Radiat e‑Factură

FLA-WASH S.R.L.

CUI: 38340182
CIF: 38340182
Reg. Com.: J24/1735/2017
CAEN: 4520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 octombrie 2017 · 8 ani
Radiată din: 5 martie 2026
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 03:39

Despre FLA-WASH S.R.L.

FLA-WASH S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Sighetu Marmaţiei, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4520). Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din martie 2026).

In 2024, FLA-WASH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 12.040 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-86.7%). Profitul net inregistrat a fost de 76.178 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a scazut de la 14.116 RON in 2017 la 12.040 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
12.040 RON
Venituri totale
198.521 RON
Cheltuieli totale
122.222 RON
Profit brut
76.299 RON
Profit net
76.178 RON
Marja profit net
632,71%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
2.006 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
2.006 RON
Capital propriu
-2.434 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei, Str. George Coşbuc nr. 29A, 435500

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei, Str. George Coşbuc nr. 29A, 435500
Cod poștal: 435500
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei, Str. George Coşbuc nr. 29A, 435500
Cod postal
435500
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
5 martie 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 05.03.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
31 iulie 2025
Data radiere
5 martie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
12.040 RON
Rezultat net
76.178 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 12.040 RON 90.302 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 198.521 RON 90.302 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 122.222 RON 93.065 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 76.299 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 76.178 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 2.763 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 3.666 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 66.034 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.006 RON 45.283 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.006 RON 111.317 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.006 RON 45.283 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.440 RON 3.447 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -2.434 RON -78.611 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.006RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

221,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.006 RON
Datorii totale4.440 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3.797,5 %Profit net / active totale
ROE
-3.129,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,45 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-121,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 12.040 -86,7% față de anul precedent 198.521 122.222 76.299 76.178 0 0
2023 90.302 -19,1% față de anul precedent 90.302 93.065 0 0 2.763 3.666
2022 111.658 +16,6% față de anul precedent 111.658 160.869 0 0 49.211 50.319
2021 95.753 -25,7% față de anul precedent 136.776 172.247 0 0 35.471 36.429
2020 128.878 +40,5% față de anul precedent 137.967 152.858 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.891 16.180
2019 91.711 +20,7% față de anul precedent 91.711 81.617 10.094 -42,4% față de anul precedent 9.177 -45,2% față de anul precedent 0 0
2018 75.978 +438,2% față de anul precedent 75.978 58.465 17.513 +778,7% față de anul precedent 16.754 +804,6% față de anul precedent 0 0
2017 14.116 15.409 13.416 1.993 1.852 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 2.006 2.006 0 0 2.006
2023 66.034 45.283 111.317 0 0 45.283
2022 94.576 25.123 119.699 0 1.000 24.123
2021 123.207 48.055 171.262 0 1.000 47.055
2020 151.838 79.060 230.898 0 32.894 46.166
2019 15.425 52.852 68.277 0 32.404 20.448
2018 18.301 7.636 25.937 0 1.000 6.636
2017 3.080 4.963 8.043 0 0 4.963

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.440 +28,8% față de anul precedent -2.434 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 3.447 -57,8% față de anul precedent -78.611 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2022 8.163 -95,8% față de anul precedent -74.945 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 195.888 -10,6% față de anul precedent -24.626 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2020 219.095 +443,7% față de anul precedent 11.803 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 40.294 +465,1% față de anul precedent 27.983 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 7.131 +19,0% față de anul precedent 18.806 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 5.991 2.052 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
FVFLAVIU VENIAMIN RUSadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2026 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 8768/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 12.040 RON. Profit: 76.178 RON

Cifra de afaceri: 12.040 RON. Profit: 76.178 RON

Cifra de afaceri
12.040 RON -86.67% față de anul precedent
Profit net
76.178 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
4.440 RON +28.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 90.302 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 90.302 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
90.302 RON -19.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.666 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
3.447 RON -57.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 111.658 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 111.658 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
111.658 RON +16.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.319 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
8.163 RON -95.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 95.753 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 95.753 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
95.753 RON -25.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.429 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
195.888 RON -10.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 128.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 128.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
128.878 RON +40.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.180 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
219.095 RON +443.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 91.711 RON. Profit: 9.177 RON

Cifra de afaceri: 91.711 RON. Profit: 9.177 RON

Cifra de afaceri
91.711 RON +20.71% față de anul precedent
Profit net
9.177 RON -45.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
40.294 RON +465.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 75.978 RON. Profit: 16.754 RON

Cifra de afaceri: 75.978 RON. Profit: 16.754 RON

Cifra de afaceri
75.978 RON +438.24% față de anul precedent
Profit net
16.754 RON +804.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
7.131 RON +19.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 14.116 RON. Profit: 1.852 RON

Cifra de afaceri: 14.116 RON. Profit: 1.852 RON

Cifra de afaceri
14.116 RON
Profit net
1.852 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
5.991 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFLA-WASH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Mun. Sighetu Marmaţiei (MARAMUREŞ)

FLA-WASH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Mun. Sighetu Marmaţiei (MARAMUREŞ)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.032026Radiere · Buletin 8768/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
FLA-WASH S.R.L.
CUI
38340182
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
05.03.2026
Registrul Comerțului
J24/1735/2017
EUID
ROONRC.J24/1735/2017
Sediu
Jud. Maramureş, Municipiul Sighetu Marmaţiei, Strada GEORGE COŞBUC, Nr. 29A
Județ
Maramureş
Număr încheiere
186443
Data încheierii
05.03.2026
Număr dosar
970531
Data dosarului
04.03.2026
Tribunal
Maramures
Registrator
Adrian-Dumitru Solomon
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 8768/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4520, Maramureş

GROUP WEST MOTORS MM S.R.L.
CUI: 38194702CAEN: 4520
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2017-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.339.033 RON
Profit
380.921 RON
Angajati
25
EUROFREDO DUE SRL
CUI: 30302086CAEN: 4520
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus2012-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.702.805 RON
Profit
39.513 RON
Angajati
5
BACEANU SERV CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 45434921CAEN: 4520
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Săliştea de Sus2022-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.660.985 RON
Profit
173.219 RON
Angajati
10
GAP AUTO SRL
CUI: 24990851CAEN: 4520
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş2009-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.479.031 RON
Profit
412.771 RON
Angajati
16
SKOCARS S.R.L.
CUI: 17421004CAEN: 4520
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2005-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.177.075 RON
Profit
977.969 RON
Angajati
5
COREMA DESIGN SRL
CUI: 24830664CAEN: 4520
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2008-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.774.317 RON
Profit
841 RON
Angajati
10
MARIA PLES SRL
CUI: 33381599CAEN: 4520
Activ
MARAMUREŞ, Sat Ieud Com. Ieud2014-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.190.131 RON
Profit
886.042 RON
Angajati
9
MENTEN SERVICE SRL
CUI: 18989682CAEN: 4520
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2006-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.012.015 RON
Profit
37.209 RON
Angajati
11
SERVICII AUTO ILUT S.R.L.
CUI: 15125045CAEN: 4520
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2003-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.680.841 RON
Profit
380.596 RON
Angajati
9
AUTO-TYN SOS SERVICE S.R.L.
CUI: 23103650CAEN: 4520
Activ
MARAMUREŞ, Sat Tisa Com. Bocicoiu Mare2008-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.471.800 RON
Profit
70.820 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FLA-WASH S.R.L.?

CUI-ul FLA-WASH S.R.L. este 38340182.

Unde este sediul FLA-WASH S.R.L.?

FLA-WASH S.R.L. are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei, Str. George Coşbuc nr. 29A, 435500, Mun. Sighetu Marmaţiei, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata FLA-WASH S.R.L.?

FLA-WASH S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FLA-WASH S.R.L. in 2024?

In 2024, FLA-WASH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 12.040 RON.

Cati angajati are FLA-WASH S.R.L.?

FLA-WASH S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FLA-WASH S.R.L.?

FLA-WASH S.R.L. are codul CAEN principal 4520.

Ce profit a inregistrat FLA-WASH S.R.L. in 2024?

FLA-WASH S.R.L. a inregistrat un profit net de 76.178 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.