Activ

SZENNYES HUNOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 38502055
CIF: 38502055
Reg. Com.: F19/531/2017
CAEN: 9319
Formă: Necunoscut
Înființată: 17 noiembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Alte activități sportive n.c.a

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:20

Despre SZENNYES HUNOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

SZENNYES HUNOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Miercurea Ciuc, judetul HARGHITA, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități sportive n.c.a" (cod CAEN 9319), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Aleea Fortuna Park, 530182
Telefon0724794708

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Aleea Fortuna Park, 530182
Cod poștal: 530182
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Aleea Fortuna Park, 530182
Cod postal
530182
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 17.11.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2017 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2017
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSZENNYES HUNOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 9319 in Mun. Miercurea Ciuc (HARGHITA)

SZENNYES HUNOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 9319 in Mun. Miercurea Ciuc (HARGHITA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9319, Harghita

RIDE MORE EVENTS SRL
CUI: 31365066CAEN: 9319
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2013-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.310.010 RON
Profit
884.898 RON
Angajati
1
RIDE MORE ACTIVITY CENTER S.R.L.
CUI: 41966810CAEN: 9319
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2019-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.126.016 RON
Profit
156.312 RON
Angajati
11
SONIX SRL
CUI: 4684939CAEN: 9319
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1993-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.239 RON
Profit
51.895 RON
Angajati
3
X TOURS ADVENTURE SRL
CUI: 26530612CAEN: 9319
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni2010-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.239 RON
Profit
97.628 RON
Angajati
0
SALVAFITSPORT S.R.L.
CUI: 41164906CAEN: 9319
Activ
HARGHITA, Mun. Topliţa2019-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
248.805 RON
Profit
146.403 RON
Angajati
3
SNOW TOURS S.R.L.
CUI: 18637988CAEN: 9319
Activ
HARGHITA, Sat Ciumani Com. Ciumani2006-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
246.988 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ZETE KARTING SRL
CUI: 37456511CAEN: 9319
Activ
HARGHITA, Sat Zetea Com. Zetea2017-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.800 RON
Profit
45.710 RON
Angajati
2
NA FACTORY S.R.L.
CUI: 48316190CAEN: 9319
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2023-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.041 RON
Profit
32.927 RON
Angajati
1
LIGHT HUNTER IMAGES S.R.L.
CUI: 42647550CAEN: 9319
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2020-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.485 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SZENNYES HUNOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul SZENNYES HUNOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 38502055.

Unde este sediul SZENNYES HUNOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SZENNYES HUNOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Aleea Fortuna Park, 530182, Mun. Miercurea Ciuc, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata SZENNYES HUNOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SZENNYES HUNOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Ce activitate are SZENNYES HUNOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SZENNYES HUNOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 9319 (Alte activități sportive n.c.a).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.