Activ

FINTECH PROXY S.R.L.

CUI: 38541216
CIF: 38541216
Reg. Com.: J2017019786409
CAEN: 6419
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 noiembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Alte activități de intermedieri monetare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 08:02

Despre FINTECH PROXY S.R.L.

FINTECH PROXY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de intermedieri monetare" (cod CAEN 6419), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FINTECH PROXY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 678.356 RON, in crestere fata de anul precedent (+18.9%). Profitul net inregistrat a fost de 497.218 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 27 din 31 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 51 la nivel national in domeniul sau (57 firme).

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
678.356 RON
Venituri totale
678.374 RON
Cheltuieli totale
164.052 RON
Profit brut
514.322 RON
Profit net
497.218 RON
Marja profit net
73,30%
Active imobilizate
248.405 RON
Active circulante
435.311 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
323.377 RON
Casa & conturi bănci
111.934 RON
Capital propriu
496.955 RON
Cifra de afaceri · CAEN 6419
Loc 51 din 57
Profit net · CAEN 6419
Loc 2 din 8
Angajati · CAEN 6419
Loc 5 din 8

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Împăratul Traian nr. 9
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Împăratul Traian nr. 9
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Împăratul Traian nr. 9
Detalii
CAMERA 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.11.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
678.356 RON
Rezultat net
497.218 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 678.356 RON 570.617 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 678.374 RON 570.617 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 164.052 RON 151.666 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 514.322 RON 418.951 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 497.218 RON 413.359 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 248.405 RON 48.255 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 435.311 RON 412.519 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 683.716 RON 460.774 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 323.377 RON 303.459 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 111.934 RON 109.060 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 186.761 RON 47.175 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 496.955 RON 413.599 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active683.716RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

27,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale683.716 RON
Datorii totale186.761 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
72,7 %Profit net / active totale
ROE
100,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,33 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
72,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 678.356 +18,9% față de anul precedent 678.374 164.052 514.322 +22,8% față de anul precedent 497.218 +20,3% față de anul precedent 0 0
2023 570.617 +8,0% față de anul precedent 570.617 151.666 418.951 -3,4% față de anul precedent 413.359 -1,7% față de anul precedent 0 0
2022 528.255 +53,3% față de anul precedent 528.255 94.469 433.786 +62,6% față de anul precedent 420.618 +63,2% față de anul precedent 0 0
2021 344.674 +56,6% față de anul precedent 357.747 90.885 266.862 +42,1% față de anul precedent 257.673 +42,0% față de anul precedent 0 0
2020 220.102 +274,7% față de anul precedent 220.102 32.325 187.777 +270,2% față de anul precedent 181.483 +270,6% față de anul precedent 0 0
2019 58.746 58.746 8.017 50.729 48.966 0 0
2018 0 0 2.110 0 0 2.110 2.110
2017 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 248.405 435.311 683.716 0 323.377 111.934
2023 48.255 412.519 460.774 0 303.459 109.060
2022 87.165 403.018 490.183 0 338.676 64.342
2021 118.062 246.460 364.522 0 13.274 233.186
2020 74.699 181.334 256.033 0 8.300 173.034
2019 0 47.719 47.719 0 0 47.719
2018 0 190 190 0 0 190
2017 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 186.761 +295,9% față de anul precedent 496.955 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 47.175 -32,0% față de anul precedent 413.599 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 69.325 -22,3% față de anul precedent 420.858 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 89.210 +20,1% față de anul precedent 275.312 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 74.294 +11.105,7% față de anul precedent 181.739 Neraportat 1
2019 663 -68,4% față de anul precedent 47.056 Neraportat 0
2018 2.100 -1.910 Neraportat 0
2017 0 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MRMARIUS- ROBERT TANASEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28870/2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 678.356 RON. Profit: 497.218 RON

Cifra de afaceri: 678.356 RON. Profit: 497.218 RON

Cifra de afaceri
678.356 RON +18.88% față de anul precedent
Profit net
497.218 RON +20.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
186.761 RON +295.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 570.617 RON. Profit: 413.359 RON

Cifra de afaceri: 570.617 RON. Profit: 413.359 RON

Cifra de afaceri
570.617 RON +8.02% față de anul precedent
Profit net
413.359 RON -1.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
47.175 RON -31.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
reper anualClasamentePremii si distinctii 2023Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 528.255 RON. Profit: 420.618 RON

Cifra de afaceri: 528.255 RON. Profit: 420.618 RON

Cifra de afaceri
528.255 RON +53.26% față de anul precedent
Profit net
420.618 RON +63.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
69.325 RON -22.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
reper anualClasamentePremii si distinctii 2022Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 344.674 RON. Profit: 257.673 RON

Cifra de afaceri: 344.674 RON. Profit: 257.673 RON

Cifra de afaceri
344.674 RON +56.6% față de anul precedent
Profit net
257.673 RON +41.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
89.210 RON +20.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
reper anualClasamentePremii si distinctii 2021Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 220.102 RON. Profit: 181.483 RON

Cifra de afaceri: 220.102 RON. Profit: 181.483 RON

Cifra de afaceri
220.102 RON +274.67% față de anul precedent
Profit net
181.483 RON +270.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
74.294 RON +11105.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 58.746 RON. Profit: 48.966 RON

Cifra de afaceri: 58.746 RON. Profit: 48.966 RON

Cifra de afaceri
58.746 RON
Profit net
48.966 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
663 RON -68.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.110 RON
Angajati
0
Datorii
2.100 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFINTECH PROXY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6419 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

FINTECH PROXY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6419 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

31.072026Mentiune · Buletin 28870/2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FINTECH PROXY S.R.L.
CUI
38541216
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
31.07.2026
Registrul Comerțului
J2017019786409
EUID
ROONRC.J2017019786409
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Strada ÎMPĂRATUL TRAIAN, Nr. 9, CAMERA 1, Bl. B9, Scara 1,
Județ
București
Număr încheiere
608768
Data încheierii
31.07.2026
Număr dosar
2928419
Data dosarului
23.07.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Marinel Vasile Ştreangău

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2928419 din 23.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 28870/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2024

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2024Cifra de afaceri38.237din 180.247 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 4.218din 22.842 · Sector 4 Mun. Bucureşti 51din 57 · CAEN 6419 27din 31 · CAEN 6419 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 2 · CAEN 6419 - Sector 4 Mun. Bucureşti
2024Profit net15.626din 180.095 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.582din 22.831 · Sector 4 Mun. Bucureşti 2din 8 · CAEN 6419 1din 5 · CAEN 6419 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 2 · CAEN 6419 - Sector 4 Mun. Bucureşti
2024Angajati43.319din 180.142 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 5.373din 22.837 · Sector 4 Mun. Bucureşti 5din 8 · CAEN 6419 3din 5 · CAEN 6419 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 2 · CAEN 6419 - Sector 4 Mun. Bucureşti
2023Cifra de afaceri41.323din 181.655 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 4.537din 23.044 · Sector 4 Mun. Bucureşti 6din 33 · CAEN 6419 2din 6 · CAEN 6419 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 2 · CAEN 6419 - Sector 4 Mun. Bucureşti
2023Profit net19.252din 181.667 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2.017din 23.042 · Sector 4 Mun. Bucureşti 5din 33 · CAEN 6419 1din 6 · CAEN 6419 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 2 · CAEN 6419 - Sector 4 Mun. Bucureşti
2023Angajati45.038din 181.700 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 5.499din 23.045 · Sector 4 Mun. Bucureşti 12din 33 · CAEN 6419 4din 6 · CAEN 6419 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 2 · CAEN 6419 - Sector 4 Mun. Bucureşti
2022Cifra de afaceri39.846din 177.233 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 4.412din 22.215 · Sector 4 Mun. Bucureşti 7din 34 · CAEN 6419 2din 8 · CAEN 6419 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 2 · CAEN 6419 - Sector 4 Mun. Bucureşti
2022Profit net18.489din 177.249 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.930din 22.213 · Sector 4 Mun. Bucureşti 5din 34 · CAEN 6419 1din 8 · CAEN 6419 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 2 · CAEN 6419 - Sector 4 Mun. Bucureşti
2022Angajati44.682din 177.278 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 5.377din 22.216 · Sector 4 Mun. Bucureşti 15din 34 · CAEN 6419 4din 8 · CAEN 6419 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 2 · CAEN 6419 - Sector 4 Mun. Bucureşti
2021Cifra de afaceri44.048din 170.417 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 4.911din 21.418 · Sector 4 Mun. Bucureşti 7din 33 · CAEN 6419 3din 9 · CAEN 6419 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 2 · CAEN 6419 - Sector 4 Mun. Bucureşti
2021Profit net22.389din 170.459 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2.406din 21.419 · Sector 4 Mun. Bucureşti 5din 33 · CAEN 6419 2din 9 · CAEN 6419 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 2 · CAEN 6419 - Sector 4 Mun. Bucureşti
2021Angajati43.727din 170.461 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 5.208din 21.419 · Sector 4 Mun. Bucureşti 11din 33 · CAEN 6419 4din 9 · CAEN 6419 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 2 · CAEN 6419 - Sector 4 Mun. Bucureşti

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6419, Municipiul Bucureşti

CAPITAL FINANCIAL SERVICES SA
CUI: 22170545CAEN: 6419
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.918.876 RON
Profit
0 RON
Angajati
38
PAYSERA ROMANIA S.A.
CUI: 43498732CAEN: 6419
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
587.108 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
LUKVIL CONSULTING SRL
CUI: 24265900CAEN: 6419
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.205 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6419, Municipiul Bucureşti

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TELA ADMIN S.R.L.
CUI: 38541208CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
UPLINE HR SRL
CUI: 38541224CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.025 RON
Profit
35.410 RON
Angajati
2
GBR BEST INSTAL S.R.L.
CUI: 38542017CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.960 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PRINT POINT CONSULTING SRL
CUI: 38523694CAEN: 8210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.781 RON
Profit
185.749 RON
Angajati
1
MICRODENT LABORATOR S.R.L.
CUI: 38560188CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.320 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROYAL HOUSE EXCHANGE SRL
CUI: 38361851CAEN: 6612
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
301.804 RON
Profit
32.587 RON
Angajati
4
INFRADVISER S.R.L.
CUI: 38747047CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
784.238 RON
Profit
714.534 RON
Angajati
1
PAUL EDITIONS SRL
CUI: 36636573CAEN: 5811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
721.475 RON
Profit
466.893 RON
Angajati
2
OPTIVA MEDICAL S.R.L.
CUI: 40762812CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.807 RON
Profit
5.902 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FINTECH PROXY S.R.L.?

CUI-ul FINTECH PROXY S.R.L. este 38541216.

Unde este sediul FINTECH PROXY S.R.L.?

FINTECH PROXY S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Împăratul Traian nr. 9, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FINTECH PROXY S.R.L.?

FINTECH PROXY S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FINTECH PROXY S.R.L. in 2024?

In 2024, FINTECH PROXY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 678.356 RON.

Cati angajati are FINTECH PROXY S.R.L.?

FINTECH PROXY S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FINTECH PROXY S.R.L.?

FINTECH PROXY S.R.L. are codul CAEN principal 6419 (Alte activități de intermedieri monetare).

Ce profit a inregistrat FINTECH PROXY S.R.L. in 2024?

FINTECH PROXY S.R.L. a inregistrat un profit net de 497.218 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.