Activ e‑Factură

AURORALIS COMPLEXIM SRL

CUI: 3844667
CIF: 3844667
Reg. Com.: J1993001670123
CAEN: 4772
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 aprilie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al încălţămintei şi articolelor din piele

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 09:56

Despre AURORALIS COMPLEXIM SRL

AURORALIS COMPLEXIM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Huedin, judetul CLUJ, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al încălţămintei şi articolelor din piele" (cod CAEN 4772), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AURORALIS COMPLEXIM SRL a raportat o cifra de afaceri de 185.685 RON, in scadere fata de anul precedent (-10.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 245.832 RON in 2008 la 185.685 RON in 2024. Datoriile raportate (399.962 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
185.685 RON
Venituri totale
185.685 RON
Cheltuieli totale
243.291 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
75 RON
Active circulante
13.371 RON
Stocuri
13.291 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
80 RON
Capital propriu
-386.516 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Orş. Huedin, P-ta REPUBLICII nr. 37-39
Telefon0264354221

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Orş. Huedin, P-ta REPUBLICII nr. 37-39
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Orş. Huedin, P-ta REPUBLICII nr. 37-39
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.04.1993
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Huedin
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
185.685 RON
Rezultat net
-59.463 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 185.685 RON 207.068 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 185.685 RON 207.068 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 243.291 RON 264.383 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 57.606 RON 57.315 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 59.463 RON 59.386 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 75 RON 1.197 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 13.371 RON 70.673 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 13.446 RON 71.870 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 13.291 RON 66.301 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 80 RON 4.372 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 399.962 RON 398.923 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -386.516 RON -327.053 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active13.446RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2.974,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale13.446 RON
Datorii totale399.962 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2.874,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 185.685 -10,3% față de anul precedent 185.685 243.291 0 0 57.606 59.463
2023 207.068 -3,3% față de anul precedent 207.068 264.383 0 0 57.315 59.386
2022 214.177 +6,4% față de anul precedent 214.177 258.600 0 0 44.423 46.565
2021 201.378 +38,0% față de anul precedent 201.378 239.182 0 0 37.804 39.818
2020 145.886 -20,9% față de anul precedent 149.038 187.945 0 0 38.907 40.378
2019 184.505 +9,0% față de anul precedent 210.565 219.178 0 0 8.613 10.363
2018 169.321 +10,5% față de anul precedent 170.788 202.501 0 0 31.713 33.406
2017 153.212 -2,7% față de anul precedent 153.212 183.001 0 0 29.789 31.321
2016 157.463 +33,0% față de anul precedent 157.463 180.593 0 0 23.130 24.705
2015 118.367 +37,9% față de anul precedent 118.367 148.433 0 0 Neraportat 33.617
2014 85.853 +18,0% față de anul precedent 85.873 119.673 0 0 33.800 36.376
2013 72.757 -31,0% față de anul precedent 73.195 115.139 0 0 41.944 44.023
2012 105.505 -16,3% față de anul precedent 105.645 115.311 0 0 9.666 9.666
2011 125.969 -26,0% față de anul precedent 125.971 136.522 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.551 10.551
2010 170.288 -10,2% față de anul precedent 170.320 166.561 3.759 -49,2% față de anul precedent 534 -82,6% față de anul precedent 0 0
2009 189.525 -22,9% față de anul precedent 191.988 184.592 7.396 +109,9% față de anul precedent 3.060 +3,4% față de anul precedent 0 0
2008 245.832 245.862 242.339 3.523 2.960 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 75 13.371 13.446 13.291 0 80
2023 1.197 70.673 71.870 66.301 0 4.372
2022 2.794 104.058 106.852 100.455 459 3.144
2021 4.391 137.587 141.978 124.695 0 12.892
2020 0 179.530 179.530 171.623 0 7.907
2019 0 226.487 226.487 205.549 0 20.938
2018 0 241.567 241.567 212.202 6.532 22.833
2017 0 238.817 238.817 232.802 0 6.015
2016 0 244.739 244.739 232.192 354 12.193
2015 0 233.243 233.243 230.152 2.348 743
2014 0 224.040 224.040 222.660 369 1.011
2013 0 226.017 226.017 225.383 478 156
2012 17.200 253.706 270.906 252.506 193 1.007
2011 18.518 266.779 285.297 255.219 2.278 9.282
2010 18.518 227.912 246.430 218.935 0 8.977
2009 21.518 214.008 235.526 203.749 517 9.742
2008 22.826 209.539 232.365 192.919 0 16.620

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 399.962 +0,3% față de anul precedent -386.516 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 398.923 +6,5% față de anul precedent -327.053 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 374.519 +3,2% față de anul precedent -267.667 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 363.080 +0,6% față de anul precedent -221.102 Neraportat 2
2020 360.814 -1,8% față de anul precedent -181.284 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 367.393 -1,3% față de anul precedent -140.906 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 372.110 +10,8% față de anul precedent -130.543 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 335.954 +8,2% față de anul precedent -97.137 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 310.555 +13,2% față de anul precedent -65.816 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 274.354 +18,5% față de anul precedent -41.111 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 231.534 +17,5% față de anul precedent -7.494 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 197.135 -0,4% față de anul precedent 28.882 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2012 198.001 -2,3% față de anul precedent 72.905 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 202.726 +32,2% față de anul precedent 82.571 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 153.307 +7,3% față de anul precedent 93.123 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 142.936 +0,1% față de anul precedent 92.590 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 142.837 89.528 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 185.685 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 185.685 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
185.685 RON -10.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
59.463 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
399.962 RON +0.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 207.068 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 207.068 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
207.068 RON -3.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
59.386 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
398.923 RON +6.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 214.177 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 214.177 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
214.177 RON +6.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.565 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
374.519 RON +3.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 201.378 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 201.378 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
201.378 RON +38.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.818 RON
Angajati
2
Datorii
363.080 RON +0.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 145.886 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 145.886 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
145.886 RON -20.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.378 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
360.814 RON -1.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 184.505 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 184.505 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
184.505 RON +8.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.363 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
367.393 RON -1.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 169.321 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 169.321 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
169.321 RON +10.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
33.406 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
372.110 RON +10.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 153.212 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 153.212 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
153.212 RON -2.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.321 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
335.954 RON +8.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 157.463 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 157.463 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
157.463 RON +33.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.705 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
310.555 RON +13.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 118.367 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 118.367 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
118.367 RON +37.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
33.617 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
274.354 RON +18.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 85.853 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 85.853 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
85.853 RON +18% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.376 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
231.534 RON +17.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 72.757 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 72.757 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
72.757 RON -31.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.023 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
197.135 RON -0.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 105.505 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 105.505 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
105.505 RON -16.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.666 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
198.001 RON -2.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 125.969 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 125.969 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
125.969 RON -26.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.551 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
202.726 RON +32.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 170.288 RON. Profit: 534 RON

Cifra de afaceri: 170.288 RON. Profit: 534 RON

Cifra de afaceri
170.288 RON -10.15% față de anul precedent
Profit net
534 RON -82.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
153.307 RON +7.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 189.525 RON. Profit: 3.060 RON

Cifra de afaceri: 189.525 RON. Profit: 3.060 RON

Cifra de afaceri
189.525 RON -22.9% față de anul precedent
Profit net
3.060 RON +3.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
142.936 RON +0.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 245.832 RON. Profit: 2.960 RON

Cifra de afaceri: 245.832 RON. Profit: 2.960 RON

Cifra de afaceri
245.832 RON
Profit net
2.960 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
142.837 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4772, Cluj

4 YOU S.R.L.
CUI: 13548499CAEN: 4772
Activ
CLUJ, Mun. Dej2000-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.559 RON
Profit
46.390 RON
Angajati
1
HERTAVAL SRL
CUI: 38437232CAEN: 4772
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
179.160 RON
Profit
10.293 RON
Angajati
3
GD SPORTS TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 49243134CAEN: 4772
Activ
CLUJ, Mun. Dej2023-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.796 RON
Profit
74.411 RON
Angajati
0
SUMMIT SRL
CUI: 22490337CAEN: 4772
Activ
CLUJ, Mun. Turda2007-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.644 RON
Profit
26.117 RON
Angajati
1
GERDA SHOES S.R.L.
CUI: 47826352CAEN: 4772
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.443 RON
Profit
168.479 RON
Angajati
1
YSHA GLOBAL S.R.L.
CUI: 44278255CAEN: 4772
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.000 RON
Profit
12.154 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4772, Cluj

POP CORN PRODUCTIE SRL
CUI: 2889334CAEN: 4772
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1993-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.297.419 RON
Profit
1.015.273 RON
Angajati
15
LETAROX IMPEX SRL
CUI: 3906832CAEN: 4772
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti1993-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.214.397 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
MARA IMPORT EXPORT SRL
CUI: 2886028CAEN: 4772
Activ
CLUJ, Mun. Turda1993-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.509 RON
Profit
34.610 RON
Angajati
0
SALNOR TELECOM SRL
CUI: 5398854CAEN: 4772
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1994-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
437.487 RON
Profit
44.891 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

RAULIS IMPEX S.R.L.
CUI: 3844420CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1993-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.600 RON
Profit
1.705 RON
Angajati
1
SANEL SERV SRL
CUI: 3863731CAEN: 3311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1993-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.041 RON
Profit
204.403 RON
Angajati
1
CROMIX PRODCOM SRL
CUI: 3827526CAEN: 4782
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1993-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.618.495 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CASCADOR PRODCOM SRL
CUI: 3403440CAEN: 4752
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1993-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.684 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NADASUL PROD SRL
CUI: 208240CAEN: 2511
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.637 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KOVI COMERT S.R.L.
CUI: 6839274CAEN: 1011
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1995-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DIVERS INSTAL ESTATE SRL
CUI: 22496410CAEN: 4322
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.990 RON
Profit
38.008 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AURORALIS COMPLEXIM SRL?

CUI-ul AURORALIS COMPLEXIM SRL este 3844667.

Unde este sediul AURORALIS COMPLEXIM SRL?

AURORALIS COMPLEXIM SRL are sediul in Romania, CLUJ, Orş. Huedin, P-ta REPUBLICII nr. 37-39, Orş. Huedin, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata AURORALIS COMPLEXIM SRL?

AURORALIS COMPLEXIM SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AURORALIS COMPLEXIM SRL in 2024?

In 2024, AURORALIS COMPLEXIM SRL a raportat o cifra de afaceri de 185.685 RON.

Cati angajati are AURORALIS COMPLEXIM SRL?

AURORALIS COMPLEXIM SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are AURORALIS COMPLEXIM SRL?

AURORALIS COMPLEXIM SRL are codul CAEN principal 4772 (Comerţ cu amănuntul al încălţămintei şi articolelor din piele).

Ce profit a inregistrat AURORALIS COMPLEXIM SRL in 2024?

AURORALIS COMPLEXIM SRL a inregistrat o pierdere neta de 59.463 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.