Activ

COSTEA NICUŞOR DOLAR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 38467519
CIF: 38467519
Reg. Com.: F51/476/2017
CAEN: 4781
Formă: Necunoscut
Înființată: 9 noiembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 10:19

Despre COSTEA NICUŞOR DOLAR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

COSTEA NICUŞOR DOLAR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Călăraşi, judetul CĂLĂRAŞI, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor" (cod CAEN 4781), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Aleea Constructorului
Telefon0735974781

Adresă sediu social

Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Aleea Constructorului
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Aleea Constructorului
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 09.11.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2017 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2017
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCOSTEA NICUŞOR DOLAR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4781 in Mun. Călăraşi (CĂLĂRAŞI)

COSTEA NICUŞOR DOLAR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4781 in Mun. Călăraşi (CĂLĂRAŞI)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4781, Călăraşi

CONDORUL AUTOMOBILE S.R.L.
CUI: 41815222CAEN: 4781
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2019-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.486.789 RON
Profit
393.588 RON
Angajati
16
ADI MAR GRUP SRL
CUI: 24120578CAEN: 4781
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2008-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.255.653 RON
Profit
93.431 RON
Angajati
2
CONDORUL SA
CUI: 2730940CAEN: 4781
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi1993-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.220.058 RON
Profit
392.293 RON
Angajati
5
MARCU AUTO DEALER S.R.L.
CUI: 46459525CAEN: 4781
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa2022-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
722.227 RON
Profit
19.249 RON
Angajati
0
LIONS DANI LEONARD SRL
CUI: 38198500CAEN: 4781
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2017-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
648.841 RON
Profit
305.633 RON
Angajati
1
D & V INVEST IMOB S.R.L.
CUI: 16456411CAEN: 4781
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Pasărea Com. Frumuşani2004-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
590.228 RON
Profit
198.884 RON
Angajati
1
SIPO GLOBAL DISTRIBUTION SRL
CUI: 30072181CAEN: 4781
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Lehliu-Gară2012-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
346.940 RON
Profit
90.621 RON
Angajati
0
BRAMS & LORY S.R.L.
CUI: 38442522CAEN: 4781
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Cuza Vodă Com. Cuza Vodă2017-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
303.559 RON
Profit
295.727 RON
Angajati
1
ALBERT AUTOMOBILE S.R.L.
CUI: 48109950CAEN: 4781
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2023-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.000 RON
Profit
16.719 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COSTEA NICUŞOR DOLAR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul COSTEA NICUŞOR DOLAR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 38467519.

Unde este sediul COSTEA NICUŞOR DOLAR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

COSTEA NICUŞOR DOLAR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Aleea Constructorului, Mun. Călăraşi, judetul CĂLĂRAŞI.

Cand a fost infiintata COSTEA NICUŞOR DOLAR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

COSTEA NICUŞOR DOLAR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Ce activitate are COSTEA NICUŞOR DOLAR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

COSTEA NICUŞOR DOLAR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4781 (Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.