Activ Plătitor TVA

HAO SHANG SHOP S.R.L.

CUI: 38570726
CIF: RO38570726
Reg. Com.: J24/1969/2017
CAEN: 4771
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 decembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 17 octombrie 2026 la 07:35

Despre HAO SHANG SHOP S.R.L.

HAO SHANG SHOP S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei" (cod CAEN 4771), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, HAO SHANG SHOP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.217.671 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-3.1%). Profitul net inregistrat a fost de 95.793 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut de la 1.041.936 RON in 2018 la 1.217.671 RON in 2025. Datoriile raportate (1.721.367 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.217.671 RON
Venituri totale
1.235.946 RON
Cheltuieli totale
1.119.954 RON
Profit brut
115.992 RON
Profit net
95.793 RON
Marja profit net
7,87%
Active imobilizate
692.719 RON
Active circulante
1.816.521 RON
Stocuri
1.659.643 RON
Creanțe
14.638 RON
Casa & conturi bănci
142.240 RON
Capital propriu
787.873 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Decebal nr. 15, 430021
Detalii adresaBIROUL 2

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Decebal nr. 15, 430021
Cod poștal: 430021
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Decebal nr. 15, 430021
Detalii
BIROUL 2
Cod postal
430021
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.12.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
1.217.671 RON
Rezultat net
95.793 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.217.671 RON 1.257.299 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.235.946 RON 1.360.356 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.119.954 RON 1.231.566 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 115.992 RON 128.790 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 95.793 RON 89.863 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 692.719 RON 598.724 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.816.521 RON 1.622.512 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.509.240 RON 2.221.236 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.659.643 RON 1.486.235 RON
CreanțeSume de încasat 14.638 RON 2.061 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 142.240 RON 134.216 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.721.367 RON 1.529.157 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 787.873 RON 692.079 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 9 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active2.509.240RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

68,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.509.240 RON
Datorii totale1.721.367 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
3,8 %Profit net / active totale
ROE
12,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
31,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 1.217.671 -3,2% față de anul precedent 1.235.946 1.119.954 115.992 -9,9% față de anul precedent 95.793 +6,6% față de anul precedent 0 0
2024 1.257.299 +3,3% față de anul precedent 1.360.356 1.231.566 128.790 +26,0% față de anul precedent 89.863 -0,1% față de anul precedent 0 0
2023 1.217.206 +5,4% față de anul precedent 1.226.303 1.124.095 102.208 -34,7% față de anul precedent 89.945 -37,3% față de anul precedent 0 0
2022 1.155.304 -7,8% față de anul precedent 1.306.316 1.149.838 156.478 -1,4% față de anul precedent 143.415 -1,9% față de anul precedent 0 0
2021 1.253.315 +51,9% față de anul precedent 1.259.341 1.100.600 158.741 +1.632,0% față de anul precedent 146.148 +280.953,9% față de anul precedent 0 0
2020 825.083 -32,3% față de anul precedent 911.279 902.114 9.165 -94,4% față de anul precedent 52 -100,0% față de anul precedent 0 0
2019 1.219.274 +17,0% față de anul precedent 1.221.260 1.058.367 162.893 +57,4% față de anul precedent 150.680 +61,9% față de anul precedent 0 0
2018 1.041.936 1.041.938 938.435 103.503 93.084 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 692.719 1.816.521 2.509.240 1.659.643 14.638 142.240
2024 598.724 1.622.512 2.221.236 1.486.235 2.061 134.216
2023 15.350 1.659.362 1.674.712 1.421.992 658 236.712
2022 15.350 1.349.254 1.364.604 1.203.895 1.903 143.456
2021 10.842 1.225.641 1.236.483 978.126 0 247.515
2020 24.763 1.369.334 1.394.097 1.033.870 13.117 322.347
2019 90.038 1.342.944 1.432.982 1.144.100 14.114 184.730
2018 107.473 1.254.848 1.362.321 1.107.960 91.635 55.253

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 1.721.367 +12,6% față de anul precedent 787.873 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2024 1.529.157 +42,6% față de anul precedent 692.079 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2023 1.072.496 +25,8% față de anul precedent 602.216 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2022 852.333 +0,6% față de anul precedent 512.271 Neraportat 9 -18,2% față de anul precedent
2021 847.110 -26,4% față de anul precedent 389.373 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2020 1.150.872 -3,3% față de anul precedent 243.225 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2019 1.189.810 -6,3% față de anul precedent 243.172 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2018 1.269.828 92.493 Neraportat 10

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 1.217.671 RON. Profit: 95.793 RON

Cifra de afaceri: 1.217.671 RON. Profit: 95.793 RON

Cifra de afaceri
1.217.671 RON -3.15% față de anul precedent
Profit net
95.793 RON +6.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
1.721.367 RON +12.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.257.299 RON. Profit: 89.863 RON

Cifra de afaceri: 1.257.299 RON. Profit: 89.863 RON

Cifra de afaceri
1.257.299 RON +3.29% față de anul precedent
Profit net
89.863 RON -0.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
1.529.157 RON +42.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.217.206 RON. Profit: 89.945 RON

Cifra de afaceri: 1.217.206 RON. Profit: 89.945 RON

Cifra de afaceri
1.217.206 RON +5.36% față de anul precedent
Profit net
89.945 RON -37.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
1.072.496 RON +25.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.155.304 RON. Profit: 143.415 RON

Cifra de afaceri: 1.155.304 RON. Profit: 143.415 RON

Cifra de afaceri
1.155.304 RON -7.82% față de anul precedent
Profit net
143.415 RON -1.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -18.18% față de anul precedent
Datorii
852.333 RON +0.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.253.315 RON. Profit: 146.148 RON

Cifra de afaceri: 1.253.315 RON. Profit: 146.148 RON

Cifra de afaceri
1.253.315 RON +51.9% față de anul precedent
Profit net
146.148 RON +280953.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
847.110 RON -26.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 825.083 RON. Profit: 52 RON

Cifra de afaceri: 825.083 RON. Profit: 52 RON

Cifra de afaceri
825.083 RON -32.33% față de anul precedent
Profit net
52 RON -99.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
1.150.872 RON -3.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.219.274 RON. Profit: 150.680 RON

Cifra de afaceri: 1.219.274 RON. Profit: 150.680 RON

Cifra de afaceri
1.219.274 RON +17.02% față de anul precedent
Profit net
150.680 RON +61.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
1.189.810 RON -6.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.041.936 RON. Profit: 93.084 RON

Cifra de afaceri: 1.041.936 RON. Profit: 93.084 RON

Cifra de afaceri
1.041.936 RON
Profit net
93.084 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10
Datorii
1.269.828 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHAO SHANG SHOP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

HAO SHANG SHOP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4771, Maramureş

ADORA WEAR SRL
CUI: 36920310CAEN: 4771
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2017-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.414.144 RON
Profit
796.167 RON
Angajati
3
HAN RONG SHOP S.R.L.
CUI: 43513131CAEN: 4771
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2021-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.212.132 RON
Profit
8.682 RON
Angajati
8
NEVEXIM SRL
CUI: 5378776CAEN: 4771
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1994-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.031.453 RON
Profit
390.570 RON
Angajati
6
LISBETH SRL
CUI: 6225819CAEN: 4771
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1994-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.155.060 RON
Profit
114.489 RON
Angajati
2
PIVASO FASHION S.R.L.
CUI: 43780805CAEN: 4771
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2021-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
773.743 RON
Profit
38.494 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4771, Maramureş

CHIHOM-ZEPORI S.R.L.
CUI: 38745054CAEN: 4771
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2018-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.825 RON
Profit
406 RON
Angajati
1
PERLA FASHION REDNIC S.R.L.
CUI: 39183086CAEN: 4771
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2018-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.086 RON
Profit
650 RON
Angajati
0

Alte firme din Maramureş

CALERW S.R.L.
CUI: 38570661CAEN: 7490
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş2017-12-07
fara e-Factura
FLEURANGE EVENTS S.R.L.
CUI: 38546205CAEN: 4776
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2017-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
471.725 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ANABERRY S.R.L.
CUI: 38585700CAEN: 0125
Activ
MARAMUREŞ, Sat Satu Nou de Sus Orş. Baia Sprie2017-12-11
fara e-Factura
FLORSIM AMO S.R.L.
CUI: 38377513CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Sat Copalnic-Mănăştur Com. Copalnic-Mănăştur2017-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.933 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SAMNORD BORSA BUILDING S.R.L.
CUI: 38752469CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2018-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.713.767 RON
Profit
269.322 RON
Angajati
11
STRUGURII MOLDOVEI SRL
CUI: 36969535CAEN: 4725
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2017-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
316.742 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DARIUS RETAIL S.R.L.
CUI: 40113319CAEN: 4782
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2018-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.220 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CODE SQUAD S.R.L.
CUI: 51920993CAEN: 6210
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2025-06-05
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HAO SHANG SHOP S.R.L.?

CUI-ul HAO SHANG SHOP S.R.L. este 38570726.

Unde este sediul HAO SHANG SHOP S.R.L.?

HAO SHANG SHOP S.R.L. are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Decebal nr. 15, 430021, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata HAO SHANG SHOP S.R.L.?

HAO SHANG SHOP S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HAO SHANG SHOP S.R.L. in 2025?

In 2025, HAO SHANG SHOP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.217.671 RON.

Cati angajati are HAO SHANG SHOP S.R.L.?

HAO SHANG SHOP S.R.L. a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2025.

Ce activitate are HAO SHANG SHOP S.R.L.?

HAO SHANG SHOP S.R.L. are codul CAEN principal 4771 (Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei).

Ce profit a inregistrat HAO SHANG SHOP S.R.L. in 2025?

HAO SHANG SHOP S.R.L. a inregistrat un profit net de 95.793 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
17 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
17 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.