Activități ale agențiilor de publicitate
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 16:19
Despre TITETO SOLUTIONS SRL
TITETO SOLUTIONS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Chitila, judetul ILFOV, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, TITETO SOLUTIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.479.825 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.8%). Profitul net inregistrat a fost de 1.012.780 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 140.971 RON in 2017 la 2.479.825 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 2.479.825 RON
- Venituri totale
- 2.487.898 RON
- Cheltuieli totale
- 1.401.921 RON
- Profit brut
- 1.085.977 RON
- Profit net
- 1.012.780 RON
- Marja profit net
- 40,84%
- Active imobilizate
- 31.903 RON
- Active circulante
- 991.042 RON
- Stocuri
- 14.447 RON
- Creanțe
- 896.202 RON
- Casa & conturi bănci
- 80.393 RON
- Capital propriu
- 1.013.020 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Orş. Chitila, Str. Păcii nr. 15, 77045
- Detalii
- Parter. Camerele 1 şi 2
- Cod postal
- 77045
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 06.10.2017
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2017 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 2.479.825 RON
- Rezultat net
- 1.012.780 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 2.479.825 RON | 2.461.369 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 2.487.898 RON | 2.473.551 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.401.921 RON | 1.246.033 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 1.085.977 RON | 1.227.518 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 1.012.780 RON | 1.203.277 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 31.903 RON | 40.818 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 991.042 RON | 1.177.561 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.022.945 RON | 1.218.379 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 14.447 RON | 28.843 RON |
| CreanțeSume de încasat | 896.202 RON | 1.010.418 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 80.393 RON | 138.300 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 10.225 RON | 15.313 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 1.013.020 RON | 1.203.517 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 99,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 100,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 96,92 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 99,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.479.825 +0,8% față de anul precedent | 2.487.898 | 1.401.921 | 1.085.977 -11,5% față de anul precedent | 1.012.780 -15,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 2.461.369 +9,2% față de anul precedent | 2.473.551 | 1.246.033 | 1.227.518 +13,7% față de anul precedent | 1.203.277 +13,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 2.254.984 +2,3% față de anul precedent | 2.261.308 | 1.181.548 | 1.079.760 +0,1% față de anul precedent | 1.057.599 +0,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 2.203.915 +102,3% față de anul precedent | 2.203.915 | 1.125.137 | 1.078.778 +148,5% față de anul precedent | 1.057.180 +149,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.089.386 -12,7% față de anul precedent | 1.089.386 | 655.176 | 434.210 -21,0% față de anul precedent | 424.127 -21,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 1.248.500 -4,2% față de anul precedent | 1.248.500 | 698.981 | 549.519 +20,7% față de anul precedent | 537.035 +21,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 1.303.623 +824,8% față de anul precedent | 1.303.623 | 848.345 | 455.278 +1.072,4% față de anul precedent | 442.242 +1.081,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 140.971 | 140.992 | 102.160 | 38.832 | 37.422 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 31.903 | 991.042 | 1.022.945 | 14.447 | 896.202 | 80.393 |
| 2023 | 40.818 | 1.177.561 | 1.218.379 | 28.843 | 1.010.418 | 138.300 |
| 2022 | 26.552 | 1.042.669 | 1.069.221 | 0 | 960.739 | 81.930 |
| 2021 | 3.594 | 1.087.484 | 1.091.078 | 0 | 369.123 | 718.361 |
| 2020 | 1.150 | 439.076 | 440.226 | 1.462 | 262.718 | 174.896 |
| 2019 | 974 | 561.431 | 562.405 | 0 | 336.284 | 225.147 |
| 2018 | 2.037 | 590.271 | 592.308 | 0 | 342.845 | 247.426 |
| 2017 | 3.201 | 46.190 | 49.391 | 0 | 24.310 | 21.880 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.225 -33,2% față de anul precedent | 1.013.020 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 15.313 +34,5% față de anul precedent | 1.203.517 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 11.382 -66,2% față de anul precedent | 1.057.839 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 33.658 +112,2% față de anul precedent | 1.057.420 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 15.859 -36,9% față de anul precedent | 424.367 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 25.130 -83,3% față de anul precedent | 537.275 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 150.647 +1.180,0% față de anul precedent | 442.443 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 11.769 | 37.622 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| LALUCIAN ADAM | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
11 repere. O singură cronologie.
Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4699/2026Îndreptare erori materiale conform actului Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii avand numarul 493319 din data: 03.02.2026
Îndreptare erori materiale conform actului Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii avand numarul 493319 din data: 03.02.2026
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3632/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.479.825 RON. Profit: 1.012.780 RON
Cifra de afaceri: 2.479.825 RON. Profit: 1.012.780 RON
- Cifra de afaceri
- 2.479.825 RON +0.75% față de anul precedent
- Profit net
- 1.012.780 RON -15.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 10.225 RON -33.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.461.369 RON. Profit: 1.203.277 RON
Cifra de afaceri: 2.461.369 RON. Profit: 1.203.277 RON
- Cifra de afaceri
- 2.461.369 RON +9.15% față de anul precedent
- Profit net
- 1.203.277 RON +13.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 15.313 RON +34.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.254.984 RON. Profit: 1.057.599 RON
Cifra de afaceri: 2.254.984 RON. Profit: 1.057.599 RON
- Cifra de afaceri
- 2.254.984 RON +2.32% față de anul precedent
- Profit net
- 1.057.599 RON +0.04% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 11.382 RON -66.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.203.915 RON. Profit: 1.057.180 RON
Cifra de afaceri: 2.203.915 RON. Profit: 1.057.180 RON
- Cifra de afaceri
- 2.203.915 RON +102.31% față de anul precedent
- Profit net
- 1.057.180 RON +149.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 33.658 RON +112.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.089.386 RON. Profit: 424.127 RON
Cifra de afaceri: 1.089.386 RON. Profit: 424.127 RON
- Cifra de afaceri
- 1.089.386 RON -12.74% față de anul precedent
- Profit net
- 424.127 RON -21.02% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 15.859 RON -36.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.248.500 RON. Profit: 537.035 RON
Cifra de afaceri: 1.248.500 RON. Profit: 537.035 RON
- Cifra de afaceri
- 1.248.500 RON -4.23% față de anul precedent
- Profit net
- 537.035 RON +21.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 25.130 RON -83.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.303.623 RON. Profit: 442.242 RON
Cifra de afaceri: 1.303.623 RON. Profit: 442.242 RON
- Cifra de afaceri
- 1.303.623 RON +824.75% față de anul precedent
- Profit net
- 442.242 RON +1081.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 150.647 RON +1180.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 140.971 RON. Profit: 37.422 RON
Cifra de afaceri: 140.971 RON. Profit: 37.422 RON
- Cifra de afaceri
- 140.971 RON
- Profit net
- 37.422 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 11.769 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTITETO SOLUTIONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Orş. Chitila (ILFOV)
TITETO SOLUTIONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Orş. Chitila (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
06.022026Mentiune · Buletin 4699/2026Îndreptare erori materiale conform actului Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii avand numarul 493319 din data: 03.02.2026
Îndreptare erori materiale conform actului Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii avand numarul 493319 din data: 03.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii, cu următorul conţinut: Îndreptare erori materiale privind cererea nr. 408908/29.01.2026. -Se va înregistra: Se va lucra si lista certificatul constatator pentru activitatile desfasurate la terti conform declaratiei tip
- Companie
- TITETO SOLUTIONS SRL
- CUI
- 38321830
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 06.02.2026
- Registrul Comerțului
- J2017005057236
- EUID
- ROONRC.J2017005057236
- Sediu
- Jud. Ilfov, Oraş Chitila, Strada PĂCII, Nr. 15, Parter, Camerele 1 şi 2
- Județ
- Ilfov
- Număr încheiere
- 91767
- Data încheierii
- 04.02.2026
- Număr dosar
- 493319
- Data dosarului
- 03.02.2026
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Ovidiu Bugeag
Subiecte
Îndreptare erori materiale conform actului Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii avand numarul 493319 din data: 03.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 4699/2026 (PDF)30.012026Mentiune · Buletin 3632/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 28.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- TITETO SOLUTIONS SRL
- CUI
- 38321830
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 30.01.2026
- Registrul Comerțului
- J23/5057/2017
- EUID
- ROONRC.J23/5057/2017
- Sediu
- Jud. Ilfov, Oraş Chitila, Strada PĂCII, Nr. 15, Parter, Camerele 1 şi 2
- Județ
- Ilfov
- Număr încheiere
- 77165
- Data încheierii
- 30.01.2026
- Număr dosar
- 408908
- Data dosarului
- 29.01.2026
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Ovidiu Bugeag
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 01 din 28.01.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 408908 din 29.01.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul TITETO SOLUTIONS SRL?
CUI-ul TITETO SOLUTIONS SRL este 38321830.
Unde este sediul TITETO SOLUTIONS SRL?
TITETO SOLUTIONS SRL are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Chitila, Str. Păcii nr. 15, 77045, Orş. Chitila, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata TITETO SOLUTIONS SRL?
TITETO SOLUTIONS SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a TITETO SOLUTIONS SRL in 2024?
In 2024, TITETO SOLUTIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.479.825 RON.
Cati angajati are TITETO SOLUTIONS SRL?
TITETO SOLUTIONS SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are TITETO SOLUTIONS SRL?
TITETO SOLUTIONS SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).
Ce profit a inregistrat TITETO SOLUTIONS SRL in 2024?
TITETO SOLUTIONS SRL a inregistrat un profit net de 1.012.780 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.