Activ Plătitor TVAe‑Factură

TRIARMSIG S.R.L.

CUI: 38511428
CIF: RO38511428
Reg. Com.: J2017019433408
CAEN: 5821
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 noiembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Activităţi de editare a jocurilor de calculator

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:58

Despre TRIARMSIG S.R.L.

TRIARMSIG S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de editare a jocurilor de calculator" (cod CAEN 5821), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TRIARMSIG S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 424.864 RON, in scadere fata de anul precedent (-11.2%). Profitul net inregistrat a fost de 248.649 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 22.036 RON in 2017 la 424.864 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din mai 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
424.864 RON
Venituri totale
430.850 RON
Cheltuieli totale
169.665 RON
Profit brut
261.185 RON
Profit net
248.649 RON
Marja profit net
58,52%
Active imobilizate
2.055 RON
Active circulante
257.076 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
141.703 RON
Casa & conturi bănci
115.373 RON
Capital propriu
248.889 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Murguţa nr. 2, 61222

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Murguţa nr. 2, 61222
Cod poștal: 61222
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Murguţa nr. 2, 61222
Cod postal
61222
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.11.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)

Stare inactivitate

Data inactivare
6 ianuarie 2020
Data reactivare
8 aprilie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
424.864 RON
Rezultat net
248.649 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 424.864 RON 478.322 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 430.850 RON 481.371 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 169.665 RON 146.629 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 261.185 RON 334.742 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 248.649 RON 329.959 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.055 RON 13.103 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 257.076 RON 372.738 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 259.131 RON 385.841 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 141.703 RON 295.101 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 115.373 RON 77.637 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 11.592 RON 57.570 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 248.889 RON 330.199 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active259.131RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale259.131 RON
Datorii totale11.592 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
96,0 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
22,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 424.864 -11,2% față de anul precedent 430.850 169.665 261.185 -22,0% față de anul precedent 248.649 -24,6% față de anul precedent 0 0
2023 478.322 +34,3% față de anul precedent 481.371 146.629 334.742 +22,2% față de anul precedent 329.959 +24,3% față de anul precedent 0 0
2022 356.190 +74,0% față de anul precedent 356.832 82.854 273.978 +73,7% față de anul precedent 265.385 +75,0% față de anul precedent 0 0
2021 204.694 -0,8% față de anul precedent 204.694 46.914 157.780 -0,5% față de anul precedent 151.639 -0,8% față de anul precedent 0 0
2020 206.278 +5,7% față de anul precedent 206.278 47.682 158.596 +0,4% față de anul precedent 152.840 +0,3% față de anul precedent 0 0
2019 195.205 +30,9% față de anul precedent 195.205 37.206 157.999 +15,9% față de anul precedent 152.443 +15,7% față de anul precedent 0 0
2018 149.172 +577,0% față de anul precedent 149.172 12.893 136.279 +534,5% față de anul precedent 131.803 +533,2% față de anul precedent 0 0
2017 22.036 22.036 558 21.478 20.817 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.055 257.076 259.131 0 141.703 115.373
2023 13.103 372.738 385.841 0 295.101 77.637
2022 33.175 248.871 282.046 0 5.291 243.580
2021 37.336 145.216 182.552 0 0 145.216
2020 56.815 143.857 200.672 0 0 143.857
2019 76.295 138.811 215.106 0 0 138.811
2018 0 133.302 133.302 0 0 133.302
2017 0 21.678 21.678 0 0 21.678

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 11.592 -79,9% față de anul precedent 248.889 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 57.570 +223,0% față de anul precedent 330.199 Neraportat 1
2022 17.823 -44,6% față de anul precedent 265.625 Neraportat 0
2021 32.150 -33,6% față de anul precedent 151.879 Neraportat 0
2020 48.444 -23,5% față de anul precedent 153.080 Neraportat 0
2019 63.359 +4.932,5% față de anul precedent 152.683 Neraportat 0
2018 1.259 +90,5% față de anul precedent 132.043 Neraportat 0
2017 661 21.017 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ISIonuţ-Gabriel SolomonfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 26655/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 424.864 RON. Profit: 248.649 RON

Cifra de afaceri: 424.864 RON. Profit: 248.649 RON

Cifra de afaceri
424.864 RON -11.18% față de anul precedent
Profit net
248.649 RON -24.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.592 RON -79.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 478.322 RON. Profit: 329.959 RON

Cifra de afaceri: 478.322 RON. Profit: 329.959 RON

Cifra de afaceri
478.322 RON +34.29% față de anul precedent
Profit net
329.959 RON +24.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
57.570 RON +223.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 356.190 RON. Profit: 265.385 RON

Cifra de afaceri: 356.190 RON. Profit: 265.385 RON

Cifra de afaceri
356.190 RON +74.01% față de anul precedent
Profit net
265.385 RON +75.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.823 RON -44.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 204.694 RON. Profit: 151.639 RON

Cifra de afaceri: 204.694 RON. Profit: 151.639 RON

Cifra de afaceri
204.694 RON -0.77% față de anul precedent
Profit net
151.639 RON -0.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
32.150 RON -33.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 206.278 RON. Profit: 152.840 RON

Cifra de afaceri: 206.278 RON. Profit: 152.840 RON

Cifra de afaceri
206.278 RON +5.67% față de anul precedent
Profit net
152.840 RON +0.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
48.444 RON -23.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 195.205 RON. Profit: 152.443 RON

Cifra de afaceri: 195.205 RON. Profit: 152.443 RON

Cifra de afaceri
195.205 RON +30.86% față de anul precedent
Profit net
152.443 RON +15.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
63.359 RON +4932.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 149.172 RON. Profit: 131.803 RON

Cifra de afaceri: 149.172 RON. Profit: 131.803 RON

Cifra de afaceri
149.172 RON +576.95% față de anul precedent
Profit net
131.803 RON +533.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.259 RON +90.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 22.036 RON. Profit: 20.817 RON

Cifra de afaceri: 22.036 RON. Profit: 20.817 RON

Cifra de afaceri
22.036 RON
Profit net
20.817 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
661 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRIARMSIG S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5821 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

TRIARMSIG S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5821 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

14.072026Mentiune · Buletin 26655/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 08.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
TRIARMSIG S.R.L.
CUI
38511428
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
14.07.2026
Registrul Comerțului
J40/19433/2017
EUID
ROONRC.J40/19433/2017
Sediu
Bucureşti Sectorul 6, Strada MURGUŢA, Nr. 2, Bl. 7, Scara 4, Etaj 4, Ap. 63
Județ
București
Număr încheiere
562986
Data încheierii
14.07.2026
Număr dosar
2724926
Data dosarului
08.07.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Cristina Monica Pirvu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 08.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2724926 din 08.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 26655/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5821, Municipiul Bucureşti

POINT DIVERTISSEMENT S.R.L.
CUI: 44142759CAEN: 5821
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
441.055 RON
Profit
376.245 RON
Angajati
1
PIXELDOME SRL
CUI: 34283653CAEN: 5821
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
416.266 RON
Profit
356.212 RON
Angajati
1
IENDESIGN S.R.L.
CUI: 48015472CAEN: 5821
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
445.859 RON
Profit
370.288 RON
Angajati
1
RAVENBIT STUDIO S.R.L.
CUI: 46385002CAEN: 5821
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
404.000 RON
Profit
298.595 RON
Angajati
1
DAENE DESIGN AND GAMES S.R.L.
CUI: 47802787CAEN: 5821
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
557.443 RON
Profit
462.641 RON
Angajati
1
CODETRACK S.R.L.
CUI: 43658191CAEN: 5821
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
315.323 RON
Profit
105.943 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5821, Municipiul Bucureşti

VOLOD AUDIO VIDEO SRL
CUI: 38453211CAEN: 5821
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-11-07
fara e-Factura
HYPERFUN S.R.L.
CUI: 39178683CAEN: 5821
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.916.988 RON
Profit
482.002 RON
Angajati
9
LIBERTY FIELD SRL
CUI: 38341056CAEN: 5821
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.501 RON
Profit
213.325 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

FUTURE CONCEPT WORKS S.R.L.
CUI: 38511401CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.000 RON
Profit
35.461 RON
Angajati
0
ESCU INTERIORS SRL
CUI: 38511436CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.639 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TOMAS CONCEPT SRL
CUI: 38510538CAEN: 4399
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.715 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ANTECH SIM GROUP SRL
CUI: 38511983CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
633.441 RON
Profit
1.978 RON
Angajati
1
RAGAZY BUSINESS S.R.L.
CUI: 38494696CAEN: 4673
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
352.809 RON
Profit
255.995 RON
Angajati
1
ZENPARKING SMART PARKING S.R.L.
CUI: 38530403CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.181 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ACED COMPLETE SOLUTIONS SRL
CUI: 38329303CAEN: 7430
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
397.167 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FAIR PLAY PROJECT S.R.L.
CUI: 40731905CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.000 RON
Profit
13.195 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRIARMSIG S.R.L.?

CUI-ul TRIARMSIG S.R.L. este 38511428.

Unde este sediul TRIARMSIG S.R.L.?

TRIARMSIG S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Murguţa nr. 2, 61222, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata TRIARMSIG S.R.L.?

TRIARMSIG S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRIARMSIG S.R.L. in 2024?

In 2024, TRIARMSIG S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 424.864 RON.

Cati angajati are TRIARMSIG S.R.L.?

TRIARMSIG S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TRIARMSIG S.R.L.?

TRIARMSIG S.R.L. are codul CAEN principal 5821 (Activităţi de editare a jocurilor de calculator).

Ce profit a inregistrat TRIARMSIG S.R.L. in 2024?

TRIARMSIG S.R.L. a inregistrat un profit net de 248.649 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.