Activ Plătitor TVAe‑Factură

DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L.

CUI: 38358490
CIF: RO38358490
Reg. Com.: J2017001430158
CAEN: 7499
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 octombrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:27

Despre DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L.

DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a." (cod CAEN 7499), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.330.391 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-2.1%). Profitul net inregistrat a fost de 338.591 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 9.351 RON in 2017 la 1.330.391 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2023. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.330.391 RON
Venituri totale
1.331.853 RON
Cheltuieli totale
959.299 RON
Profit brut
372.554 RON
Profit net
338.591 RON
Marja profit net
25,45%
Active imobilizate
49.818 RON
Active circulante
328.434 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
151.871 RON
Casa & conturi bănci
176.563 RON
Capital propriu
354.357 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad, Str. Cărămidari nr. 20

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad, Str. Cărămidari nr. 20
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad, Str. Cărămidari nr. 20
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.10.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2023)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.330.391 RON
Rezultat net
338.591 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.330.391 RON 1.358.764 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.331.853 RON 1.359.902 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 959.299 RON 1.000.994 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 372.554 RON 358.908 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 338.591 RON 346.266 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 49.818 RON 67.991 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 328.434 RON 356.676 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 378.252 RON 424.667 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 151.871 RON 217.047 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 176.563 RON 139.629 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 23.895 RON 65.901 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 354.357 RON 358.766 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active378.252RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale378.252 RON
Datorii totale23.895 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
89,5 %Profit net / active totale
ROE
95,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
13,74 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.330.391 -2,1% față de anul precedent 1.331.853 959.299 372.554 +3,8% față de anul precedent 338.591 -2,2% față de anul precedent 0 0
2023 1.358.764 +23,2% față de anul precedent 1.359.902 1.000.994 358.908 +8,7% față de anul precedent 346.266 +8,5% față de anul precedent 0 0
2022 1.103.148 +8,9% față de anul precedent 1.120.170 790.118 330.052 -11,8% față de anul precedent 319.076 -12,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.013.182 -4,6% față de anul precedent 1.014.067 639.880 374.187 -16,1% față de anul precedent 364.047 -16,5% față de anul precedent 0 0
2020 1.062.406 -0,8% față de anul precedent 1.062.598 616.748 445.850 +0,3% față de anul precedent 435.798 +0,4% față de anul precedent 0 0
2019 1.071.077 -3,1% față de anul precedent 1.071.249 626.583 444.666 -5,8% față de anul precedent 433.953 -5,9% față de anul precedent 0 0
2018 1.105.712 +11.724,5% față de anul precedent 1.105.918 633.759 472.159 461.102 0 0
2017 9.351 9.510 20.674 0 0 11.164 11.259

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 49.818 328.434 378.252 0 151.871 176.563
2023 67.991 356.676 424.667 0 217.047 139.629
2022 92.127 306.313 398.440 0 102.812 203.501
2021 37.478 387.722 425.200 0 143.413 244.309
2020 62.172 431.883 494.055 0 135.128 296.755
2019 82.768 516.976 599.744 0 95.905 421.071
2018 0 490.951 490.951 0 267.402 223.549
2017 322 33.257 33.579 0 0 33.257

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 23.895 -63,7% față de anul precedent 354.357 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 65.901 -2,2% față de anul precedent 358.766 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 67.364 +37,1% față de anul precedent 331.076 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 49.153 +6,3% față de anul precedent 376.047 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 46.257 -69,9% față de anul precedent 447.798 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 153.791 +394,4% față de anul precedent 445.953 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 31.108 -10,7% față de anul precedent 459.843 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 34.838 -1.259 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IDION DRUMEAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6084/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.330.391 RON. Profit: 338.591 RON

Cifra de afaceri: 1.330.391 RON. Profit: 338.591 RON

Cifra de afaceri
1.330.391 RON -2.09% față de anul precedent
Profit net
338.591 RON -2.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
23.895 RON -63.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.358.764 RON. Profit: 346.266 RON

Cifra de afaceri: 1.358.764 RON. Profit: 346.266 RON

Cifra de afaceri
1.358.764 RON +23.17% față de anul precedent
Profit net
346.266 RON +8.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
65.901 RON -2.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.103.148 RON. Profit: 319.076 RON

Cifra de afaceri: 1.103.148 RON. Profit: 319.076 RON

Cifra de afaceri
1.103.148 RON +8.88% față de anul precedent
Profit net
319.076 RON -12.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
67.364 RON +37.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.013.182 RON. Profit: 364.047 RON

Cifra de afaceri: 1.013.182 RON. Profit: 364.047 RON

Cifra de afaceri
1.013.182 RON -4.63% față de anul precedent
Profit net
364.047 RON -16.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
49.153 RON +6.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.062.406 RON. Profit: 435.798 RON

Cifra de afaceri: 1.062.406 RON. Profit: 435.798 RON

Cifra de afaceri
1.062.406 RON -0.81% față de anul precedent
Profit net
435.798 RON +0.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
46.257 RON -69.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.071.077 RON. Profit: 433.953 RON

Cifra de afaceri: 1.071.077 RON. Profit: 433.953 RON

Cifra de afaceri
1.071.077 RON -3.13% față de anul precedent
Profit net
433.953 RON -5.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
153.791 RON +394.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.105.712 RON. Profit: 461.102 RON

Cifra de afaceri: 1.105.712 RON. Profit: 461.102 RON

Cifra de afaceri
1.105.712 RON +11724.53% față de anul precedent
Profit net
461.102 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
31.108 RON -10.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 9.351 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.351 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.351 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.259 RON
Angajati
1
Datorii
34.838 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDFG FIRE SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad (DÂMBOVIŢA)

DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad (DÂMBOVIŢA)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

17.022026Mentiune · Buletin 6084/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 12.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L.
CUI
38358490
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.02.2026
Registrul Comerțului
J15/1430/2017
EUID
ROONRC.J15/1430/2017
Sediu
Jud. Dâmboviţa, Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Strada Cărămidari, Nr. 20
Județ
Dâmboviţa
Număr încheiere
130646
Data încheierii
16.02.2026
Număr dosar
652906
Data dosarului
12.02.2026
Tribunal
Dâmbovita
Registrator
Antoanela Viorica Eleonora Rizescu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 117 din 12.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 652906 din 12.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6084/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7499, Dâmboviţa

SSM CONSULT SRL
CUI: 17803578CAEN: 7499
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2005-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.103.719 RON
Profit
1.985.923 RON
Angajati
1
GRUP TIC CONSULTING SRL
CUI: 22032534CAEN: 7499
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2007-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.087.556 RON
Profit
370.783 RON
Angajati
3
MAXSAFE ENERGY SRL
CUI: 31598657CAEN: 7499
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti2013-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
921.054 RON
Profit
73.845 RON
Angajati
2
AS CONSULTANT SRL
CUI: 18303929CAEN: 7499
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa2006-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
265.271 RON
Profit
156.810 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7499, Dâmboviţa

CATALINA MANUELA TUTULEA S.R.L.
CUI: 37535925CAEN: 7499
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2017-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
420.574 RON
Profit
161.847 RON
Angajati
1
SPECIAL SUPORT MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 39208326CAEN: 7499
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Lungă Ogrea Com. Valea Lungă2018-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.556 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Dâmboviţa

ASY ŞI ENY S.R.L.
CUI: 38357052CAEN: 3821
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Mija Com. I. L. Caragiale2017-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.319.434 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Râncăciov Com. Dragomireşti2017-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.400 RON
Profit
96.294 RON
Angajati
1
SYSTEM DIVISIONS GROUP SRL
CUI: 38392092CAEN: 6210
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ioneşti Com. Petreşti2017-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
479.000 RON
Profit
187.787 RON
Angajati
1
OSIRIS DESIGN SOFTIM S.R.L.
CUI: 38163064CAEN: 6201
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2017-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.650 RON
Profit
25.164 RON
Angajati
0
TIM-AMI INTERTRANS S.R.L.
CUI: 38606447CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Poiana Com. Poiana2017-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
896.751 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROGOLDING TITU S.R.L.
CUI: 36234339CAEN: 5229
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Braniştea Com. Braniştea2016-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.161.194 RON
Profit
132.897 RON
Angajati
0
TAQUERIA DON JORGE S.R.L.
CUI: 40310299CAEN: 5610
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Fierbinţi Com. Şelaru2018-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
774.484 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L.?

CUI-ul DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L. este 38358490.

Unde este sediul DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L.?

DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad, Str. Cărămidari nr. 20, Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L.?

DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

In 2024, DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.330.391 RON.

Cati angajati are DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L.?

DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L.?

DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L. are codul CAEN principal 7499 (Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.).

Ce profit a inregistrat DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

DFG FIRE SOLUTIONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 338.591 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.