Activ Plătitor TVA

INSTANT GOLD CREDIT SRL

CUI: 38458227
CIF: RO38458227
Reg. Com.: J2017003379220
CAEN: 6492
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 noiembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Alte activități de creditare

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:21

Despre INSTANT GOLD CREDIT SRL

INSTANT GOLD CREDIT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de creditare" (cod CAEN 6492), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, INSTANT GOLD CREDIT SRL a raportat o cifra de afaceri de 331.560 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.1%). Profitul net inregistrat a fost de 148.819 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 62.144 RON in 2018 la 331.560 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
331.560 RON
Venituri totale
331.560 RON
Cheltuieli totale
178.853 RON
Profit brut
152.707 RON
Profit net
148.819 RON
Marja profit net
44,88%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
689.302 RON
Stocuri
40.624 RON
Creanțe
637.073 RON
Casa & conturi bănci
11.605 RON
Capital propriu
677.858 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Şos. Păcurari nr. 25
Detalii adresaparter. biroul 1
Telefon0741614552

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Şos. Păcurari nr. 25
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Şos. Păcurari nr. 25
Detalii
parter. biroul 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.11.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
9 decembrie 2022
Data reactivare
20 iunie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
331.560 RON
Rezultat net
148.819 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 331.560 RON 321.509 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 331.560 RON 321.509 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 178.853 RON 168.004 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 152.707 RON 153.505 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 148.819 RON 150.772 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 689.302 RON 574.672 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 689.302 RON 574.672 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 40.624 RON 32.367 RON
CreanțeSume de încasat 637.073 RON 501.592 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.605 RON 40.713 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 11.444 RON 45.632 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 677.858 RON 529.040 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active689.302RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale689.302 RON
Datorii totale11.444 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
21,6 %Profit net / active totale
ROE
22,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
60,23 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 331.560 +3,1% față de anul precedent 331.560 178.853 152.707 -0,5% față de anul precedent 148.819 -1,3% față de anul precedent 0 0
2023 321.509 +23,8% față de anul precedent 321.509 168.004 153.505 +19,8% față de anul precedent 150.772 +20,1% față de anul precedent 0 0
2022 259.726 -3,1% față de anul precedent 259.726 131.584 128.142 +56,5% față de anul precedent 125.545 +57,7% față de anul precedent 0 0
2021 268.138 +45,8% față de anul precedent 268.138 186.237 81.901 -22,1% față de anul precedent 79.622 -23,0% față de anul precedent 0 0
2020 183.918 +34,2% față de anul precedent 183.918 78.745 105.173 +96,8% față de anul precedent 103.334 +98,5% față de anul precedent 0 0
2019 137.098 +120,6% față de anul precedent 137.098 83.657 53.441 +195,0% față de anul precedent 52.070 +197,6% față de anul precedent 0 0
2018 62.144 62.144 44.026 18.118 17.497 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 689.302 689.302 40.624 637.073 11.605
2023 0 574.672 574.672 32.367 501.592 40.713
2022 0 424.921 424.921 32.034 347.593 45.294
2021 0 314.250 314.250 28.084 262.113 24.053
2020 0 290.153 290.153 14.024 188.715 87.414
2019 0 173.081 173.081 6.748 157.543 8.790
2018 0 120.825 120.825 7.636 66.351 46.838

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 11.444 -74,9% față de anul precedent 677.858 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 45.632 -2,2% față de anul precedent 529.040 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 46.653 -24,2% față de anul precedent 378.268 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 61.527 -47,4% față de anul precedent 252.723 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 117.052 +13,3% față de anul precedent 173.101 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 103.314 +0,2% față de anul precedent 69.767 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 103.128 17.697 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
OUOANA URDEAfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5919/2026sedii secundare
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4717/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 331.560 RON. Profit: 148.819 RON

Cifra de afaceri: 331.560 RON. Profit: 148.819 RON

Cifra de afaceri
331.560 RON +3.13% față de anul precedent
Profit net
148.819 RON -1.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.444 RON -74.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 321.509 RON. Profit: 150.772 RON

Cifra de afaceri: 321.509 RON. Profit: 150.772 RON

Cifra de afaceri
321.509 RON +23.79% față de anul precedent
Profit net
150.772 RON +20.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
45.632 RON -2.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 259.726 RON. Profit: 125.545 RON

Cifra de afaceri: 259.726 RON. Profit: 125.545 RON

Cifra de afaceri
259.726 RON -3.14% față de anul precedent
Profit net
125.545 RON +57.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
46.653 RON -24.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 268.138 RON. Profit: 79.622 RON

Cifra de afaceri: 268.138 RON. Profit: 79.622 RON

Cifra de afaceri
268.138 RON +45.79% față de anul precedent
Profit net
79.622 RON -22.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
61.527 RON -47.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 183.918 RON. Profit: 103.334 RON

Cifra de afaceri: 183.918 RON. Profit: 103.334 RON

Cifra de afaceri
183.918 RON +34.15% față de anul precedent
Profit net
103.334 RON +98.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
117.052 RON +13.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 137.098 RON. Profit: 52.070 RON

Cifra de afaceri: 137.098 RON. Profit: 52.070 RON

Cifra de afaceri
137.098 RON +120.61% față de anul precedent
Profit net
52.070 RON +197.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
103.314 RON +0.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 62.144 RON. Profit: 17.497 RON

Cifra de afaceri: 62.144 RON. Profit: 17.497 RON

Cifra de afaceri
62.144 RON
Profit net
17.497 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
103.128 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINSTANT GOLD CREDIT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6492 in Mun. Iaşi (IAŞI)

INSTANT GOLD CREDIT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6492 in Mun. Iaşi (IAŞI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.022026Mentiune · Buletin 5919/2026sedii secundare

sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
INSTANT GOLD CREDIT SRL
CUI
38458227
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.02.2026
Registrul Comerțului
J2017003379220
EUID
ROONRC.J2017003379220
Sediu
Jud. Iaşi, Municipiul Iaşi, Şoseaua PĂCURARI, Nr. 25, parter, biroul 1, Bl. 539, Scara A
Județ
Iaşi
Număr încheiere
125959
Data încheierii
13.02.2026
Număr dosar
637701
Data dosarului
11.02.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Ştefan Mihnea LAZĂR

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 637701 din 11.02.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 30.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 5919/2026 (PDF)
06.022026Mentiune · Buletin 4717/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
INSTANT GOLD CREDIT SRL
CUI
38458227
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
06.02.2026
Registrul Comerțului
J22/3379/2017
EUID
ROONRC.J22/3379/2017
Sediu
Jud. Iaşi, Municipiul Iaşi, Şoseaua PĂCURARI, Nr. 25, parter, biroul 1, Bl. 539, Scara A
Județ
Iaşi
Număr încheiere
98758
Data încheierii
05.02.2026
Număr dosar
511565
Data dosarului
04.02.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Mihaela Bejenariu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 511565 din 04.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 4717/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6492, Iaşi

AMICAL CREDIT AMANET SRL
CUI: 13499132CAEN: 6492
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2000-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
356.280 RON
Profit
58.768 RON
Angajati
3
TURBO CREDIT AMANET SRL
CUI: 34929666CAEN: 6492
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
328.141 RON
Profit
81.557 RON
Angajati
1
CYP GOLD SRL
CUI: 31013990CAEN: 6492
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2012-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
431.749 RON
Profit
270.606 RON
Angajati
1
SIMI CREDIT SRL
CUI: 26999644CAEN: 6492
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2010-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.779 RON
Profit
113.540 RON
Angajati
1
LU-AND IFN SRL
CUI: 14946433CAEN: 6492
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2002-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.252.259 RON
Profit
250.015 RON
Angajati
12
MARC-GOLD IFN SRL
CUI: 15736693CAEN: 6492
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2003-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.274 RON
Profit
82.874 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6492, Iaşi

AMANET TUDOR 42 SRL
CUI: 37593837CAEN: 6492
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.855 RON
Profit
2.834 RON
Angajati
3
MOBI GOLD CREDIT SRL
CUI: 37363013CAEN: 6492
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.639 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Iaşi

OBVISION SRL
CUI: 38458219CAEN: 9622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.140 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SAVIN TEAM S.R.L.
CUI: 38458235CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.464 RON
Profit
3.555 RON
Angajati
0
FAMTECH SERV IASI S.R.L.
CUI: 38447902CAEN: 7120
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.210 RON
Profit
74.265 RON
Angajati
1
CONS GEOLUX S.R.L.
CUI: 38471978CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.217.808 RON
Profit
834.788 RON
Angajati
3
DINEL CARS SRL
CUI: 38352543CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Sat Dumitreştii Galaţii Com. Schitu Duca2017-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.870 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SWENHALKS S.R.L.
CUI: 38572476CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Muncelu de Sus Com. Mogoşeşti-Siret2017-12-07
fara e-Factura
MARLUCDAV SRL
CUI: 37534148CAEN: 9602
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
306.833 RON
Profit
101.608 RON
Angajati
4
TERRACRAFT S.R.L.
CUI: 39507506CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2018-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.084 RON
Profit
114.442 RON
Angajati
1
FAST PROIECT SRL
CUI: 17292538CAEN: 4100
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2005-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.830.848 RON
Profit
596.646 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INSTANT GOLD CREDIT SRL?

CUI-ul INSTANT GOLD CREDIT SRL este 38458227.

Unde este sediul INSTANT GOLD CREDIT SRL?

INSTANT GOLD CREDIT SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Şos. Păcurari nr. 25, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata INSTANT GOLD CREDIT SRL?

INSTANT GOLD CREDIT SRL a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INSTANT GOLD CREDIT SRL in 2024?

In 2024, INSTANT GOLD CREDIT SRL a raportat o cifra de afaceri de 331.560 RON.

Cati angajati are INSTANT GOLD CREDIT SRL?

INSTANT GOLD CREDIT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are INSTANT GOLD CREDIT SRL?

INSTANT GOLD CREDIT SRL are codul CAEN principal 6492 (Alte activități de creditare).

Ce profit a inregistrat INSTANT GOLD CREDIT SRL in 2024?

INSTANT GOLD CREDIT SRL a inregistrat un profit net de 148.819 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.