Activ

DIVINE SELF S.R.L.

CUI: 38446060
CIF: 38446060
Reg. Com.: J2017018576405
CAEN: 9623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 noiembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:58

Despre DIVINE SELF S.R.L.

DIVINE SELF S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur" (cod CAEN 9623), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DIVINE SELF S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 62.300 RON, in crestere fata de anul precedent (+19.5%). Profitul net inregistrat a fost de 11.690 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (135.420 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
62.300 RON
Venituri totale
62.300 RON
Cheltuieli totale
47.305 RON
Profit brut
14.995 RON
Profit net
11.690 RON
Marja profit net
18,76%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
10.825 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.500 RON
Casa & conturi bănci
8.325 RON
Capital propriu
-124.595 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Odei nr. 82

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Odei nr. 82
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Popa Ştefan nr. 57
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 09.10.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2019 - 28 octombrie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
62.300 RON
Rezultat net
11.690 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 62.300 RON 52.150 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 62.300 RON 52.150 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 47.305 RON 15.617 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 14.995 RON 36.533 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 11.690 RON 29.815 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 10.825 RON 3.363 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 10.825 RON 3.363 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.500 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.325 RON 3.363 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 135.420 RON 139.648 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -124.595 RON -136.285 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active10.825RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.251,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale10.825 RON
Datorii totale135.420 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
108,0 %Profit net / active totale
ROE
-9,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1.151,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 62.300 +19,5% față de anul precedent 62.300 47.305 14.995 -59,0% față de anul precedent 11.690 -60,8% față de anul precedent 0 0
2023 52.150 -61,2% față de anul precedent 52.150 15.617 36.533 -72,6% față de anul precedent 29.815 -77,1% față de anul precedent 0 0
2022 134.311 +13.563,4% față de anul precedent 134.311 1.211 133.100 129.942 0 0
2021 983 -41,4% față de anul precedent 1.056 54.774 0 0 53.718 53.719
2020 1.678 -89,8% față de anul precedent 124.257 163.217 0 0 38.960 42.311
2019 16.499 +4.098,2% față de anul precedent 16.539 133.767 0 0 117.228 117.456
2018 393 407 74.617 0 0 74.210 74.214
2017 0 0 8.542 0 0 8.542 8.542

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 10.825 10.825 0 2.500 8.325
2023 0 3.363 3.363 0 0 3.363
2022 0 6.686 6.686 0 0 6.686
2021 0 386 386 0 0 386
2020 0 65.932 65.932 47.676 4.234 14.022
2019 154.846 78.329 233.175 48.008 28.081 2.240
2018 27.163 22.648 49.811 8.658 6.167 7.823
2017 0 13.158 13.158 157 0 13.001

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 135.420 -3,0% față de anul precedent -124.595 Neraportat 1
2023 139.648 -19,2% față de anul precedent -136.285 Neraportat 0
2022 172.786 -41,7% față de anul precedent -166.100 Neraportat 0
2021 296.428 -3,8% față de anul precedent -296.042 Neraportat 0
2020 308.254 -29,0% față de anul precedent -242.322 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 433.913 +226,9% față de anul precedent -200.012 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 132.720 +517,3% față de anul precedent -82.556 Neraportat 1
2017 21.500 -8.342 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MIMARIN ILIEîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37316/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 62.300 RON. Profit: 11.690 RON

Cifra de afaceri: 62.300 RON. Profit: 11.690 RON

Cifra de afaceri
62.300 RON +19.46% față de anul precedent
Profit net
11.690 RON -60.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
135.420 RON -3.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 52.150 RON. Profit: 29.815 RON

Cifra de afaceri: 52.150 RON. Profit: 29.815 RON

Cifra de afaceri
52.150 RON -61.17% față de anul precedent
Profit net
29.815 RON -77.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
139.648 RON -19.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 134.311 RON. Profit: 129.942 RON

Cifra de afaceri: 134.311 RON. Profit: 129.942 RON

Cifra de afaceri
134.311 RON +13563.38% față de anul precedent
Profit net
129.942 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
172.786 RON -41.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 983 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 983 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
983 RON -41.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
53.719 RON
Angajati
0
Datorii
296.428 RON -3.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.678 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.678 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.678 RON -89.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.311 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
308.254 RON -28.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 16.499 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.499 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.499 RON +4098.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
117.456 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
433.913 RON +226.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 393 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 393 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
393 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
74.214 RON
Angajati
1
Datorii
132.720 RON +517.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.542 RON
Angajati
0
Datorii
21.500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDIVINE SELF S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9623 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DIVINE SELF S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9623 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

12.102026Mentiune · Buletin 37316/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
DIVINE SELF S.R.L.
CUI
38446060
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.10.2026
Registrul Comerțului
J2017018576405
EUID
ROONRC.J2017018576405
Sediu
Bucureşti Sectorul 5, Strada POPA ŞTEFAN, Nr. 57
Județ
București
Număr încheiere
797526
Data încheierii
08.10.2026
Număr dosar
3593556
Data dosarului
08.09.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Cristina Feier

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 4179984 din 08.10.2026
  • Decizie asociat unic nr. 2 din 06.10.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 37316/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9623, Municipiul Bucureşti

WELLNESS TERAPY S.R.L.
CUI: 48877222CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.096 RON
Profit
7.157 RON
Angajati
1
MD LULU S.R.L.
CUI: 44678758CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.016 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
INFRASLIM STUDIOS S.R.L.
CUI: 42245715CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.426 RON
Profit
36.120 RON
Angajati
0
FORM OF BEAUTY S.R.L.
CUI: 48219987CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.869 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RESHAPE CLINIQUE SRL
CUI: 38395650CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.480 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BODY RESTORATION S.R.L.
CUI: 40063539CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.985 RON
Profit
37.536 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9623, Municipiul Bucureşti

ANTONESEI SAFE S.R.L.
CUI: 38839698CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
647.783 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
BACK HEALTH SRL
CUI: 38377700CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.595 RON
Profit
18.866 RON
Angajati
0
ERZULIE ESTETIQUE 111 S.R.L.
CUI: 38883146CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.179 RON
Profit
8.010 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

VM SMART DESIGN SRL
CUI: 38446044CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
845.994 RON
Profit
109.563 RON
Angajati
3
SYSCONT FINANCIAL S.R.L.
CUI: 38446087CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
523.240 RON
Profit
468.242 RON
Angajati
1
WEB COFFEE S.R.L.
CUI: 38443200CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.285.404 RON
Profit
27.997 RON
Angajati
3
PAMSFACTORY24 SRL
CUI: 38446397CAEN: 4799
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-11-06
fara e-Factura
ODIN DEVELOPMENT SRL
CUI: 38426403CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.421 RON
Profit
18.697 RON
Angajati
0
EXPERT DIPLOMATIC TOUR SRL
CUI: 38464202CAEN: 7911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.814 RON
Profit
84.489 RON
Angajati
2
MEDSOFI VITAL SRL
CUI: 38254022CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.299 RON
Profit
66.563 RON
Angajati
1
SEASIDE MARINE S.R.L.
CUI: 38627563CAEN: 3011
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-12-21
fara e-Factura
COUNTEX TEAM SRL
CUI: 36531046CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.057 RON
Profit
128.324 RON
Angajati
1
CARDIOWORLD S.R.L.
CUI: 40651385CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
446.904 RON
Profit
364.026 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DIVINE SELF S.R.L.?

CUI-ul DIVINE SELF S.R.L. este 38446060.

Unde este sediul DIVINE SELF S.R.L.?

DIVINE SELF S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Odei nr. 82, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DIVINE SELF S.R.L.?

DIVINE SELF S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DIVINE SELF S.R.L. in 2024?

In 2024, DIVINE SELF S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 62.300 RON.

Cati angajati are DIVINE SELF S.R.L.?

DIVINE SELF S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DIVINE SELF S.R.L.?

DIVINE SELF S.R.L. are codul CAEN principal 9623 (Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur).

Ce profit a inregistrat DIVINE SELF S.R.L. in 2024?

DIVINE SELF S.R.L. a inregistrat un profit net de 11.690 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.