Activ Plătitor TVA

BALIŢA MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

CUI: 38304260
CIF: RO38304260
Reg. Com.: F02/947/2017
CAEN: 5610
Formă: Intreprindere familiala
Înființată: 3 octombrie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:59

Despre BALIŢA MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

BALIŢA MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este o intreprindere familiala cu sediul in Mun. Arad, judetul ARAD, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activeaza in sectorul hoteluri si restaurante (cod CAEN 5610). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Pers. Fizica Inmatric.La Reg. Com.
Forma organizare
ASOCIATIE FAMILIE
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.10.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Da

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 5610, Arad

ART CAFE ARAD SRL
CUI: 26738401CAEN: 5610
Activ
ARAD, Sat Păuliş Com. Păuliş2010-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.953.422 RON
Profit
292.113 RON
Angajati
30
BS ANDRE CRIS ŞEPREUŞ SRL
CUI: 28326415CAEN: 5610
Activ
ARAD, Sat Şepreuş Com. Şepreuş2011-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.763.897 RON
Profit
0 RON
Angajati
19
NICOS ZONE SRL
CUI: 35889438CAEN: 5610
Activ
ARAD, Mun. Arad2016-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.682.099 RON
Profit
138.938 RON
Angajati
21
LA BELLA VERONA SRL
CUI: 12145455CAEN: 5610
Activ
ARAD, Mun. Arad1999-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.292.907 RON
Profit
468.227 RON
Angajati
20
GALAXY DETAILS SRL
CUI: 23986666CAEN: 5610
Activ
ARAD, Mun. Arad2008-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.664.409 RON
Profit
341.840 RON
Angajati
18
TAVERNA PECICANĂ SRL
CUI: 28628715CAEN: 5610
Activ
ARAD, Orş. Pecica2011-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.482.410 RON
Profit
186.567 RON
Angajati
20
CLOUD FUD S.R.L.
CUI: 45285048CAEN: 5610
Activ
ARAD, Mun. Arad2021-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.510.685 RON
Profit
0 RON
Angajati
14
LANGO FOOD SRL
CUI: 27960561CAEN: 5610
Activ
ARAD, Mun. Arad2011-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.849.322 RON
Profit
0 RON
Angajati
17
CINE-CITTA RISTORANTE SRL
CUI: 36449940CAEN: 5610
Activ
ARAD, Mun. Arad2016-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.726.040 RON
Profit
100.084 RON
Angajati
8

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BALIŢA MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

CUI-ul BALIŢA MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este 38304260.

Cand a fost infiintata BALIŢA MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

BALIŢA MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Ce activitate are BALIŢA MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

BALIŢA MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ are codul CAEN principal 5610.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.