Activ Plătitor TVA

ALY EDY CAFFE & PUB SRL

CUI: 38441438
CIF: RO38441438
Reg. Com.: J2017000671345
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 noiembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 10:29

Despre ALY EDY CAFFE & PUB SRL

ALY EDY CAFFE & PUB SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Roşiori de Vede, judetul TELEORMAN, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, ALY EDY CAFFE & PUB SRL a raportat o cifra de afaceri de 867.776 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+110.2%). Profitul net inregistrat a fost de 5.900 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
867.776 RON
Venituri totale
867.776 RON
Cheltuieli totale
854.112 RON
Profit brut
13.664 RON
Profit net
5.900 RON
Marja profit net
0,68%
Active imobilizate
211.860 RON
Active circulante
516.822 RON
Stocuri
352.146 RON
Creanțe
137.995 RON
Casa & conturi bănci
26.681 RON
Capital propriu
50.049 RON

Contact

AdresaRomania, TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede, Str. Mărăşeşti
Detalii adresaCAMERA 2
Telefon0726119859

Adresă sediu social

Romania, TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede, Str. Mărăşeşti
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede, Str. Mărăşeşti
Detalii
CAMERA 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.11.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
867.776 RON
Rezultat net
5.900 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 867.776 RON 412.918 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 867.776 RON 412.925 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 854.112 RON 407.929 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 13.664 RON 4.996 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.900 RON 1.111 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 211.860 RON 212.347 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 516.822 RON 497.293 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 728.682 RON 709.640 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 352.146 RON 391.658 RON
CreanțeSume de încasat 137.995 RON 82.869 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 26.681 RON 22.766 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 678.633 RON 665.491 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 50.049 RON 44.149 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active728.682RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

93,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale728.682 RON
Datorii totale678.633 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,8 %Profit net / active totale
ROE
11,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,76 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
6,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 867.776 +110,2% față de anul precedent 867.776 854.112 13.664 +173,5% față de anul precedent 5.900 +431,1% față de anul precedent 0 0
2022 412.918 -23,1% față de anul precedent 412.925 407.929 4.996 -49,0% față de anul precedent 1.111 -77,9% față de anul precedent 0 0
2021 537.118 +152,5% față de anul precedent 537.118 527.319 9.799 -75,5% față de anul precedent 5.017 -86,4% față de anul precedent 0 0
2020 212.692 +60,4% față de anul precedent 331.356 291.381 39.975 +37,0% față de anul precedent 36.785 +35,9% față de anul precedent 0 0
2019 132.621 223.690 194.516 29.174 27.070 0 0
2018 0 114.366 140.400 0 0 26.034 26.034

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 211.860 516.822 728.682 352.146 137.995 26.681
2022 212.347 497.293 709.640 391.658 82.869 22.766
2021 383.140 181.650 564.790 108.200 51.671 21.779
2020 126.858 104.233 231.091 53.223 36.948 14.062
2019 127.699 99.827 227.526 61.328 32.677 5.822
2018 121.721 16.348 138.069 0 16.103 245

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 678.633 +2,0% față de anul precedent 50.049 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2022 665.491 +27,6% față de anul precedent 44.149 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2021 521.752 +170,2% față de anul precedent 43.038 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2020 193.070 -14,7% față de anul precedent 38.021 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2019 226.290 +38,1% față de anul precedent 1.236 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2018 163.903 -25.834 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

39din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 867.776 RON. Profit: 5.900 RON

Cifra de afaceri: 867.776 RON. Profit: 5.900 RON

Cifra de afaceri
867.776 RON +110.16% față de anul precedent
Profit net
5.900 RON +431.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
678.633 RON +1.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 412.918 RON. Profit: 1.111 RON

Cifra de afaceri: 412.918 RON. Profit: 1.111 RON

Cifra de afaceri
412.918 RON -23.12% față de anul precedent
Profit net
1.111 RON -77.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
665.491 RON +27.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 537.118 RON. Profit: 5.017 RON

Cifra de afaceri: 537.118 RON. Profit: 5.017 RON

Cifra de afaceri
537.118 RON +152.53% față de anul precedent
Profit net
5.017 RON -86.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
521.752 RON +170.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 212.692 RON. Profit: 36.785 RON

Cifra de afaceri: 212.692 RON. Profit: 36.785 RON

Cifra de afaceri
212.692 RON +60.38% față de anul precedent
Profit net
36.785 RON +35.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
193.070 RON -14.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 132.621 RON. Profit: 27.070 RON

Cifra de afaceri: 132.621 RON. Profit: 27.070 RON

Cifra de afaceri
132.621 RON
Profit net
27.070 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
226.290 RON +38.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
26.034 RON
Angajati
1
Datorii
163.903 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALY EDY CAFFE & PUB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Mun. Roşiori de Vede (TELEORMAN)

ALY EDY CAFFE & PUB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Mun. Roşiori de Vede (TELEORMAN)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Teleorman

INARI FOOD DELIVERY S.R.L.
CUI: 48292775CAEN: 5611
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2023-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
909.144 RON
Profit
104.121 RON
Angajati
6
CISALVY SRL
CUI: 29035376CAEN: 5611
Activ
TELEORMAN, Sat Fântânele Com. Fântânele2011-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
677.377 RON
Profit
32.540 RON
Angajati
5
FAST FOOD LA PUIŞOR S.R.L.
CUI: 40975594CAEN: 5611
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2019-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
958.236 RON
Profit
109.440 RON
Angajati
5
INARI RAFFAELE S.R.L.
CUI: 44848798CAEN: 5611
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2021-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
673.821 RON
Profit
17.567 RON
Angajati
6
BRIZA DUNĂRII EVENTS SRL
CUI: 36529216CAEN: 5611
Activ
TELEORMAN, Sat Pleaşov Com. Saelele2016-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.547.820 RON
Profit
194.789 RON
Angajati
2
HORECA EVENTS MIL S.R.L.
CUI: 45726128CAEN: 5611
Activ
TELEORMAN, Orş. Videle2022-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.517 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Teleorman

ŞTEF`S TEAM SRL
CUI: 38162573CAEN: 5611
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2017-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.555.406 RON
Profit
72.307 RON
Angajati
9
CASSYANDMOM S.R.L.
CUI: 38684585CAEN: 5611
Activ
TELEORMAN, Orş. Videle2018-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.877.409 RON
Profit
15.384 RON
Angajati
9
TUFAN FILONCINO SRL
CUI: 37420992CAEN: 5611
Activ
TELEORMAN, Orş. Videle2017-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.137 RON
Profit
8.969 RON
Angajati
1
DANI & KEVIN S.R.L.
CUI: 39221651CAEN: 5611
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2018-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.419.277 RON
Profit
202.017 RON
Angajati
7

Alte firme din Teleorman

ALCABUZ AGRO S.R.L.
CUI: 38437852CAEN: 0111
Activ
TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede2017-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.001 RON
Profit
11.737 RON
Angajati
2
QUEEN MAMY BOUTIQUE S.R.L.
CUI: 38458855CAEN: 4771
Activ
TELEORMAN, Sat Ulmeni Com. Bogdana2017-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.409 RON
Profit
10.383 RON
Angajati
1
MADORA FLORAL SRL
CUI: 38364491CAEN: 8230
Activ
TELEORMAN, Orş. Zimnicea2017-10-17
fara e-Factura
ALEXCOM GROUP ANB SRL
CUI: 38489827CAEN: 4779
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2017-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.433 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VISUAL OPTICS CARE S.R.L.
CUI: 37927333CAEN: 4774
Activ
TELEORMAN, Sat Peretu Com. Peretu2017-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.162 RON
Profit
18.301 RON
Angajati
1
MAIN FOREVER CORAL S.R.L.
CUI: 38884400CAEN: 0322
Activ
TELEORMAN, Sat Măgura Com. Măgura2018-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
540.095 RON
Profit
28.987 RON
Angajati
1
ANDA AGRICULTURA SRL
CUI: 32519287CAEN: 0111
Activ
TELEORMAN, Sat Băneasa Com. Salcia2013-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.970 RON
Profit
102.503 RON
Angajati
0
DNK SPEED CEREAL S.R.L.
CUI: 42082685CAEN: 4941
Activ
TELEORMAN, Sat Siliştea Com. Siliştea2020-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.942 RON
Profit
33.836 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALY EDY CAFFE & PUB SRL?

CUI-ul ALY EDY CAFFE & PUB SRL este 38441438.

Unde este sediul ALY EDY CAFFE & PUB SRL?

ALY EDY CAFFE & PUB SRL are sediul in Romania, TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede, Str. Mărăşeşti, Mun. Roşiori de Vede, judetul TELEORMAN.

Cand a fost infiintata ALY EDY CAFFE & PUB SRL?

ALY EDY CAFFE & PUB SRL a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALY EDY CAFFE & PUB SRL in 2023?

In 2023, ALY EDY CAFFE & PUB SRL a raportat o cifra de afaceri de 867.776 RON.

Cati angajati are ALY EDY CAFFE & PUB SRL?

ALY EDY CAFFE & PUB SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2023.

Ce activitate are ALY EDY CAFFE & PUB SRL?

ALY EDY CAFFE & PUB SRL are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat ALY EDY CAFFE & PUB SRL in 2023?

ALY EDY CAFFE & PUB SRL a inregistrat un profit net de 5.900 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.