Activ

MATE ISTVAN KAROLY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 38561795
CIF: 38561795
Reg. Com.: F05/2163/2017
CAEN: 0145
Formă: Necunoscut
Înființată: 5 decembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Creşterea ovinelor şi caprinelor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 06:53

Despre MATE ISTVAN KAROLY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

MATE ISTVAN KAROLY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Cenaloş Com. Sâniob, judetul BIHOR, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea ovinelor şi caprinelor" (cod CAEN 0145), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Cenaloş Com. Sâniob, CENALOŞ nr. 188, 417191
Telefon0758412138

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Cenaloş Com. Sâniob, CENALOŞ nr. 188, 417191
Cod poștal: 417191
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Cenaloş Com. Sâniob, CENALOŞ nr. 188, 417191
Cod postal
417191
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 05.12.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2017 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2017
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMATE ISTVAN KAROLY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0145 in Sat Cenaloş Com. Sâniob (BIHOR)

MATE ISTVAN KAROLY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0145 in Sat Cenaloş Com. Sâniob (BIHOR)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0145, Bihor

FERMA MARGARETA SRL
CUI: 26718234CAEN: 0145
Activ
BIHOR, Orş. Valea lui Mihai2010-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.536.548 RON
Profit
505.713 RON
Angajati
5
AGRO BREAZA VAD SRL
CUI: 36596908CAEN: 0145
Activ
BIHOR, Sat Vadu Crişului Com. Vadu Crişului2016-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.889 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LENGHEL FERME S.R.L.
CUI: 43982901CAEN: 0145
Activ
BIHOR, Sat Roit Com. Sânnicolau Român2021-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.169 RON
Profit
34.681 RON
Angajati
0
SILVAGRO BOZGA SRL
CUI: 37218420CAEN: 0145
Activ
BIHOR, Sat Ciumeghiu Com. Ciumeghiu2017-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.548 RON
Profit
1.902 RON
Angajati
0
AGROTURIST FRESH SRL
CUI: 36072032CAEN: 0145
Activ
BIHOR, Sat Săldăbagiu de Barcău Com. Balc2016-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.284 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ANDREASEI SRL
CUI: 37406424CAEN: 0145
Activ
BIHOR, Sat Oşorhei Com. Oşorhei2017-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LACTORIA SRL
CUI: 36350910CAEN: 0145
Activ
BIHOR, Sat Sântelec Com. Hidişelu de Sus2016-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.000 RON
Profit
2.418 RON
Angajati
0
FLOGIC SAL S.R.L.
CUI: 39071880CAEN: 0145
Activ
BIHOR, Mun. Salonta2018-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.400 RON
Profit
727 RON
Angajati
0
STÂNA DOMNILOR SRL
CUI: 38156121CAEN: 0145
Activ
BIHOR, Sat Ianoşda Com. Mădăras2017-08-30
fara e-Factura
DIJILAND SRL
CUI: 35955000CAEN: 0145
Activ
BIHOR, Sat Dijir Com. Abram2016-04-13
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MATE ISTVAN KAROLY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul MATE ISTVAN KAROLY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 38561795.

Unde este sediul MATE ISTVAN KAROLY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MATE ISTVAN KAROLY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BIHOR, Sat Cenaloş Com. Sâniob, CENALOŞ nr. 188, 417191, Sat Cenaloş Com. Sâniob, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata MATE ISTVAN KAROLY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MATE ISTVAN KAROLY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Ce activitate are MATE ISTVAN KAROLY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MATE ISTVAN KAROLY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0145 (Creşterea ovinelor şi caprinelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.