Activ

PASIUNI FLORALE SRL

CUI: 38277158
CIF: 38277158
Reg. Com.: J27/1054/2017
CAEN: 3299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 septembrie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 18:39

Despre PASIUNI FLORALE SRL

PASIUNI FLORALE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie, judetul NEAMŢ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a." (cod CAEN 3299), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PASIUNI FLORALE SRL a raportat o cifra de afaceri de 10 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-95.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 4.172 RON in 2017 la 10 RON in 2024. Datoriile raportate (33.317 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
10 RON
Venituri totale
10 RON
Cheltuieli totale
781 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
75 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
75 RON
Capital propriu
-33.242 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie, Str. Dumbravei nr. 178, 617185
Telefon0233282352

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie, Str. Dumbravei nr. 178, 617185
Cod poștal: 617185
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie, Str. Dumbravei nr. 178, 617185
Cod postal
617185
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 02.06.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
24 iunie 2020
Data reactivare
24 mai 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
10 RON
Rezultat net
-771 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 10 RON 200 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 10 RON 200 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 781 RON 3.836 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 771 RON 3.636 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 771 RON 3.636 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 75 RON 65 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 75 RON 65 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 75 RON 65 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 33.317 RON 32.536 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -33.242 RON -32.471 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active75RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

44.422,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale75 RON
Datorii totale33.317 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-44.322,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 10 -95,0% față de anul precedent 10 781 0 0 771 771
2023 200 200 3.836 0 0 3.636 3.636
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2020 550 -88,7% față de anul precedent 550 4.653 0 0 4.103 4.120
2019 4.870 +70,9% față de anul precedent 4.870 13.241 0 0 8.371 8.517
2018 2.849 -31,7% față de anul precedent 2.853 14.221 0 0 11.368 11.454
2017 4.172 4.176 8.996 0 0 4.820 4.945

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 75 75 0 0 75
2023 0 65 65 0 0 65
2022 219 1.591 1.810 1.426 54 111
2021 219 1.591 1.810 1.426 54 111
2020 219 1.591 1.810 1.426 54 111
2019 219 2.870 3.089 1.426 247 1.197
2018 219 1.295 1.514 726 247 322
2017 219 2.627 2.846 1.247 765 615

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 33.317 +2,4% față de anul precedent -33.242 Neraportat 0
2023 32.536 +6,2% față de anul precedent -32.471 Neraportat 0
2022 30.645 0,0% față de anul precedent -28.835 Neraportat 0
2021 30.645 0,0% față de anul precedent -28.835 Neraportat 0
2020 30.646 +10,2% față de anul precedent -28.836 Neraportat 0
2019 27.805 +57,0% față de anul precedent -24.716 Neraportat 0
2018 17.713 +133,3% față de anul precedent -16.199 Neraportat 0
2017 7.591 -4.745 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MPMIHAI PARFENIfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 27800/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 10 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10 RON -95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
771 RON
Angajati
0
Datorii
33.317 RON +2.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
200 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.636 RON
Angajati
0
Datorii
32.536 RON +6.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
30.645 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
30.645 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 550 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 550 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
550 RON -88.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.120 RON
Angajati
0
Datorii
30.646 RON +10.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.870 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.870 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.870 RON +70.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.517 RON
Angajati
0
Datorii
27.805 RON +56.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.849 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.849 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.849 RON -31.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.454 RON
Angajati
0
Datorii
17.713 RON +133.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.172 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.172 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.172 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.945 RON
Angajati
0
Datorii
7.591 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPASIUNI FLORALE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3299 in Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie (NEAMŢ)

PASIUNI FLORALE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3299 in Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie (NEAMŢ)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

23.072026Dizolvare · Buletin 27800/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
PASIUNI FLORALE SRL
CUI
38277158
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
23.07.2026
Registrul Comerțului
J27/1054/2017
EUID
ROONRC.J27/1054/2017
Sediu
Sat Dumbrava Roşie, Comuna Dumbrava Roşie, Jud. Neamţ, Strada DUMBRAVEI, Nr. 178
Județ
Neamţ
Număr încheiere
585261
Data încheierii
22.07.2026
Număr dosar
2828700
Data dosarului
16.07.2026
Tribunal
Neamt
Registrator
Ioana Mariana Mitache
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 27800/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3299, Neamţ

FĂCLION S.R.L.
CUI: 47924342CAEN: 3299
Activ
NEAMŢ, Sat Icuşeşti Com. Icuşeşti2023-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
97 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IMPULS ART TN SRL
CUI: 28916203CAEN: 3299
Activ
NEAMŢ, Sat Bălţăteşti Com. Bălţăteşti2011-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.980 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARTENS MADE S.R.L.
CUI: 44211905CAEN: 3299
Activ
NEAMŢ, Sat Sagna Com. Sagna2021-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.630 RON
Profit
3.170 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3299, Neamţ

MNM GREAT TEAM SRL
CUI: 38246020CAEN: 3299
Activ
NEAMŢ, Sat Davideni Com. Ţibucani2017-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.057 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VOILA AMELIE SRL
CUI: 36838530CAEN: 3299
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2016-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
346.333 RON
Profit
789 RON
Angajati
3
GREENEST CRAFT S.R.L.
CUI: 42152543CAEN: 3299
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2020-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.670 RON
Profit
17.122 RON
Angajati
1

Alte firme din Neamţ

HANGU - ANDREI SRL
CUI: 38272193CAEN: 0125
Activ
NEAMŢ, Sat Hangu Com. Hangu2017-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.436 RON
Profit
2.833 RON
Angajati
0
TEGPROD FOREST SRL
CUI: 38290190CAEN: 1611
Activ
NEAMŢ, Sat Oanţu Com. Pângăraţi2017-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
571.153 RON
Profit
179.195 RON
Angajati
4
STRATEGIC GLOBAL ONE SRL
CUI: 38316613CAEN: 8123
Activ
NEAMŢ, Sat Răuceşti Com. Răuceşti2017-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.910 RON
Profit
172.779 RON
Angajati
1
C & V RESCO TRADE SRL
CUI: 37995524CAEN: 4100
Activ
NEAMŢ, Sat Cândeşti Com. Cândeşti2017-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
542.858 RON
Profit
108.798 RON
Angajati
9
ADVANCED SOFTWARE COMPANY S.R.L.
CUI: 38533841CAEN: 6210
Activ
NEAMŢ, Sat Viişoara Com. Alexandru cel Bun2017-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
310.450 RON
Profit
188.811 RON
Angajati
0
INTERMEDICS LIMITED S.R.L.
CUI: 40692725CAEN: 8622
Activ
NEAMŢ, Sat Bicaz-Chei Com. Bicaz-Chei2019-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
411.037 RON
Profit
257.029 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PASIUNI FLORALE SRL?

CUI-ul PASIUNI FLORALE SRL este 38277158.

Unde este sediul PASIUNI FLORALE SRL?

PASIUNI FLORALE SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie, Str. Dumbravei nr. 178, 617185, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata PASIUNI FLORALE SRL?

PASIUNI FLORALE SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PASIUNI FLORALE SRL in 2024?

In 2024, PASIUNI FLORALE SRL a raportat o cifra de afaceri de 10 RON.

Ce activitate are PASIUNI FLORALE SRL?

PASIUNI FLORALE SRL are codul CAEN principal 3299 (Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.).

Ce profit a inregistrat PASIUNI FLORALE SRL in 2024?

PASIUNI FLORALE SRL a inregistrat o pierdere neta de 771 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.