Activ

M.J. STUDYO BY OANA SRL

CUI: 38339587
CIF: 38339587
Reg. Com.: J23/5135/2017
CAEN: 9602
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 octombrie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 18:59

Despre M.J. STUDYO BY OANA SRL

M.J. STUDYO BY OANA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Otopeni, judetul ILFOV, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9602). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, M.J. STUDYO BY OANA SRL a raportat o cifra de afaceri de 54.190 RON, in scadere fata de anul precedent (-31.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (576.336 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
54.190 RON
Venituri totale
54.393 RON
Cheltuieli totale
147.830 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
99.337 RON
Active circulante
11.519 RON
Stocuri
3.278 RON
Creanțe
4.417 RON
Casa & conturi bănci
3.824 RON
Capital propriu
-463.468 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. Carpaţilor nr. 7, 75100
Detalii adresaT17, P276, Lot 1, camera 2

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. Carpaţilor nr. 7, 75100
Cod poștal: 75100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. Carpaţilor nr. 7, 75100
Detalii
T17, P276, Lot 1, camera 2
Cod postal
75100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.10.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
54.190 RON
Rezultat net
-93.437 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 54.190 RON 78.885 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 54.393 RON 78.885 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 147.830 RON 105.149 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 93.437 RON 26.264 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 93.437 RON 26.264 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 99.337 RON 143.109 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 11.519 RON 13.121 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 110.856 RON 156.230 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.278 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 4.417 RON 4.418 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.824 RON 8.703 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 576.336 RON 526.261 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -463.468 RON -370.031 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active110.856RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

519,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale110.856 RON
Datorii totale576.336 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-418,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 54.190 -31,3% față de anul precedent 54.393 147.830 0 0 93.437 93.437
2023 78.885 -22,9% față de anul precedent 78.885 105.149 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 26.264 26.264
2022 102.345 -12,0% față de anul precedent 102.345 94.326 8.019 +15,3% față de anul precedent 5.992 +3,4% față de anul precedent 0 0
2021 116.301 +77,8% față de anul precedent 116.301 109.345 6.956 5.793 0 0
2020 65.416 65.416 100.778 0 0 35.362 36.016
2019 0 0 262.360 0 0 262.360 262.360
2018 0 0 43.401 0 0 43.401 43.401
2017 0 375 11.697 0 0 11.322 11.322

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 99.337 11.519 110.856 3.278 4.417 3.824
2023 143.109 13.121 156.230 0 4.418 8.703
2022 188.958 51.554 240.512 37.437 1.995 12.122
2021 17.052 11.755 28.807 0 6.307 5.448
2020 23.361 9.958 33.319 0 1.995 7.963
2019 29.503 4.168 33.671 0 1.995 2.173
2018 0 60.691 60.691 55.715 1.995 2.981
2017 203 18.325 18.528 14.766 0 3.559

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 576.336 +9,5% față de anul precedent -463.468 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 526.261 -9,5% față de anul precedent -370.031 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 581.626 +54,7% față de anul precedent -341.114 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 375.913 -2,7% față de anul precedent -347.106 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 386.218 +10,2% față de anul precedent -352.899 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 350.554 +204,3% față de anul precedent -316.883 Neraportat 1
2018 115.214 +288,6% față de anul precedent -54.523 Neraportat 0
2017 29.650 -11.122 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 54.190 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 54.190 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
54.190 RON -31.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
93.437 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
576.336 RON +9.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 78.885 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 78.885 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
78.885 RON -22.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
26.264 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
526.261 RON -9.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 102.345 RON. Profit: 5.992 RON

Cifra de afaceri: 102.345 RON. Profit: 5.992 RON

Cifra de afaceri
102.345 RON -12% față de anul precedent
Profit net
5.992 RON +3.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
581.626 RON +54.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 116.301 RON. Profit: 5.793 RON

Cifra de afaceri: 116.301 RON. Profit: 5.793 RON

Cifra de afaceri
116.301 RON +77.79% față de anul precedent
Profit net
5.793 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
375.913 RON -2.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 65.416 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 65.416 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
65.416 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.016 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
386.218 RON +10.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
262.360 RON
Angajati
1
Datorii
350.554 RON +204.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
43.401 RON
Angajati
0
Datorii
115.214 RON +288.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.322 RON
Angajati
0
Datorii
29.650 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataM.J. STUDYO BY OANA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Orş. Otopeni (ILFOV)

M.J. STUDYO BY OANA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Orş. Otopeni (ILFOV)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9602, Ilfov

HOB ROSETTI S.R.L.
CUI: 50554720CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2024-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.122 RON
Profit
43.418 RON
Angajati
1
PAMPAMNAILS S.R.L.
CUI: 48756417CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2023-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.650 RON
Profit
828 RON
Angajati
0
ADEIAN BEAUTY SPECIALS S.R.L.
CUI: 44810416CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2021-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.104 RON
Profit
11.661 RON
Angajati
1
SKIN LOUNGE 12 S.R.L.
CUI: 47298699CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni2022-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.023 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MCM CRIS NAILS STUDIO S.R.L.
CUI: 41436784CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Com. Jilava2019-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.335 RON
Profit
15.826 RON
Angajati
1
AP BEAUTY S.R.L.
CUI: 48981796CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2023-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.340 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9602, Ilfov

B&T STUDIO BEAUTY SRL
CUI: 38315529CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2017-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.253 RON
Profit
21.574 RON
Angajati
2
ACS STUDIO MEDIA SRL
CUI: 38245679CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2017-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.323 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
A&M NAILS STUDIO SRL-D
CUI: 38422886CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2017-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.240 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

FRESH MEAT FOOD COMERT SRL
CUI: 38339552CAEN: 0146
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2017-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
757.443 RON
Profit
384.229 RON
Angajati
2
FERMA HERESTI PROD SRL
CUI: 38340794CAEN: 0146
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2017-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
614.805 RON
Profit
35.856 RON
Angajati
5
ENA UNIC TREND S.R.L.
CUI: 38351602CAEN: 5320
Activ
ILFOV, Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei2017-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.084 RON
Profit
651 RON
Angajati
1
SMCC LABEL SRL
CUI: 38393756CAEN: 6831
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2017-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.816 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2017-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.724 RON
Profit
190.957 RON
Angajati
0
INNOJUMP S.R.L.
CUI: 38930019CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2018-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
602.223 RON
Profit
246.005 RON
Angajati
1
ORIENT XIANZHI ECONOMIC SRL
CUI: 30833746CAEN: 4647
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2012-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.935.565 RON
Profit
227.776 RON
Angajati
3
GOOD FRESH FISH S.R.L.
CUI: 43693946CAEN: 4632
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2021-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.572.638 RON
Profit
600 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul M.J. STUDYO BY OANA SRL?

CUI-ul M.J. STUDYO BY OANA SRL este 38339587.

Unde este sediul M.J. STUDYO BY OANA SRL?

M.J. STUDYO BY OANA SRL are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. Carpaţilor nr. 7, 75100, Orş. Otopeni, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata M.J. STUDYO BY OANA SRL?

M.J. STUDYO BY OANA SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a M.J. STUDYO BY OANA SRL in 2024?

In 2024, M.J. STUDYO BY OANA SRL a raportat o cifra de afaceri de 54.190 RON.

Cati angajati are M.J. STUDYO BY OANA SRL?

M.J. STUDYO BY OANA SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are M.J. STUDYO BY OANA SRL?

M.J. STUDYO BY OANA SRL are codul CAEN principal 9602.

Ce profit a inregistrat M.J. STUDYO BY OANA SRL in 2024?

M.J. STUDYO BY OANA SRL a inregistrat o pierdere neta de 93.437 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.