Activ Plătitor TVA

ATELIER DANIEL S.R.L.

CUI: 38497137
CIF: RO38497137
Reg. Com.: J2017000661513
CAEN: 1071
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 noiembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 10:37

Despre ATELIER DANIEL S.R.L.

ATELIER DANIEL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Călăraşi, judetul CĂLĂRAŞI, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ATELIER DANIEL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
5.138 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
3.398 RON
Active circulante
42.527 RON
Stocuri
3.266 RON
Creanțe
38.798 RON
Casa & conturi bănci
463 RON
Capital propriu
-51.417 RON

Contact

AdresaRomania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Rahova nr. 48
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Rahova nr. 48
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Rahova nr. 48
Detalii
CAMERA 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.11.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-5.138 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 5.138 RON 5.218 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 5.138 RON 5.218 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 5.138 RON 5.218 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.398 RON 8.496 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 42.527 RON 42.542 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 45.925 RON 51.038 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.266 RON 3.266 RON
CreanțeSume de încasat 38.798 RON 38.790 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 463 RON 486 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 97.342 RON 97.318 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -51.417 RON -46.280 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active45.925RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

212,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale45.925 RON
Datorii totale97.342 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-112,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 5.138 0 0 5.138 5.138
2023 0 0 5.218 0 0 5.218 5.218
2022 0 0 5.298 0 0 5.298 5.298
2021 0 25.911 32.790 0 0 6.879 7.656
2020 0 0 200 0 0 200 200
2019 0 0 262 0 0 262 262
2018 0 0 28.364 0 0 28.364 28.364
2017 0 0 1.282 0 0 1.282 1.282

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.398 42.527 45.925 3.266 38.798 463
2023 8.496 42.542 51.038 3.266 38.790 486
2022 13.594 42.512 56.106 3.266 38.767 479
2021 18.692 42.612 61.304 3.266 38.729 617
2020 30.000 8.711 38.711 0 8.234 477
2019 30.000 8.916 38.916 0 8.196 720
2018 30.112 9.062 39.174 0 8.168 894
2017 30.244 2.974 33.218 0 0 2.974

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 97.342 +0,0% față de anul precedent -51.417 Neraportat 0
2023 97.318 +0,2% față de anul precedent -46.280 Neraportat 0
2022 97.168 +0,1% față de anul precedent -41.062 Neraportat 0
2021 97.068 +45,3% față de anul precedent -35.764 Neraportat 0
2020 66.819 -0,0% față de anul precedent -28.108 Neraportat 0
2019 66.824 +0,0% față de anul precedent -27.908 Neraportat 0
2018 66.820 +105,6% față de anul precedent -27.646 Neraportat 0
2017 32.500 718 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.138 RON
Angajati
0
Datorii
97.342 RON +0.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.218 RON
Angajati
0
Datorii
97.318 RON +0.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.298 RON
Angajati
0
Datorii
97.168 RON +0.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.656 RON
Angajati
0
Datorii
97.068 RON +45.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
200 RON
Angajati
0
Datorii
66.819 RON -0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
262 RON
Angajati
0
Datorii
66.824 RON +0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.364 RON
Angajati
0
Datorii
66.820 RON +105.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.282 RON
Angajati
0
Datorii
32.500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataATELIER DANIEL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Călăraşi (CĂLĂRAŞI)

ATELIER DANIEL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Călăraşi (CĂLĂRAŞI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Călăraşi

MCA D & D TRADING SRL
CUI: 37909574CAEN: 1071
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Chirnogi Com. Chirnogi2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
44.725 RON
Angajati
0
KLAUS PASTRY S.R.L.
CUI: 37688635CAEN: 1071
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Fundulea2017-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
654.576 RON
Profit
8.745 RON
Angajati
3
DAVID MATEI COFETĂRIE S.R.L.
CUI: 39203841CAEN: 1071
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Chirnogi Com. Chirnogi2018-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.879 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Călăraşi

EVAMARIA FRUCT S.R.L.
CUI: 38497110CAEN: 5611
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Căscioarele Com. Căscioarele2017-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.303 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INGRIDMAD CO TRADING S.R.L.
CUI: 38497153CAEN: 4619
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa2017-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.118 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ŢIFREA PREST SRL
CUI: 38442492CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2017-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
352.828 RON
Profit
168.191 RON
Angajati
1
FORCONCEPTCAR S.R.L.
CUI: 38549880CAEN: 6220
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2017-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.000 RON
Profit
37.361 RON
Angajati
0
ROLAV CONSULTING SRL
CUI: 37980965CAEN: 3823
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2017-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.392 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
PROSPER MARKET SMARIA S.R.L.
CUI: 38869478CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Nucetu Com. Lupşanu2018-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
372.131 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ELENA SAVEL SRL
CUI: 32130360CAEN: 4776
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Bogata Com. Grădiştea2013-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
664.810 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SAYO BEAUTY CENTER S.R.L.
CUI: 42324231CAEN: 9602
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Fundulea2020-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.238 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ATELIER DANIEL S.R.L.?

CUI-ul ATELIER DANIEL S.R.L. este 38497137.

Unde este sediul ATELIER DANIEL S.R.L.?

ATELIER DANIEL S.R.L. are sediul in Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Rahova nr. 48, Mun. Călăraşi, judetul CĂLĂRAŞI.

Cand a fost infiintata ATELIER DANIEL S.R.L.?

ATELIER DANIEL S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ATELIER DANIEL S.R.L. in 2024?

In 2024, ATELIER DANIEL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ATELIER DANIEL S.R.L.?

ATELIER DANIEL S.R.L. are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).

Ce profit a inregistrat ATELIER DANIEL S.R.L. in 2024?

ATELIER DANIEL S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 5.138 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.