Activ Plătitor TVAe‑Factură

DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L.

CUI: 38529093
CIF: RO38529093
Reg. Com.: J2020002012238
CAEN: 4619
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 noiembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu produse diverse

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 04:28

Despre DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L.

DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Buftea, judetul ILFOV, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 617.100 RON, in crestere fata de anul precedent (+28.3%). Profitul net inregistrat a fost de 325.490 RON (in crestere). Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.000 RON in 2017 la 617.100 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
617.100 RON
Venituri totale
617.128 RON
Cheltuieli totale
278.691 RON
Profit brut
338.437 RON
Profit net
325.490 RON
Marja profit net
52,75%
Active imobilizate
33.406 RON
Active circulante
682.773 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
643.323 RON
Casa & conturi bănci
39.450 RON
Capital propriu
325.730 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Buftea, Str. Şantierului nr. 3BIS, 70000

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Buftea, Str. Şantierului nr. 3BIS, 70000
Cod poștal: 70000
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Buftea, Str. Şantierului nr. 3BIS, 70000
Cod postal
70000
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 04.06.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
617.100 RON
Rezultat net
325.490 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 617.100 RON 481.083 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 617.128 RON 481.609 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 278.691 RON 199.236 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 338.437 RON 282.373 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 325.490 RON 277.718 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 33.406 RON 66.811 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 682.773 RON 445.026 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 716.179 RON 511.837 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 643.323 RON 306.097 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 39.450 RON 138.929 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 390.449 RON 233.879 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 325.730 RON 277.958 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active716.179RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

54,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale716.179 RON
Datorii totale390.449 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
45,4 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,75 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
45,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 617.100 +28,3% față de anul precedent 617.128 278.691 338.437 +19,9% față de anul precedent 325.490 +17,2% față de anul precedent 0 0
2023 481.083 +20,6% față de anul precedent 481.609 199.236 282.373 +4,5% față de anul precedent 277.718 +4,3% față de anul precedent 0 0
2022 398.931 +293,7% față de anul precedent 399.209 129.035 270.174 +2.683,3% față de anul precedent 266.284 +2.962,9% față de anul precedent 0 0
2021 101.330 -89,9% față de anul precedent 101.330 91.623 9.707 -95,8% față de anul precedent 8.694 -96,0% față de anul precedent 0 0
2020 1.000.063 +3.129,5% față de anul precedent 1.001.305 771.508 229.797 +12.162,4% față de anul precedent 219.620 +13.933,2% față de anul precedent 0 0
2019 30.967 +19,5% față de anul precedent 30.967 29.093 1.874 +85,4% față de anul precedent 1.565 +109,8% față de anul precedent 0 0
2018 25.911 +418,2% față de anul precedent 26.557 25.546 1.011 -63,8% față de anul precedent 746 -73,3% față de anul precedent 0 0
2017 5.000 5.000 2.207 2.793 2.793 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 33.406 682.773 716.179 0 643.323 39.450
2023 66.811 445.026 511.837 0 306.097 138.929
2022 100.217 616.125 716.342 13.509 350.027 252.589
2021 133.623 265.072 398.695 1.725 198.414 64.933
2020 0 297.679 297.679 0 292.803 4.876
2019 0 94.443 94.443 26.898 42.806 24.739
2018 0 58.101 58.101 26.898 6.253 24.950
2017 0 5.126 5.126 0 5.000 126

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 390.449 +66,9% față de anul precedent 325.730 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 233.879 +8,1% față de anul precedent 277.958 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 216.440 +31,1% față de anul precedent 499.902 Neraportat 2
2021 165.077 +126,9% față de anul precedent 233.618 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 72.755 -18,4% față de anul precedent 224.924 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 89.139 +64,0% față de anul precedent 5.304 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 54.362 +2.448,6% față de anul precedent 3.739 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 2.133 2.993 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 617.100 RON. Profit: 325.490 RON

Cifra de afaceri: 617.100 RON. Profit: 325.490 RON

Cifra de afaceri
617.100 RON +28.27% față de anul precedent
Profit net
325.490 RON +17.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
390.449 RON +66.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 481.083 RON. Profit: 277.718 RON

Cifra de afaceri: 481.083 RON. Profit: 277.718 RON

Cifra de afaceri
481.083 RON +20.59% față de anul precedent
Profit net
277.718 RON +4.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
233.879 RON +8.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 398.931 RON. Profit: 266.284 RON

Cifra de afaceri: 398.931 RON. Profit: 266.284 RON

Cifra de afaceri
398.931 RON +293.69% față de anul precedent
Profit net
266.284 RON +2962.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
216.440 RON +31.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 101.330 RON. Profit: 8.694 RON

Cifra de afaceri: 101.330 RON. Profit: 8.694 RON

Cifra de afaceri
101.330 RON -89.87% față de anul precedent
Profit net
8.694 RON -96.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
165.077 RON +126.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.000.063 RON. Profit: 219.620 RON

Cifra de afaceri: 1.000.063 RON. Profit: 219.620 RON

Cifra de afaceri
1.000.063 RON +3129.45% față de anul precedent
Profit net
219.620 RON +13933.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
72.755 RON -18.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 30.967 RON. Profit: 1.565 RON

Cifra de afaceri: 30.967 RON. Profit: 1.565 RON

Cifra de afaceri
30.967 RON +19.51% față de anul precedent
Profit net
1.565 RON +109.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
89.139 RON +63.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 25.911 RON. Profit: 746 RON

Cifra de afaceri: 25.911 RON. Profit: 746 RON

Cifra de afaceri
25.911 RON +418.22% față de anul precedent
Profit net
746 RON -73.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
54.362 RON +2448.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 5.000 RON. Profit: 2.793 RON

Cifra de afaceri: 5.000 RON. Profit: 2.793 RON

Cifra de afaceri
5.000 RON
Profit net
2.793 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.133 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDATA LOGISTIC SERVICE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Orş. Buftea (ILFOV)

DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Orş. Buftea (ILFOV)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4619, Ilfov

FANCY FRESH S.R.L.
CUI: 49086609CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2023-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
607.423 RON
Profit
223.824 RON
Angajati
3
FAIREMARKET S.R.L.
CUI: 47645186CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2023-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
623.550 RON
Profit
515.048 RON
Angajati
1
EMEA GLOBAL SOLUTIONS SRL
CUI: 26396236CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele2010-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
606.574 RON
Profit
85.325 RON
Angajati
1
MAYA & FRANK TEAM S.R.L.
CUI: 40246854CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Clinceni Com. Clinceni2018-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
532.153 RON
Profit
310.052 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Ilfov

UNIROM SMART S.R.L.
CUI: 38467039CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Creţuleasca Com. Ştefăneştii de Jos2017-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.330 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EURO SMART SALES S.R.L.
CUI: 38550796CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2017-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.597 RON
Profit
259.620 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

ARCO-IRIS DESIGN S.R.L.
CUI: 38528721CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
493.070 RON
Profit
45.480 RON
Angajati
1
UNIVERSAL QUALITY S.R.L.
CUI: 38522524CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.258 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BAZMAN MOTORS COMPANY S.R.L.
CUI: 38535354CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Sat Tamaşi Com. Corbeanca2017-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
315.975 RON
Profit
54.669 RON
Angajati
2
MICROEXPERT COMPTABLE S.R.L.
CUI: 38584438CAEN: 6920
Activ
ILFOV, Sat Alunişu Orş. Măgurele2017-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.218 RON
Profit
100.837 RON
Angajati
1
HAPPY CAT SRL-D
CUI: 37976190CAEN: 6201
Activ
ILFOV, Sat Ţegheş Com. Domneşti2017-07-14
fara e-Factura
ROHUSTAL IMPEX SRL
CUI: 31184531CAEN: 4674
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2013-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.724.735 RON
Profit
184.046 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L.?

CUI-ul DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L. este 38529093.

Unde este sediul DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L.?

DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Buftea, Str. Şantierului nr. 3BIS, 70000, Orş. Buftea, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L.?

DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L. in 2024?

In 2024, DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 617.100 RON.

Ce activitate are DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L.?

DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L. are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).

Ce profit a inregistrat DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L. in 2024?

DATA LOGISTIC SERVICE S.R.L. a inregistrat un profit net de 325.490 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.