
Active circulante
319.662 RON
Stocuri
375 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
319.287 RON
Capital propriu
311.509 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Libertăţii nr. 85B, 77025

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Libertăţii nr. 85B, 77025
Cod poștal: 77025
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Libertăţii nr. 85B, 77025
Cod postal
77025
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.09.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2022 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2022
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-3.500 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2022 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2022 2021
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 259.153 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 259.562 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.500 RON 51.542 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 208.020 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 200.789 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 3.500 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.500 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.300 RON 4.800 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 319.662 RON 320.412 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 320.962 RON 325.212 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 375 RON 375 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 319.287 RON 320.037 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 9.453 RON 10.203 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 311.509 RON 315.009 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2022

Total active320.962RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2022

2,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale320.962 RON
Datorii totale9.453 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2022

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
33,82 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.500 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.500 3.500
2021 259.153 259.562 51.542 208.020 +6.939,6% față de anul precedent 200.789 +6.694,9% față de anul precedent 0 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 9.399 6.444 2.955 -94,6% față de anul precedent 2.955 -94,4% față de anul precedent 0 0
2019 60.000 -7,7% față de anul precedent 60.000 5.753 54.247 -11,1% față de anul precedent 52.447 -11,3% față de anul precedent 0 0
2018 65.000 65.000 3.957 61.043 59.093 0 0
2017 0 0 515 0 0 515 515

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2022 1.300 319.662 320.962 375 0 319.287
2021 4.800 320.412 325.212 375 0 320.037
2020 8.299 107.702 116.001 185 0 107.517
2019 0 111.266 111.266 185 0 111.081
2018 0 59.118 59.118 185 0 58.933
2017 0 385 385 185 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2022 9.453 -7,4% față de anul precedent 311.509 Neraportat 0
2021 10.203 +580,2% față de anul precedent 315.009 Neraportat 0
2020 1.500 114.221 Neraportat 0
2019 0 -100,0% față de anul precedent 111.266 Neraportat 0
2018 300 -57,1% față de anul precedent 58.818 Neraportat 0
2017 700 -315 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2022

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2022 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2022
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.500 RON
Angajati
0
Datorii
9.453 RON -7.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 259.153 RON. Profit: 200.789 RON

Cifra de afaceri: 259.153 RON. Profit: 200.789 RON

Cifra de afaceri
259.153 RON
Profit net
200.789 RON +6694.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.203 RON +580.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 2.955 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 2.955 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
2.955 RON -94.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 60.000 RON. Profit: 52.447 RON

Cifra de afaceri: 60.000 RON. Profit: 52.447 RON

Cifra de afaceri
60.000 RON -7.69% față de anul precedent
Profit net
52.447 RON -11.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 65.000 RON. Profit: 59.093 RON

Cifra de afaceri: 65.000 RON. Profit: 59.093 RON

Cifra de afaceri
65.000 RON
Profit net
59.093 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
300 RON -57.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
515 RON
Angajati
0
Datorii
700 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCERCEL BAND SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9001 in Orş. Bragadiru (ILFOV)

CERCEL BAND SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9001 in Orş. Bragadiru (ILFOV)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9001, Ilfov

PEPE EVENTS SRL
CUI: 38204466CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.915 RON
Profit
77.413 RON
Angajati
1
EDICANU SRL
CUI: 38289608CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2017-09-29
fara e-Factura
MACREA PRODUCTION SRL
CUI: 38054890CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2017-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
502.083 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NO STRESS ENTERTAINMENT SRL
CUI: 38344060CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2017-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.414 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

TETHA RESIDENCE SRL
CUI: 38270435CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2017-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.974.400 RON
Profit
528.230 RON
Angajati
1
PANDAN DEVELOPMENT SRL
CUI: 38270494CAEN: 6812
Activ
ILFOV, Sat Otopeni Orş. Otopeni2017-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CROITORU DENTAL CLINIC SRL
CUI: 38264727CAEN: 8623
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2017-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
887.588 RON
Profit
99.180 RON
Angajati
2
CONSULTEAM PRO SRL
CUI: 38275050CAEN: 4683
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2017-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.140.693 RON
Profit
59.580 RON
Angajati
1
FILMADDICTS SRL
CUI: 38215627CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Sat Vârteju Orş. Măgurele2017-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.729 RON
Profit
45.249 RON
Angajati
1
ERIMAR AUTO SRL
CUI: 38326544CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Orş. Măgurele2017-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
362.967 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SFAT CREDIT S.R.L.
CUI: 37773714CAEN: 6619
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2017-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.325 RON
Profit
9.626 RON
Angajati
0
CST MUSIC & MORE S.R.L.
CUI: 38844759CAEN: 5920
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2018-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
326.158 RON
Profit
88.055 RON
Angajati
1
LUXCON METAL SRL
CUI: 30683878CAEN: 2511
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2012-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
660 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
D&D FAST DRIVE COURIER S.R.L.
CUI: 43632442CAEN: 4778
Activ
ILFOV, Sat Surlari Com. Petrăchioaia2021-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.179 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CERCEL BAND SRL?

CUI-ul CERCEL BAND SRL este 38270443.

Unde este sediul CERCEL BAND SRL?

CERCEL BAND SRL are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Libertăţii nr. 85B, 77025, Orş. Bragadiru, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata CERCEL BAND SRL?

CERCEL BAND SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CERCEL BAND SRL in 2022?

In 2022, CERCEL BAND SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are CERCEL BAND SRL?

CERCEL BAND SRL are codul CAEN principal 9001.

Ce profit a inregistrat CERCEL BAND SRL in 2022?

CERCEL BAND SRL a inregistrat o pierdere neta de 3.500 RON in 2022.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.