Activ Plătitor TVA

REMPHA IMPEX SRL

CUI: 3850375
CIF: RO3850375
Reg. Com.: J40/9570/1993
CAEN: 4520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 aprilie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:36

Despre REMPHA IMPEX SRL

REMPHA IMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4520). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, REMPHA IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
15.000 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
264.501 RON
Active circulante
-5.485 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
12.778 RON
Casa & conturi bănci
-18.263 RON
Capital propriu
32.875 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Dr. Iacob Felix nr. 80, 11041
Telefon0741160728

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Dr. Iacob Felix nr. 80, 11041
Cod poștal: 11041
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Dr. Iacob Felix nr. 80, 11041
Cod postal
11041
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.04.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-15.000 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 15.000 RON 9.666 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 15.000 RON 9.666 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 15.000 RON 9.666 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 264.501 RON 277.852 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă -5.485 RON 5.654 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 259.016 RON 283.506 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 12.778 RON 5.058 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești -18.263 RON 596 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 226.141 RON 235.630 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 32.875 RON 47.876 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Componentele disponibile nu permit o distribuție completă.

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

87,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale259.016 RON
Datorii totale226.141 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
-0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
12,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 15.000 0 0 15.000 15.000
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 9.666 0 0 9.666 9.666
2022 31.630 -88,6% față de anul precedent 31.630 46.182 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.552 15.501
2021 278.513 -16,5% față de anul precedent 278.525 200.569 77.956 -38,6% față de anul precedent 72.803 -41,5% față de anul precedent 0 0
2020 333.590 +9,8% față de anul precedent 333.590 206.732 126.858 +1,6% față de anul precedent 124.513 +2,3% față de anul precedent 0 0
2019 303.901 +16,8% față de anul precedent 323.840 198.937 124.903 +14,9% față de anul precedent 121.665 +14,8% față de anul precedent 0 0
2018 260.138 +108,5% față de anul precedent 268.541 159.847 108.694 +1.169,1% față de anul precedent 106.016 +1.358,9% față de anul precedent 0 0
2017 124.798 +2,8% față de anul precedent 129.840 121.275 8.565 -3,5% față de anul precedent 7.267 +12,7% față de anul precedent 0 0
2016 121.402 +102,8% față de anul precedent 121.402 112.523 8.879 6.451 0 0
2015 59.860 -17,1% față de anul precedent 59.860 95.917 0 0 Neraportat 37.853
2014 72.177 -44,7% față de anul precedent 72.177 108.741 0 0 36.564 38.730
2013 130.605 +55,1% față de anul precedent 130.607 153.707 0 0 23.100 26.812
2012 84.185 -40,0% față de anul precedent 84.199 143.303 0 0 59.104 59.104
2011 140.258 -38,6% față de anul precedent 140.269 166.559 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 26.290 26.290
2010 228.569 +45,1% față de anul precedent 228.569 193.967 34.602 +66,2% față de anul precedent 29.906 +71,0% față de anul precedent 0 0
2008 157.570 157.571 136.746 20.825 17.493 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 264.501 -5.485 259.016 0 12.778 -18.263
2023 277.852 5.654 283.506 0 5.058 596
2022 53.866 138.473 192.339 0 16.999 121.474
2021 57.783 84.463 142.246 13.776 12.520 58.167
2020 44.546 184.764 229.310 30.651 12.849 141.264
2019 51.013 108.487 159.500 30.045 13.489 64.953
2018 330 40.453 40.783 22.355 7.494 10.604
2017 0 23.212 23.212 16.353 204 6.655
2016 -962 43.976 43.014 35.546 2.423 6.007
2015 -962 18.263 17.301 12.751 2.060 3.452
2014 20.183 21.863 42.046 18.399 0 3.464
2013 41.660 28.932 70.592 23.880 356 4.696
2012 69.118 21.125 90.243 16.031 356 4.738
2011 39.464 44.261 83.725 26.192 2.134 15.935
2010 100.422 55.669 156.091 34.763 0 20.906
2008 113.890 17.975 131.865 15.390 12 2.573

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 226.141 -4,0% față de anul precedent 32.875 Neraportat 0
2023 235.630 +74,8% față de anul precedent 47.876 Neraportat 0
2022 134.797 +201,6% față de anul precedent 57.542 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 44.690 -17,2% față de anul precedent 97.556 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 53.986 -8,0% față de anul precedent 175.368 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 58.646 -4,8% față de anul precedent 100.854 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 61.594 -59,0% față de anul precedent -20.811 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 150.039 -15,3% față de anul precedent -126.827 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 177.107 +12,2% față de anul precedent -134.093 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 157.845 +9,1% față de anul precedent -140.544 Neraportat 1
2014 144.737 +7,6% față de anul precedent -102.691 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 134.552 +5,6% față de anul precedent -63.960 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 127.391 +106,2% față de anul precedent -37.148 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 61.769 -42,7% față de anul precedent 21.956 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 107.845 +15,2% față de anul precedent 48.246 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 93.619 38.246 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

78din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.000 RON
Angajati
0
Datorii
226.141 RON -4.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.666 RON
Angajati
0
Datorii
235.630 RON +74.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 31.630 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.630 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.630 RON -88.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
15.501 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
134.797 RON +201.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 278.513 RON. Profit: 72.803 RON

Cifra de afaceri: 278.513 RON. Profit: 72.803 RON

Cifra de afaceri
278.513 RON -16.51% față de anul precedent
Profit net
72.803 RON -41.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
44.690 RON -17.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 13368/2021alte menţiuni, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, înregistrarea în registrul beneficiarilor reali a datelor din declarația pe propria răspundere privind beneficiarii reali

alte menţiuni, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, înregistrarea în registrul beneficiarilor reali a datelor din declarația pe propria răspundere privind beneficiarii reali

Deschide înregistrarea completă

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 333.590 RON. Profit: 124.513 RON

Cifra de afaceri: 333.590 RON. Profit: 124.513 RON

Cifra de afaceri
333.590 RON +9.77% față de anul precedent
Profit net
124.513 RON +2.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
53.986 RON -7.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 303.901 RON. Profit: 121.665 RON

Cifra de afaceri: 303.901 RON. Profit: 121.665 RON

Cifra de afaceri
303.901 RON +16.82% față de anul precedent
Profit net
121.665 RON +14.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
58.646 RON -4.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 260.138 RON. Profit: 106.016 RON

Cifra de afaceri: 260.138 RON. Profit: 106.016 RON

Cifra de afaceri
260.138 RON +108.45% față de anul precedent
Profit net
106.016 RON +1358.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
61.594 RON -58.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 124.798 RON. Profit: 7.267 RON

Cifra de afaceri: 124.798 RON. Profit: 7.267 RON

Cifra de afaceri
124.798 RON +2.8% față de anul precedent
Profit net
7.267 RON +12.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
150.039 RON -15.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 121.402 RON. Profit: 6.451 RON

Cifra de afaceri: 121.402 RON. Profit: 6.451 RON

Cifra de afaceri
121.402 RON +102.81% față de anul precedent
Profit net
6.451 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
177.107 RON +12.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 59.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 59.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
59.860 RON -17.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
37.853 RON
Angajati
1
Datorii
157.845 RON +9.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 72.177 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 72.177 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
72.177 RON -44.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38.730 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
144.737 RON +7.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 130.605 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 130.605 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
130.605 RON +55.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
26.812 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
134.552 RON +5.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 84.185 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 84.185 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
84.185 RON -39.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
59.104 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
127.391 RON +106.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 140.258 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 140.258 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
140.258 RON -38.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
26.290 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
61.769 RON -42.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 228.569 RON. Profit: 29.906 RON

Cifra de afaceri: 228.569 RON. Profit: 29.906 RON

Cifra de afaceri
228.569 RON +45.06% față de anul precedent
Profit net
29.906 RON +70.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
107.845 RON +15.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 157.570 RON. Profit: 17.493 RON

Cifra de afaceri: 157.570 RON. Profit: 17.493 RON

Cifra de afaceri
157.570 RON
Profit net
17.493 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
93.619 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataREMPHA IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

REMPHA IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

14.092021Mentiune · Buletin 13368/2021alte menţiuni, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, înregistrarea în registrul beneficiarilor reali a datelor din declarația pe propria răspundere privind beneficiarii reali

alte menţiuni; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; înregistrarea în registrul beneficiarilor reali a datelor din declarația pe propria răspundere privind beneficiarii reali

Companie
REMPHA IMPEX SRL
CUI
3850375
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
14.09.2021
Registrul Comerțului
J40/9570/1993
EUID
ROONRC.J40/9570/1993
Număr încheiere
123253
Număr dosar
485832
Data dosarului
10.09.2021
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Nicoleta Teodorescu

Subiecte

alte menţiuni, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, înregistrarea în registrul beneficiarilor reali a datelor din declarația pe propria răspundere privind beneficiarii reali

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 485832 din 10.09.2021
  • Declarație privind beneficiarii reali nr. 485832 din 10.09.2021
Vezi Buletinul ONRC nr. 13368/2021 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4520, Municipiul Bucureşti

CONDURIS IMEX S.R.L.
CUI: 3621428CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.384 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MOTOR DIESEL IMPEX SRL
CUI: 4073480CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-06-08
fara e-Factura
SFERIC SERVIMPEX S.R.L.
CUI: 3596278CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1993-03-23
fara e-Factura
ARIOLA IMPEX SRL
CUI: 4217313CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-07-06
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ANAPOP IMPEX SRL
CUI: 3850332
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-04-30
fara e-Factura
TRADECOMIA SRL
CUI: 3850588CAEN: 8129
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1993-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.198 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COOPER TRADING SRL
CUI: 3823540CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.975 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AP PROIECT SRL
CUI: 3865856CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1993-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.473 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
I.H. IRA SERVEXIM SRL
CUI: 3752237CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1993-04-13
fara e-Factura
SILVER INTERCOM S.R.L.
CUI: 3940400CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1993-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.599 RON
Profit
17.477 RON
Angajati
1
NIMFA-COM SRL
CUI: 3023289CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.907.272 RON
Profit
2.254.400 RON
Angajati
35
GEMEX IMPORT EXPORT SRL
CUI: 4835594CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1993-11-01
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul REMPHA IMPEX SRL?

CUI-ul REMPHA IMPEX SRL este 3850375.

Unde este sediul REMPHA IMPEX SRL?

REMPHA IMPEX SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Dr. Iacob Felix nr. 80, 11041, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata REMPHA IMPEX SRL?

REMPHA IMPEX SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a REMPHA IMPEX SRL in 2024?

In 2024, REMPHA IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are REMPHA IMPEX SRL?

REMPHA IMPEX SRL are codul CAEN principal 4520.

Ce profit a inregistrat REMPHA IMPEX SRL in 2024?

REMPHA IMPEX SRL a inregistrat o pierdere neta de 15.000 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.